Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oceń przedstawicieli gminy - Poniatowa 2014-2018

Utworzony przez Gość, 26 września 2015 o 01:02
Forum założone w celu ocenienia pracy obecnych przedstawicieli gminy Poniatowej. Piszcie, co myślicie na temat działania obecnych przedstawicieli. Co można zmienić, poprawić, naprawić. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Forum założone w celu ocenienia pracy obecnych przedstawicieli gminy Poniatowej. Piszcie, co myślicie na temat działania obecnych przedstawicieli. Co można zmienić, poprawić, naprawić. 
  A co chcesz zeby rzadzacym podpowiadac co maja robic.Oni nie maja wizji na rozwoj Poniatowej.Stefankowa wiedziala co ma robic i radni ja w tym wspomagali.Obecni tylko ludzi kompetentnych zwalniaja i swoich z rodziny zatrudniaja ale to ma krotkie nogi.
0
Ja sie pytam gdzie i na co zostaly wydane te 3 miliony ktore zostawila byla Pani Burmistrz?Pieniadze byly przeznaczone na droge do cmentarza,regulacje stawow a obecni nawet nie mieli pojecia, ze dalej  trzeba walczyc o doplaty unijne.Nikt nie pofatygowal sie do Lublina zeby cokolwiek pozalatwiac.Pracownicy urzedu mowia, ze po prostu nie wiedza co maja robic. Nikt juz nie mowi o radzie, ze to po prostu zlepek prostakow bez kompetencji. Poniatowa zaglosowala dla jaj.
0
Ja sie pytam gdzie i na co zostaly wydane te 3 miliony ktore zostawila byla Pani Burmistrz?Pieniadze byly przeznaczone na droge do cmentarza,regulacje stawow a obecni nawet nie mieli pojecia, ze dalej trzeba walczyc o doplaty unijne.Nikt nie pofatygowal sie do Lublina zeby cokolwiek pozalatwiac.Pracownicy urzedu mowia, ze po prostu nie wiedza co maja robic. Nikt juz nie mowi o radzie, ze to po prostu zlepek prostakow bez kompetencji. Poniatowa zaglosowala dla jaj.
Ja sie pytam gdzie i na co zostaly wydane te 3 miliony ktore zostawila byla Pani Burmistrz?Pieniadze byly przeznaczone na droge do cmentarza,regulacje stawow a obecni nawet nie mieli pojecia, ze dalej trzeba walczyc o doplaty unijne.Nikt nie pofatygowal sie do Lublina zeby cokolwiek pozalatwiac.Pracownicy urzedu mowia, ze po prostu nie wiedza co maja robic. Nikt juz nie mowi o radzie, ze to po prostu zlepek prostakow bez kompetencji. Poniatowa zaglosowala dla jaj.
to prawda ta rada to wstyd dla mieszkańców naszego miasta zbiór troglodytów jeden wielki wstyd
0
Ja sie pytam gdzie i na co zostaly wydane te 3 miliony ktore zostawila byla Pani Burmistrz?Pieniadze byly przeznaczone na droge do cmentarza,regulacje stawow a obecni nawet nie mieli pojecia, ze dalej  trzeba walczyc o doplaty unijne.Nikt nie pofatygowal sie do Lublina zeby cokolwiek pozalatwiac.Pracownicy urzedu mowia, ze po prostu nie wiedza co maja robic. Nikt juz nie mowi o radzie, ze to po prostu zlepek prostakow bez kompetencji. Poniatowa zaglosowala dla jaj.
  Pracownicy urzędu jeśli tak mówią to znaczy że są niekompetentni na swoich stanowiskach. Chociaż nie bardzo wierzę że tak mówili bo tylko głupiec podcina gałąź na której siedzi. Nie siej zamętu i nie rób fermentu i nie obrażaj wyborców.
0
Człowieku,takie rzeczy to sobie prywatnie załatwiaj i nie zaśmiecaj forum. Pamiętaj : Kto się p....ą urodził to kanarkiem nie zostanie .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: