Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinni też karać za spowalnianie ruchu na tym odcinku bo tam jest 90! a pajace jadą max 50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na kompletną zmianę podejścia do prywatności i niewinności przy łapaniu przekraczających prędkość. Wcześniej zdjęcie robione było PO STWIERDZONYM FAKCIE złamania przepisów. Tylko wtedy urzędasy wiedziały kto, kiedy z kim i gdzie podróżował. Teraz kto z kim, kiedy i gdzie podróżuje zbierane jest PRZED STWIERDZENIEM czy w ogóle do wykroczenia doszło. Wystarczy wjechać na odcinkowy pomiar prędkości i jechać zgodnie z przepisami, a dane dotyczące tego gdzie, kto i kiedy jedzie i tak trafią do SB. To nie prewencja, to nie łapanie sprawców wykroczeń. To permanentna inwigilacja. Witamy w świecie ORWELA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety te tłuki łęczyńskie nie potrafią jeździć...Na rondach mimo dobrego oznakowania też cuda wyprawiają...Mniej się boję jeździć po Wawie,niż po Łęcznej,w której niestety mieszkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym powiedział, ze kierowcy nie tyle się przestraszyli, co po prostu lwia część nie zna przepisów i jak nie ma tablicy z ograniczeniem/podwyższeniem prędkości to po prostu poza terenem zabudowanym nie wiedzą jaka jest dopuszczalna prędkość na jakiej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie LLE i nie mam wiecej pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zamontować nadpomiar pomiaru, tak aby jechali góra 25-30 km/h.Wtedy będzie bezpiecznie, stworzy to nowe miejsca pracy, bo wtedy będzie mół jakiś dadpomiarowy zapisywać nr.rej. na kartce.Słowem , tak trzymać , głupota idzie w dobrym kierunku.podstawą jest kontrola.... tee słowa wypowiedział prawie 100 lat temu towarzysz Feliks Dzierżyński. Viva Solidarność. OTAKE Polske żeście walczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro można karać za przekroczenie prędkości to można również za jechanie zbyt wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś taki tłuk na tablicach LU jechał 60 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast zatory robić, można Yanosika sobie kupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT nie wie jak dokładne są wskazania szybkościomierza w jego aucie więc stąd ta ostrożność. Może zależeć też np od ciśnienia w oponach. A może by tak jakieś stacje diagnostyczne mogły skalować i certyfikować liczniki w naszych autach by wskazywały faktyczną prędkość? U mnie np jest wskazanie o 14 km wyższe np od tego co pokazuje GPS. A ich pomiary też zależą od wielu czynników takich jak np kąt ustawienia urządzenia względem pojazdu czy nawet temperatury powietrza-bo jest to tylko elektronika. Gdy więc zbierze się wiele czynników to możecie się zdziwić jakie będą różnice w pomiarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten cały odcinek nie jest za zielona tablica gdzie obowiązuje ograniczenie do 70km/h?
Ja bym zaczął uczyć się przepisów na Twoim miejscu, skoro według Ciebie zielona tablica wprowadza ograniczenie do 70km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za kamerami dać znak z dozwoloną prędkością i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prokuratura została zawiadomiona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxxxxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym odcinku jechałek przez 1.2 km z prędkością 150 km /godz a na pozostałym 20km / godz. i nikt mnie nie złupił. Nie jest to system dobry bo można go oszukać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile jeszcz takich "usprawnien" mozna wam wrzucic na leb zeby zedrzec z was wiecej kasy. Jezdze szybciej do roboty, zeby zarabiac wiecej kasiory na mandaty. Motto polskiego kerowcy: Ja Patryjota place wiecej mandatow! ..., kiedy sie ockniecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie znają przepisów i NIE UMIEJĄ CZYTAĆ ZNAKÓW! tyle w temacie tam jest 90!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradar w Strzyżowicach na DK17. Pomimo ograniczenia do 70km/h tylko nieliczni tyle tam osiągają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej dla tych skur..synów stanąć w poprzek drogi i ch.. bedom mieli, nie ruch drogowy,czas q-rwa ,to pieniadz i powinno sie wszedziw szybciej jezdzić ,ale do kogo q-rwa ta mowa? zafiksowały sie gnoje na prędkości i ch..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdym odcinkowym pomiarze prędkości trzeba jechać o 50% wolniej niż przewidują przepisy...może ten twór sam się wyłączy ,bo gdy nie będzie efektów,koszty rosną...ktoś zweryfikował miejsce montażu tego pomiaru,były tam częste kolizje i wypadki...?raczej nie...więc..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...