Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widać, że LLE umieją tylko kopać (w ziemi oczywiście), a znajomość przepisów ruchu drogowego jest im obca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wszyscy LLE kopią w ziemi ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ograniczeniu wszyscy jadą 50, 60 a na 70 już 100 przecież to paranoja kto to wymyślił, rozumiem fotoradar w Luszczowie,teren zabudowany ale ten pomiar to obłęd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był to odcinek bezpieczny u decydentów w jakich urządzeniach organizmu głowopodobnych pojawił się taki koszmarek,za to bedą mniejsze korki na światłach w Wólce/początek Turystycznej/.Dajcie ludziom robotę będzie lepiej bezpieczniej nie bedą myśleniem błądzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa jak mnie to irytuje jak jest 70-tka dajmy na to a taka CIPA jedna z drugą jedzie 45km/h...... Jakim to trzeba być imbecylem. Trąbić na takie mendy ile się da, bo przez takie mendy są korki....! Niedzielne patafiany drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ograniczeniu wszyscy jadą 50, 60 a na 70 już 100 przecież to paranoja kto to wymyślił, rozumiem fotoradar w Luszczowie,teren zabudowany ale ten pomiar to obłęd
  Bo jak jest fotoradar to każdy zwalnia aż za bardzo, a jak wiedzą, że nie ma to ograniczenie może być nawet i 20 a będa jechac 120.... taka prawda. I wali mnie ile jadą na 20 bez fotoradaru - ale nic mnie tak nie wku***a jak jazda po 20-30km/h mniej niż na ograniczeniu..... takie cipy trzeba karać za zbyt wolną jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ograniczeniu wszyscy jadą 50, 60 a na 70 już 100 przecież to paranoja kto to wymyślił, rozumiem fotoradar w Luszczowie,teren zabudowany ale ten pomiar to obłęd
  Bo jak jest fotoradar to każdy zwalnia aż za bardzo, a jak wiedzą, że nie ma to ograniczenie może być nawet i 20 a będa jechac 120.... taka prawda. I wali mnie ile jadą na 20 bez fotoradaru - ale nic mnie tak nie wku***a jak jazda po 20-30km/h mniej niż na ograniczeniu..... takie cipy trzeba karać za zbyt wolną jazdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga jest dla kazdego i meda leczynski nie bedzie mi nakazywal jak mam jechac...wyprzec mnie. Boisz sie pewnie ze to ty pierwszy walniesz w mandat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła podpucha czytajcie     Zbyt wolna jazda autem - też mandat! W przypadku kar za zbyt wolną jazdę sytuacja wygląda trochę inaczej. Policjant, w zależności od kwalifikacji czynu, może nałożyć dwa odrębne mandaty. Jeśli prędkość pojazdu wyraźnie utrudnia ruch pozostałym użytkownikom drogi to kierowca musi się liczyć z mandatem karnym w kwocie od 50 zł do 200 zł. Dodatkowo na jego konto wpłyną 2 punkty karne. „Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym”    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co ten pomiar skoro na tym odcinku nie ma żadnych ograniczeń prędkości? Czy było tam tak dużo wypadków ? Czy za mało i trzeba to zmienić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten cały odcinek nie jest za zielona tablica gdzie obowiązuje ograniczenie do 70km/h?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Zbyt wolna jazda autem - też mandat! Bzdura, kodeks podaje prędkości maksymalne dopuszczalne. A zaleca się jeździć z prędkością _bezpieczną_ a to sprawa indywidualna i żaden policjant nie ma prawa nakazywać jechać 90 skoro uważam że bezpiecznie jest 70.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę jeździł na tym odcinku 20 km/godz. i mogą mi nagwizdać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Zbyt wolna jazda autem - też mandat! Bzdura, kodeks podaje prędkości maksymalne dopuszczalne. A zaleca się jeździć z prędkością _bezpieczną_ a to sprawa indywidualna i żaden policjant nie ma prawa nakazywać jechać 90 skoro uważam że bezpiecznie jest 70.
   
A ja będę jeździł na tym odcinku 20 km/godz. i mogą mi nagwizdać !
    przy 90 70 to jeszcze ok nic takiego ale 50 to utrudnianie jazdy innym kierowcom a tu policjant ma prawo własnie tak i powinien zinterpretować przepis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>Zbyt wolna jazda autem - też mandat! Bzdura, kodeks podaje prędkości maksymalne dopuszczalne. A zaleca się jeździć z prędkością _bezpieczną_ a to sprawa indywidualna i żaden policjant nie ma prawa nakazywać jechać 90 skoro uważam że bezpiecznie jest 70.
   
A ja będę jeździł na tym odcinku 20 km/godz. i mogą mi nagwizdać !
    przy 90 70 to jeszcze ok nic takiego ale 50 to utrudnianie jazdy innym kierowcom a tu policjant ma prawo własnie tak i powinien zinterpretować przepis   a tobie za 20 to powinni wpierdolić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co ten pomiar skoro na tym odcinku nie ma żadnych ograniczeń prędkości? Czy było tam tak dużo wypadków ? Czy za mało i trzeba to zmienić ?
Komuś u decydentów para króliczków wlazła do durnego ŁBA i wiadomo co robiły wiec wykminił POMIAR.Człowiek z braku zajecia gdyby jęzorem dostał to by se dupę lizał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga jest dla kazdego i meda leczynski nie bedzie mi nakazywal jak mam jechac...wyprzec mnie. Boisz sie pewnie ze to ty pierwszy walniesz w mandat ?
a jak mam WYPRZEC jak się wleczesz a jadą z naprzeciwka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile osób zatrzymuje się na zielonym świetle w Anielinie ? Ja zawsze zwalniam, gdy długo pali się zielone, tak żeby zmieniło się na czerwone i spokojnie ruszam bez obawy o punkty :) Nie chce mandatu 500 zł za wjazd na żółtym i żeby rozpędzony TIR we mnie wjechał gdybym musiał ostro hamować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę jeździł na tym odcinku 20 km/godz. i mogą mi nagwizdać !
A później nie zapomnij pojechać w stronę Abramowickiej Nr.1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy do wiosny, jak na drogę wyjadą traktory i będą jechać 25km/h no i strach je wyprzedzić. Bójcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...