Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddajcie nam Jasię! (wideo)

Utworzony przez 111, 30 czerwca 2008 r. o 19:12 Powrót do artykułu
A jak, że wczoraj odbył się festiwal bez jaśki i wypadł wielokrotnie lepiej jak przed laty, mimo, że organizowała go osoba nazwana przez biegalsą jako nie mająca pojęcia o kulturze! To jak to się ma w stosunku do tego co te panie plotą? I zapewniam, nie będzie żadnych przekętów jak za "jasi" Chyba coś to mówi! Czyżby Marszałek tego nie wiedział mając takie służby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegalska! Co! Ty już wiesz co! Takiej fałszywej, obłudnej i kłamliwej osoby nigdy nie spotkałem. to jak się zmieniłaś w ostatnich latach jest zjawiskiem naukowym. A tak ci zaufałem, nie dopuszczę aby PO w czymkolwiek ci pomogło, po moim trupie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie wreszcie gadać głupoty. Biegalska nie została odwołana z przyczyn politycznych tak jak to media nagłaśniają. Jak wiejskim babkom tak jej strasznie szkoda to przecież w Krzczonowie i Sitnie też są domy kultury niech ją zabierają na plecy i idą do siebie na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byle gdzie, byle jak, byle się pokazać. Zgadnijcie kto to. Oczywiście Zdzich. A swoją drogą. Czy wojewózka kultura to tylko koła gospodyń wiejskich, które stoją za tym Panem, który chce zrobić tylko koło siebie trochę szumu. Szkoda że ich kosztem. Ale im nikt nie powie że on ich po prostu bezczelnie wykorzystuje. A takswoją drogą jakaż to inna organizacja, jaka inna dziedzina kultury w województie jeszcze zaprotestowała - nikt? niemożliwe przecież ta pani tyle ponoć zrobiła...... buhahahahah. Skończ waść wstydu sobie oszczędź. A waść nie kończysz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
111 napisał:
A jak, że wczoraj odbył się festiwal bez jaśki i wypadł wielokrotnie lepiej jak przed laty, mimo, że organizowała go osoba nazwana przez biegalsą jako nie mająca pojęcia o kulturze! To jak to się ma w stosunku do tego co te panie plotą? I zapewniam, nie będzie żadnych przekętów jak za "jasi" Chyba coś to mówi! Czyżby Marszałek tego nie wiedział mając takie służby!
Taaakkk Biegalska opieprzała się przez cały rok a po jej odejściu nowa osoba zorganizowała wszystko przez dwa tygodnie. Tak to może by gryla zdążyła w swoim ogródku z sąsiadem zorganizować. Gratuluje błyskotliwości intelektualnej i znajomości tematu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściwie to dobrze 111 napisałeś / napisałaś (?) Tegoroczny Kazimierz był udany. Było wielu widzów i fantastyczna pogoda. Bo jak rok temu była Biegalska to lał deszcz. Dobrze, że ją w końcu odwołali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platformers napisał:
Biegalska! Co! Ty już wiesz co! Takiej fałszywej, obłudnej i kłamliwej osoby nigdy nie spotkałem. to jak się zmieniłaś w ostatnich latach jest zjawiskiem naukowym. A tak ci zaufałem, nie dopuszczę aby PO w czymkolwiek ci pomogło, po moim trupie!
platformers to PO a PO platformers? Masz chorobę mózgu połączoną z mitomanią? Czy jesteś pisuarową prowokacją jakich pełno w necie? Bo jeśli reprezentujesz PO to takimi tekstami odstraszasz ludzi od tej partii. Trochę się napociłem namawiając ludzi do głosowania na PO ale jak czytam takie chore teksty przegrzanych trzech szarych bolszewickich komórek to już rozumiem dlaczego spadają notowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...