Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miała być Via Carpatia ale posłowie PO Jarosław Wałęsa i Julia Pitera  przy wsparciu Europejskiej Partii Ludowej (PSL) skutecznie zablokowali budowę tranzytowej drogi w standardzie autostrady
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więc nie głosujmy na PO i PSL Zapomnieli o tzw Polsce B !!!
0
Miała być Via Carpatia ale posłowie PO Jarosław Wałęsa i Julia Pitera  przy wsparciu Europejskiej Partii Ludowej (PSL) skutecznie zablokowali budowę tranzytowej drogi w standardzie autostrady

Więc nie głosujmy na PO i PSL Zapomnieli o tzw Polsce B !!!
To są największe szkodniki naszej ojczyzny,
0
a durne oznakowania kiedy pokażecie ????  Dlaczego węzeł RUDNIK  a ne  ELIZÓWKA ??? co to za strategiczny kierunek  PRZYTOCZNO ???  Czemu nie Jastków, Kurów czy Garbów lub Sławinek???? głupot w oznakowaniu polskich dróg ciąg dalszy... pewnie któryś z decydentów pochodzi z Przytoczna i mieszka na Rudniku !! innego wytłumaczenia nie widzę !!! Zjazd na Sławinek tak durnie oznakowany i taki długi, że wiele osób go przejechało myśląc że na Sławinek to nastepny.... a tu kuku następnego nie ma i trzeba było zawrócić przed nomen omen Bidą?? a widziałem też cofających do zjazdu,,,Na Warszawskiej  Przytoczno to po Warszawie drugi kierunek na tablicy na zjeździe do wiaduktu z miasta ???  a kto to wie gdzie jest Przytoczno??? to pewbie dlatego tak oznaczona wioska na drodze 809,  65km od lublina na trasie do nikąd !!!   MOJE GRATULACJE , GENIUSZE !!!
0
Zdjęcia skopiowane ze strony GDDKiA - lepiej tam oglądać bo przynajmniej jest normalna przeglądarka.
0
Od kiedy to S17 miała być Via Carpatia? Coś ci się pomyliły drogi!
0
a durne oznakowania kiedy pokażecie ????  Dlaczego węzeł RUDNIK  a ne  ELIZÓWKA ??? co to za strategiczny kierunek  PRZYTOCZNO ???  Czemu nie Jastków, Kurów czy Garbów lub Sławinek???? głupot w oznakowaniu polskich dróg ciąg dalszy... pewnie któryś z decydentów pochodzi z Przytoczna i mieszka na Rudniku !! innego wytłumaczenia nie widzę !!! Zjazd na Sławinek tak durnie oznakowany i taki długi, że wiele osób go przejechało myśląc że na Sławinek to nastepny.... a tu kuku następnego nie ma i trzeba było zawrócić przed nomen omen Bidą?? a widziałem też cofających do zjazdu,,,Na Warszawskiej  Przytoczno to po Warszawie drugi kierunek na tablicy na zjeździe do wiaduktu z miasta ???  a kto to wie gdzie jest Przytoczno??? to pewbie dlatego tak oznaczona wioska na drodze 809,  65km od lublina na trasie do nikąd !!!   MOJE GRATULACJE , GENIUSZE !!!
  Przecież to jasne. Znaki stawiają tubylcy dla tubylców, którzy i tak wiedzą jak jeździć.
0
co to jest w ogóle do kur... nędzy jakieś Przytoczno, debile poje***e z GDDKiA  
0
Uwaga mieszkancy  regionu Lubelskiego  marszalkowie poslowie  lb. informacja z Gazety Wyborczej-Rzeszów z dnia 10.12.2014 r   Marka Kurczuka .Europoslanka    PO Elżbieta Łukaijewska .,Mówi że S19 Lublin -Biaałystok jest NIE POTRZEBNA ona   proponuje budowę  drogi do Barwinka przez Krosno .Ta podła poslanka Ś---------a z Podkarpacia ryje pod budowa S19  drogi planowanej do stolicy Podlasia Lublin -Białysto  czyli Krosno Barwinek jest wazniejsza aby polaczyć Lublin 250 tys miasto z Białymstokiem prawie 300 tysiecznym [dokladniej 295tys mieszkańców ].Ta pdła pani jak i viceminister z podkarpacja Ryniewicz podkladaja  klody pod droge Lublin Białystok
0
Obejzałem 8 zdjęc i dałem sobie spokój bo zjeba*ny autor tego plagiatu z GDDKiA nie opisał tych zdjęc więc nie wiadomo co one przedstawiają!!! Pogratulowac debilowi z DW wspaniałego artykółu!!!! BRAWO BEZMÓZGOWCY Z DZIENNIKA WSCHONIEGO!!!!!
0
To jest głos w sprawie Via Carpatia   PO i PSL skutecznie zblokowali inwestycje!!! I o tym mówię tak by przed wyborami było wiadomo jak dbają o Polskę B  Można pisać również pod fotkami z S17 lemingu. Jasne!
0
To jest głos w sprawie Via Carpatia   PO i PSL skutecznie zblokowali inwestycje!!! I o tym mówię tak by przed wyborami było wiadomo jak dbają o Polskę B  Można pisać również pod fotkami z S17 lemingu. Jasne!
0
co to jest w ogóle do kur... nędzy jakieś Przytoczno, debile poje***e z GDDKiA
Kulturą nie grzeszysz a z wiedzą jeszcze gorzej... Z niewiedzy wynika chamstwo?
0
co to jest w ogóle do kur... nędzy jakieś Przytoczno, debile poje***e z GDDKiA
  Spokojniutko, bierzesz mapę i szukasz Jastkowa, zaraz obok jest Lublin. Jak już Lublin znajdziesz, to z Przytocznem nie powinno być trudności. :)  A w Przytocznie się odpocznie....
0
Co to k.... jest ??? To ma być droga ??? To jakieś g...no nie droga!!! Jakiś BEZMUZG to projektował
0
podziękujmy kacapom ZSL i PO za sprzeciw wobec budowy VIA CARPATIA
0
Ostatnio jechałem, powyżej Bidy w kierunku Warszawy są już zapadniecia na przepustach drogowych, a dopiero oddana całość.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: