Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wyborów wójtów nie trzeba będzie robić. Obecny wójt zostanie burmistrzem miasta i wójtem gminy jednocześnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie - jakie kryteria trzeba spelnic aby zmienic status miejscowosci na miasto ? Patrząc na liczbeludnoscii nowopowolanych miast i stopien ich uprzemysłowienia uwazam że wiele miejscowości gminnych w wojewódzwie lubelskim pod tym względem ich przewyższa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że powinieneś zapoznać się z ustawa o samorządzie. Twój burmistrz nie będzie już wójtem. Twoja gmina nadal będzie gminą, tak jak lublin tez jest gminą z tym że na czele stoi prezydent i nie jest on wójtem, chociaż w rozumieniu ustawy nim jest. Istnieją w Polsce miasta i gminy gdzie są dwa samorządy. Miejski i gminna tak jak w Puławach. Na czele gminy stoi wójt, a w mieście prezydent. Istnieją też gminy wiejsko-miejskie gdzie istnieje stanowisko burmistrza i rady miejskie lub rady miasta i gminy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
komunikacja miejska też będzie? i straż? i zakład oczyszczania miasta? i...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie trzeba robić wyborów, dotychczasowy wójt gminy wiejskiej Siedliszcze, Urzędów czy Lubycza Królewska automatycznie zostaje burmistrzem gminy miejsko-wiejskiej Siedliszcze, Urzędów czy Lubycza Królewska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie. Czy z chwilą powstania miasta SIEDLISZCZE powstanie Urząd Miasta i Gminy z funkcją zarządczą na stanowisku dotychczasowego wójta od 1.01.16 burmistrza p. Zonika, czy tez powstanie samodzielne miasto i oddzielna gmina Siedliszcze z nowym zarządem i Radą. Myślę, że pierwsza opcja tzn. Urząd Miasta i Gminy Siedliszcze. Proponuję mieszkańcom okolicznych sołectw powołanie oddzielnego urzędu gminy , a wielkie miasto Siedliszcze niech się utrzymuje z własnego budżetu, a sołectwa skorzystają na wyższej subwencji, tym samym aspiracje wielkomiejskie powinny ostygnąć. Wiosek z liczbą mieszkańców dwa razy większą z przemysłem, bazą turystyczną i zabytkami jest w naszym kraju ogrom, a w tych czasach wyrzucanie ogromnych pieniędzy na spełnienie chorych ambicji raczej nieuzasadnione.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W przypadku Siedliszcza wskazanym byłoby wydzielenie miasta jako odrębnej jednostki. Pan burmistrz zonnik będzie bardziej suchy i zmarszczy się bardziej i będzie jak rodzynek,.Ale duma pozostanie i prowadzenie na pasku głupich radnych.Będą też koszty związane wymiana wszelkich dokumentów i nie wierzę że można tego uniknąc bo pierwsza kontrola wyłapie i będą senkcje, Wymieniać trzeba dowody osobiste robic zmiany w księgach wieczystych zmieniać prawa jazdy dowody rejestracyjne dane w zus krus urzędzie skarbowym urzędzie statystycznym , dokonac zmian w geodezji powiatowej zakładzie energetycznym .No cóż ale czego się nie zrobi aby poprawić sobie humor.Teraz czas na Rejowiec pana górskiego i wojslawice komunistycznej gminy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O co chodzi w tym odlawianiu lisow w Lublinie??? Czy te lisy spaceruja po Krakowskim,? Czy zagladaja do Saskiego,aby wyjesc pawie.Nie rozumie tego zarzadzenia i co potem bedziecie robic z futrami lisimi,a co z lisow zwlokami? to jakies nie jasne!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za miasta,to zadupia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Każda miejscowośc na początku to zadupie a potem sie rozwija,Lublin przed wojną miał 1/3 ludności i kilkadziesiąt ulic.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za miasta,to zadupia.
Słuszne stwierdzenie faktu.Chore aspiracje lokalnych władz. Rejowiec miasto...przecież trzeba być ślepcem,by nie zauważyć zrujnowanej osady.Zlikwidowano wszystkie większe zakłady pracy,bezrobocie,a władze myślą tylko o większych dotacjach unijnych.Zejdźcie z obłoków na ziemię!Wiocha i nic więcej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przede wszystkim wzrosną podatki i pensje urzędników. na nie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Człowiek ze wsi wyjdzie ale wies z człowieka nie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to lepiej żeby było tak jak w innych gminach pow.chełmskiego? Leśniowice-zabetonowane "centrum",jedna ulica, Dubienka-wywiewa co roku 50 osób, nawet nie ma drużyny piłkarskiej,  Żmudź pchają kase w bajoro "debowy las" a nawet jakiegoś centrum czy nazw ulic nie ma , Kamień byle kawałek pola czy łąki od razu a jak działka budowlana a do sklepu czy szkoły 5 km, Ruda Huta wszystko porozżucane 0 porządku
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: