Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od lutego zapłacimy więcej za prąd

Utworzony przez Gość, 16 grudnia 2008 r. o 07:34 Powrót do artykułu
PO by zyło sie lepiej wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niebawem energetycy znajdą się tak jak Szejkowie od paliw!czyli reka w nocniku i przez pazerność tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedacy potrzebują na nowe limuzyny i biura w marmurach z salonami odnowy biologicznei.Tak cieżko im się żyje i pracuje.Obywateli mamy bogatych i chętnie wspomogą potrzebujących.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się że głosowałem na PO. Gdyby rządził PIS to prąd wzrósł by pewnie o 90% a tak wzrośnie tylko o jedyne 40% niech żyje Donek Tusk i cała PO!!!! Jeżeli chcemy mieś Irlandię to za prąd musimy zapłacić ociupinkę więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal , firmy emergetyczne żyją w luksusie , tam oszczędności niema na niczym , super wysokie płace niebotyczne swiadczenia socjalne , prad za darmo , praca w luksusowych warunkach - popatracie na ich budynki i wposażenie , nic dziwnego że chce się niebotycznych podwyżek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za "wrednego i faszystowskiego" PiSu płaciłem 41gr za kWh, 420 za węgiel orzech i 55zł za metr przestrzenny brzozy. Za dyktatury POrąbańców i POpaprańców i to dopiero PO 6 miesiącach POrządków płacę 50gr za kWh, za węgiel chcą 770zł a za brzozę 75zł. I gówno mnie obchodzi, że POtaniały wycieczki do Peru czy Chin. Moja babcia mi już dawno POwiedziała: " PO pierwsze, wnuczku, nigdy nie zaufaj ryżym a PO drugie, jak ktoś, nawet płemieł czy płeżydent dużego miasta nie potłafi nawet POwiedzieć "ł", to znaczy, że nie będzie potłafił nic"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby nan się zyło lepiej:) P.O.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...