Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oceń swoją lokalną władzę - akcja zakończona

Utworzony przez ff, 4 stycznia 2010 r. o 15:08 Powrót do artykułu
a gdzie szczegółowa lista kto ile smsów zdobył? nie widzę tu mojego burmistrza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjaśnienie dla niezorientowanych!!! czy burmistrz Artur Grzyb mógł sam na siebie wysyłać sms-y? odpowiedź: MÓGŁ czy burmistrz Artur Grzyb mógł sam na siebie wysłać PONAD 600 sms-ów? MÓGŁ czy wysyłał??? hehehe... ZASTANÓW SIĘ I ZGADNIJ to byłoby TYLKO... 700 złotych... ILE ZARABIA DNIÓWKI BURMISTRZ? burmistrz chwali się inwestycjami drogowymi... panie burmistrzu mieszkańcy Międzyrzeca narzekają na NIEPOODŚNIEŻANE drogi...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawca zarabia na sms a wy naiwniacy w to wierzycie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ogromnie ciekawy ile SMS-ów wysłano z tego samego telefonu Proszę opublikujcie to wtedy dopiero będzie śmiech miłej zabawy :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak patrzę na wyniki i zastanawiam się: jakie to inwestycję poczyniła Pani Gumieniak ???czy aż 400 mieszkańców Uchań i okolic by ją poparło??? Pan Demendecki też dziwnie bo poparcie 139 głosów dostał dopiero 31.12.2009 i rzadnego głosu przeciwnego... cóż zmieniłbym zasady tej oceny i może wtedy byłaby miarodajna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że tylko jeden sms z jednej komurki to obiektywny obraz preferncji wyborczych pokzazałby. Jako mieszkaniec Gminy Werbkowice też uważam że Pan Bojko z czcicielami nasemesował. Ale takie zasady Dziennik Wschodni ustalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach z za wynik Wojta Gminy Spiczyn aż cztery głosy negatywne i 0 pozytywnych, ależ ten świat niesprawiedliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Wójta w Jabłoniu to sms-ki na "Tak" szły po godz.22-ej w nocy bo do 20-ej to miał -10 głosów i zajmował ostanie miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nasz Ćwiek jak zwykle głowę w piasek schował. Każdy temat, który może być trudny kwituje "to nie moja sprawa" albo "nie będę się wypowiadał". Ale jak to mówi poeta: "Drżyjcie puste pały, zostały wam już tylko 3 kwartały".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO MORE ĆWIEK napisał:
A nasz Ćwiek jak zwykle głowę w piasek schował. Każdy temat, który może być trudny kwituje "to nie moja sprawa" albo "nie będę się wypowiadał". Ale jak to mówi poeta: "Drżyjcie puste pały, zostały wam już tylko 3 kwartały".
facet cierpi bardziej niż większość mieszkańców gminy i już pewnie odlicza biedaczek ostatnie dni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem Szanowni Państwo jak w waszych powiatach ale w powiecie Parczewskim wygrał Wójt Gminy Jabłoń zaufanie wśród mieszkańców zdobył w dwie godziny przed zakończeniem konkursu w noc sylwestrową kiedy ludzie się świetnie bawili na balach,prywatkach i wysyłali sobie sms ale z życzeniami noworocznymi:).Ciekawa jestem jaka będzie wypowiedź w gazecie o jego wygranej,zapewne będzie dziękował za poparcie tylko ilu mieszkańcom co wysyłali smsy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywny pomysł na ściągnięcie kasy od ludzi. Ile dziennik na tej loterii zarobił ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i Dziennik Wschodni zarobił na smsach - poprostu bomba. taką ankietę to można sobie... Mały Jasio z III klasy zrobił by równie miarodajną i dużo taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
24 wójtów zakończyło naszą zabawę bez żadnych głosów. Wśród nich jest Józef Biały z gminy Aleksandrów w powiecie biłgorajskim. – Przypuszczam, że u nas ludzi nie interesują takie zabawy i plebiscyty – kwituje wójt Józef Biały, który w Aleksandrowie rządzi już pięć kadencji. Brawo!! Ma Pan rację!! I szacunek dla Pana, że nie dał się Pań wciągnąć w nabijanie kabzy Dziennikowi. Żal mi idiotów, którzy wysyłali esemesy na siebie - głupota i totalna desperacja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...