Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od lat chcą zbudować dom, ale nie mogą dostać warunków zabudowy. "To zemsta urzędu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2016 r. o 11:03 Powrót do artykułu
A może państwo Kotowscy chcą mieć mokro w piwnicy? A może nie planują w ogóle budować piwnicy? Czyli? Panie Kuna? No?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy w najbliżej okolicy ma mokro w piwnicy taki teren, i Pan Wójt, I jego Tato każdy... i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qwerty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt gminy konopnica robi co chce razem z całą swoją sitwą. Myśli ze jak jest jest wójtem to jest "Panem Bogiem", ale niech wie ze wszystko ma swój początek i koniec. I niech się liczy z tym ze jak jego czas urzędowania się skończy to jego prywatne życie tez się skończy w tej gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle nie czytam dokładnie. Ich własność jest wpisana do księgi wieczystej. Jeśli tak, to muszą zdobyć ten dokument. Trzeba ten akt własności wyegzekwować na drodze sądowej. To jest potworna zbrodnia przeciwko ludzkości. Zbrodnie przeciwko ludzkości to nie tylko unicestwianie. Antypolskie odebranie prawa do własności i prawa do radości z tej własności, która jest zawieszona przez przestępców. Nie pójdę po nich, bo po zbyt wielu musiałbym pójść. Mogę ich wysłać do Św. Piotra bez wychodzenia z domu, ale niem mam przed sobą dowodów wystarczających na odesłanie ich do innej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypolskie odebranie prawa do własności i prawa do radości z tej własności, która jest zawieszona przez przestepców jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Za tę zbrodnię powinna być bardzo surowa kara. Kto tu kusi los? Mnie jest obojętne. Ma być sprawiedliwie!!!! W przeciwnym razie nastąpi odjazd do Św. Piotra. Na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zbudować dom na kólkach - jak Drzymała. Kólka z taboru kolejowego i po sprawie ;) Na stałe nie przytwierdzony do podłoża nie wymaga urzedniczych pieczątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom na drzewie też rozwiąże problem. Ale Ci ludzie nie mają w ręku AKTU WŁASNOŚĆI ziemi, na której ma stanąć dom. Nikt nie wie w imię czego giną ludzie, zwykle niewinni. Ayrton Senna - zginął, by dać wykształcenie dwunastu milionom Brazylijczyków. Zbadano dokładnie, co się stanie, gdy kierowca uderzy w silną przeszkodę. Wiadomo było, że wtedy nie ma on żadnych szans. Element zawieszenia miał uderzyć tak, by kierowca odszedł natychmiast. Pod pretekstem zwiększenia miejsca dla kierowcy zmniejszono wymiary drążka kierownicy i dano nań gorszy materiał. Drążek musiał pęknąć. I pekł, ale na zakręcie, który każdy by pokonał bez problemu. To było perfidne morderstwo. Ayrton Senna został zamordowany!!!! Nie leć ze mną w k i n d y b a ł a nadal. Zrozumiałeś!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie leć ze mną w s i u s i a k a !!!! Nie udawaj wariata!!!! Trąby powietrzne czyhają. Zobaczysz, gdzie je skieruję za moją krzywdę. Zrozumiałeś!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czegoś nie rozumiem - jak działka została wykreślona z księgi? Czy to nie przypadkiem właściciel został zmieniony na nowego w Księgach Wieczystych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie kuna tam kłopoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...