Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo, biedni urzędnicy dostają pieniądze za siedzenie przy biurku i jest im źle bo zostają po godzinach. Mało tego są wyręczani często przez stażystów, którzy na pracę po stażu nie mają co liczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
Brawo, biedni urzędnicy dostają pieniądze za siedzenie przy biurku i jest im źle bo zostają po godzinach. Mało tego są wyręczani często przez stażystów, którzy na pracę po stażu nie mają co liczyć.
waflu jeden, malkontencie deb***ny, jeśli wydaje ci się że to taki łatwy kawałek chleba, to skoroś taki mądry i zaradny to spróbuj pozarabiać w ten sposób, ja po 5 latach pracy mam 1400 zł na rękę, pracuję często po godzinach, a co naużeram się z petentami którzy próbują wymusić pomyślne załatwienie dla siebie sprawy od ręki i zawsze wiedzą lepiej, a o stażystach to nie wspominaj - moja stazystka którą dostałam ostatnio nie potrafiła koperty zaadresowac, jedyne co ją interesowało to czy może iśc wcześniej bo rewelacyjne wyprzedaże w Plazie są.
0
urzędniczk@ napisał:
waflu jeden, malkontencie deb***ny, jeśli wydaje ci się że to taki łatwy kawałek chleba, to skoroś taki mądry i zaradny to spróbuj pozarabiać w ten sposób, ja po 5 latach pracy mam 1400 zł na rękę, pracuję często po godzinach, a co naużeram się z petentami którzy próbują wymusić pomyślne załatwienie dla siebie sprawy od ręki i zawsze wiedzą lepiej, a o stażystach to nie wspominaj - moja stazystka którą dostałam ostatnio nie potrafiła koperty zaadresowac, jedyne co ją interesowało to czy może iśc wcześniej bo rewelacyjne wyprzedaże w Plazie są.
Jest wyjście z tej sytuacji miła urzędniczko siedząca w (zimą)ciepłym biurze i(latem)klimatyzowanym: otóż zakup sobie kilka lub kilkanaście krów,gospodarkę i trochę pola -może lepiej na tym wyjdziesz i zarobisz może więcej niż 1400zł?
0
Henry Mleczarz napisał:
Jest wyjście z tej sytuacji miła urzędniczko siedząca w (zimą)ciepłym biurze i(latem)klimatyzowanym: otóż zakup sobie kilka lub kilkanaście krów,gospodarkę i trochę pola -może lepiej na tym wyjdziesz i zarobisz może więcej niż 1400zł?
Henry Mleczarzu, moje biuro zimą nie jest ciepłe (okna stare, nieszczelne) a latem klimatyzacji mam tyle, co sobie z domu wiatraczek przyniosę. I jest mi bardzo przykro, ale z powodu swojej pensji niestety nie stać mnie na dostosowanie sie do Twojej rady, bo za ten kawałek pola i kilka krów trzeba niestety nie mało zapłacić... A sam dlaczego jesteś tak szyderczo nastawiony...???? Czyżby jedyne 345 składki kwartalnej i wszystkie pozostałe przywileje z dopłatami rolniczymi to jednak za mało do Twojego szczęścia????????????? Ale zrób to co wszyscy - pow*****j się, że trawa na podwórku sąsiada jest bardziej zielona ~ ot, przykładowa patriotyczna postawa Rodaku. Tak 3maj!!!!
0
A .. no to wreszcie jasne, ja durny i deb***ny nic nie rozumiał, ale urzędniczk@ mnie wreszcie wyośliła: to nie ja cierpię od roku, nic to że mnie spychacze i inne koparki dniami i nocami po podwórzu jeżdżą, rozdeptane drzewa, krzewy, sterty rur, kabli, ani dojechać, ani czasem bywało nawet przejść, nie jestem pewny dnia i godziny kiedy i z rodzinnego domu mnie wykopią, nic to ! Prawdziwe cierpienie jest, przy braku klimatyzacji, użerać się petentami-wymuszaczami i z stażystkami co im jedynie wyprzedaże w głowie i za co? za 1400 jedynie ? Wyrazy współczucia .. Urzędniczko ... nie wierzę że to napisałaś, zamilcz i wstyd się.
0
W dzisiejszych czasach chyba nie ma normalnej pracy,ale praca w nadgodzinach i przerywanie urlopu przez pracodawcę gdy jest coś pilnego do wykonania to nagminny proceder.Na moje pytanie dlaczego wyceny i odszkodowania tak długo trwają i dlaczego nie mam nawet możliwości wglądu do operatu,zostałam okrzyczana i jako jeden z powodów podano mi fakt że był czas urlopów.Teraz nagle wzięli się ostro do roboty,dostali stażystów do pomocy kilka razy musieli zostać po godzinach i strasznie oburzeni.Drodzy urzędnicy bardzo Wam współczujemy że macie ciężką i nieprzyjemną pracę ale w końcu to nie my ale Wy sami posadziliście swoje pupy na urzędniczych stołkach.Ja także nie lubię swojej pracy także naużeram się z ludźmi jednak nie mam do nikogo o to żalu,mój wybór,moja decyzja i moja radość w nieszczęściu że przynajmniej mam tę pracę bo są tacy,którzy tej radości nie mają.Mam również zabrane pole i czekam już cierpliwie ponad 10 miesięcy na cokolwiek,na jakąś najmniejszą informację a nie mam nic.Za zabrane pole ciągle płacę podatek,to co zostało jest rozjeżdżane i plądrowane w obecnej chwili jedynie patrzę jak w imieniu prawa kompletnie nie liczą się z prawem własności,czy choćby dostępem do informacji.Prosimy więc wziąć się do roboty lub zmienić pracodawcę bo i nam na naszych stanowiskach nikt po głowie nie głaszcze,masażu pleców nie robi a nawet na zwolnienie pójść nie można bo po powrocie czeka wymówienie.Pozdrawiam Wywłaszczona
0
zorganizujcie przetarg na firmę, która załatwi formalności odszkodowawcze, założe się, że sprawy zostaną załatwione 3 razy szybciej niż przez urzędników
0
wysiedlany-naciagacz napisał:
A .. no to wreszcie jasne, ja durny i deb***ny nic nie rozumiał, ale urzędniczk@ mnie wreszcie wyośliła: to nie ja cierpię od roku, nic to że mnie spychacze i inne koparki dniami i nocami po podwórzu jeżdżą, rozdeptane drzewa, krzewy, sterty rur, kabli, ani dojechać, ani czasem bywało nawet przejść, nie jestem pewny dnia i godziny kiedy i z rodzinnego domu mnie wykopią, nic to ! Prawdziwe cierpienie jest, przy braku klimatyzacji, użerać się petentami-wymuszaczami i z stażystkami co im jedynie wyprzedaże w głowie i za co? za 1400 jedynie ? Wyrazy współczucia .. Urzędniczko ... nie wierzę że to napisałaś, zamilcz i wstyd się.
Wybacz, ale jedyne czego się wstydzę, to tego, że żyję w kraju malkontentów ~ każdy z was chce żyć w krainie mlekiem i miodem płynącym, ale sam nie zrobi i nie da od siebie nic. Chcecie autostrad, rozbudowanej infrastruktury technicznej, ale tak, by to się "zrobiło" samo i broń Panie Boże, żeby trzeba było coś poświęcić w imię wyższego dobra. Bo my, urzędasy, to powinniśmy wymyślić taką budowę dróg, żeby spełnić życzenia każdego mieszkańca województwa. Ludzie, QRWA, nie ma nic za darmo!!!!!!! A Ty Wysiedlany Naciągaczu, jak Cię już wykopią z domu rodzinnego, ograbią z ostatniej koszuli, jako błogosławieństwo dając kopa w d*** (a to ch*je!), to idź do Henry''ego Mleczarza - może znajdzie dla Ciebie jakiś kącik w obórce pod krowim żłóbkiem!!! Może wtedy będziesz miał szanse zastanowić się nad swoimi pretensjami do świata i do nas urzędasów, tych pier******* nierobów
0
urzędniczk@ napisał:
Wybacz, ale jedyne czego się wstydzę, to tego, że żyję w kraju malkontentów ~ każdy z was chce żyć w krainie mlekiem i miodem płynącym, ale sam nie zrobi i nie da od siebie nic. Chcecie autostrad, rozbudowanej infrastruktury technicznej, ale tak, by to się "zrobiło" samo i broń Panie Boże, żeby trzeba było coś poświęcić w imię wyższego dobra. Bo my, urzędasy, to powinniśmy wymyślić taką budowę dróg, żeby spełnić życzenia każdego mieszkańca województwa. Ludzie, QRWA, nie ma nic za darmo!!!!!!! A Ty Wysiedlany Naciągaczu, jak Cię już wykopią z domu rodzinnego, ograbią z ostatniej koszuli, jako błogosławieństwo dając kopa w d*** (a to ch*je!), to idź do Henry''ego Mleczarza - może znajdzie dla Ciebie jakiś kącik w obórce pod krowim żłóbkiem!!! Może wtedy będziesz miał szanse zastanowić się nad swoimi pretensjami do świata i do nas urzędasów, tych pier******* nierobów
Jesteś laluniu kompletnie pop******a, ja Ci źle nie życzę, i obyś nigdy w życiu nie była wykopana właśnie z własnego domu w imię wyższych celów, bo tak to nazywasz? A jeśli już, to nie martw się, Ty do żłóbka nie trafisz, bo dwa żłoby w jednym miejscu to za dużo, Krasula nie ździerży! Życzę Ci za to miłego pobytu na Grygowej, w tamtejszych komunalnych, będziesz mieć wspaniały widok na wspaniałą nową trasę i poczucie dobrze spełnionego obowiązku, zwłaszcza w rugowaniu ludzi z ich własności. I miłego dnia ...
0
Wysiedlany Naciągacz napisał:
Jesteś laluniu kompletnie pop******a, ja Ci źle nie życzę, i obyś nigdy w życiu nie była wykopana właśnie z własnego domu w imię wyższych celów, bo tak to nazywasz? A jeśli już, to nie martw się, Ty do żłóbka nie trafisz, bo dwa żłoby w jednym miejscu to za dużo, Krasula nie ździerży! Życzę Ci za to miłego pobytu na Grygowej, w tamtejszych komunalnych, będziesz mieć wspaniały widok na wspaniałą nową trasę i poczucie dobrze spełnionego obowiązku, zwłaszcza w rugowaniu ludzi z ich własności. I miłego dnia ...
POJ**** TO TY JESTEŚ, BO NIE CHCESZ ZROZUMIEĆ, ŻE WYSIEDLENIA Z POWODU BUDOWY EKSPRESÓWKI TO NIE ZŁOŚLIWOŚĆ URZĘDASÓW, TYLKO KONIECZNOŚĆ. QRWA, JAK TAK TO KAŻDY Z WAS POTRAFI TYLKO NARZEKAĆ, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE, ŻE MARAZM, ZASTÓJ, SAME NIEROBY RZĄDZĄ PAŃSTWEM. A GDY COŚ SIĘ JUŻ ROBI TO JEST JESZCZE GORZEJ, BO SIĘ NIE SPEŁNIA MARZEŃ KAŻDEGO ODDZIELNIE I WSZYSTKICH RAZEM WZIĘTYCH. OSTATNIO BYŁY WYBORY PARLAMENTARNE, ROK TEMU SAMORZĄDOWE - TRZEBA BYŁO WYSTARTOWAĆ I CHOĆ SPRÓBOWAĆ ZACZĄĆ ZMIENIAĆ RZECZYWISTOŚĆ WG WŁASNEJ WIZJI. ALE ZAPEWNE NAWET NIE CHCIAŁO CI SIĘ RUSZYĆ DUPSKA Z DOMU BY PÓJŚĆ I ZAGŁOSOWAĆ ZA NAJLEPSZĄ (PRZYNAJMNIEJ WG SIEBIE OPCJĄ). POZA TYM - CO, WCZORAJ SIE DOWIEDZIAŁEŚ O PRZEBIEGU TRASY???!!! BYŁ CZAS BY SIE DO TEGO CHOCIAŻ PRZYGOTOWAĆ, ALE TU W POLANDZIE TO ZAWSZE WSZYSTKO SAMO SIĘ MA PRZECIEŻ ZROBIĆ, PRAWDA??!! I NIE PLUJ TAK JADEM, BO DO MNIE NIE DOLECI, A TOBIE POSZKODZI. POGÓDŹ SIĘ Z LOSEM I ZACZNIJ OD NOWA. PS. MOI RODZICE TEŻ ZOSTALI WYWŁASZCZENI - CO PRAWDA, NIE ZABRALI IM DOMU, ALE CAŁKIEM SPORY KAWAŁ ZIEMI. I ICH SPRAWA LEŻY I CZEKA, I NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZOSTANIE ROZPATRZONA JAKO JEDNA Z OSTATNICH, ŻEBY NIE BYŁO, ŻE W URZĘDZIE PANUJE NEPOTYZM. I TO JA - MIMO WSZYSTKO - ŻYCZĘ TOBIE MIŁEGO DNIA
0
urzędniczk@ napisał:
POJ**** TO TY JESTEŚ, BO NIE CHCESZ ZROZUMIEĆ, ŻE WYSIEDLENIA Z POWODU BUDOWY EKSPRESÓWKI TO NIE ZŁOŚLIWOŚĆ URZĘDASÓW, TYLKO KONIECZNOŚĆ. QRWA, JAK TAK TO KAŻDY Z WAS POTRAFI TYLKO NARZEKAĆ, ŻE NIC SIĘ NIE DZIEJE, ŻE MARAZM, ZASTÓJ, SAME NIEROBY RZĄDZĄ PAŃSTWEM. A GDY COŚ SIĘ JUŻ ROBI TO JEST JESZCZE GORZEJ, BO SIĘ NIE SPEŁNIA MARZEŃ KAŻDEGO ODDZIELNIE I WSZYSTKICH RAZEM WZIĘTYCH. OSTATNIO BYŁY WYBORY PARLAMENTARNE, ROK TEMU SAMORZĄDOWE - TRZEBA BYŁO WYSTARTOWAĆ I CHOĆ SPRÓBOWAĆ ZACZĄĆ ZMIENIAĆ RZECZYWISTOŚĆ WG WŁASNEJ WIZJI. ALE ZAPEWNE NAWET NIE CHCIAŁO CI SIĘ RUSZYĆ DUPSKA Z DOMU BY PÓJŚĆ I ZAGŁOSOWAĆ ZA NAJLEPSZĄ (PRZYNAJMNIEJ WG SIEBIE OPCJĄ). POZA TYM - CO, WCZORAJ SIE DOWIEDZIAŁEŚ O PRZEBIEGU TRASY???!!! BYŁ CZAS BY SIE DO TEGO CHOCIAŻ PRZYGOTOWAĆ, ALE TU W POLANDZIE TO ZAWSZE WSZYSTKO SAMO SIĘ MA PRZECIEŻ ZROBIĆ, PRAWDA??!! I NIE PLUJ TAK JADEM, BO DO MNIE NIE DOLECI, A TOBIE POSZKODZI. POGÓDŹ SIĘ Z LOSEM I ZACZNIJ OD NOWA. PS. MOI RODZICE TEŻ ZOSTALI WYWŁASZCZENI - CO PRAWDA, NIE ZABRALI IM DOMU, ALE CAŁKIEM SPORY KAWAŁ ZIEMI. I ICH SPRAWA LEŻY I CZEKA, I NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZOSTANIE ROZPATRZONA JAKO JEDNA Z OSTATNICH, ŻEBY NIE BYŁO, ŻE W URZĘDZIE PANUJE NEPOTYZM. I TO JA - MIMO WSZYSTKO - ŻYCZĘ TOBIE MIŁEGO DNIA
Dupo Wołowa ... mam nazieje że to Ciebie dotknie http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,10416561,Donald_Tusk_o_skandalu_na_S17__Poleca_glowy_urzednikow_.html
0
Naciagacz napisał:
Dupo Wołowa ... mam nazieje że to Ciebie dotknie http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,10416561,Donald_Tusk_o_skandalu_na_S17__Poleca_glowy_urzednikow_.html
Jeśli dowartościowujesz się poprzez wyzywanie mnie i życzenie jak najgorzej, to mam nadzieję, ze chociaż czerpiesz z tego wystarczającą satysfakcję. Pamiętaj jednak, że wszystko do człowieka wraca, więc podniecaj się dopóki możesz. Ja Tobie źle nie życzę, wku***a mnie jedynie Twoje niezwykle ograniczone i malkontenckie podejście. Ale czego można się spodziewać po moherowym berecie - pieniactwo i bluzganie to karma wasza powszednia! Więc tocz ślinę, póki możesz - ten "błogostan" nie będzie trwał wiecznie. Ps. Tylko się nie zachłyśnij - czytanie Twoich postów daje na - urzędowym nierobom - pretekst do odstawienia kawy i włączenia komputera!
0
urzędniczk@ napisał:
Droga Pani a czy przypadkiem nie przyganiał kocioł garnkowi?!.My wiedzieliśmy o planach budowania s17 już od dawna bo blokowano nam jakąkolwiek budowę,czy rozwój firmy.Podobnie było z Wami,dlaczego więc nie przygotowaliście się wcześniej do czekających na was obowiązków?!.Całą odpowiedzialność zrzucacie na odwołania,potem na procedury i wyceny rzeczoznawców a z pewnego źródła wiem że wyceny były już gotowe w lipcu(takie daty widnieją na dokumentach)
0
Popierający Naciągacza napisał:
Droga Pani a czy przypadkiem nie przyganiał kocioł garnkowi?!.My wiedzieliśmy o planach budowania s17 już od dawna bo blokowano nam jakąkolwiek budowę,czy rozwój firmy.Podobnie było z Wami,dlaczego więc nie przygotowaliście się wcześniej do czekających na was obowiązków?!.Całą odpowiedzialność zrzucacie na odwołania,potem na procedury i wyceny rzeczoznawców a z pewnego źródła wiem że wyceny były już gotowe w lipcu(takie daty widnieją na dokumentach)
Mam pytanie: proszę mi powiedzieć, w jaki dokładnie sposób mogliśmy się przygotować wcześniej?? Specustawa i rozporządzenia do niej nakładają takie a nie inne terminy uprawomocnień i odwołań i niestety nie da się tego przeskoczyć. Ja sama bardzo bym chciała móc załatwić każdą sprawę w 1 dzień, a nie czekać 7, 14, 21 czy 30 dni czy ilekolwiek, aby dany dokument "nabrał mocy prawnej". I proszę mi wierzyć lub nie, ale sprawa została przyblokowana na samej górze, a zrobiło się wokół niej głośne halo w momencie rozkręcania kampanii wyborczej, niestety nieudany. Bo tu na wschodzie wygrał PiS, a tok i szybkość załatwianych spraw się nie zmieniły, gdyż rząd nie wymyślił jak przeskoczyć stworzone przez siebie przepisy. Nie dziwię się, że ludzie są wkurzeni, bo to jest lekka paranoja, by te procedury tyle trwały. Dziwię się tylko, że największe pretensje o to mają rządzący, których decyzje doprowadziły do takiego kuriozum. Ludzie, pretensje kierujecie pod nie do końca właściwy adres. Tyle ode mnie w tym temacie. Żegnam Państwa! Przerzucam się na artykuły o pogodzie ~ tam się przynajmniej nie bluzga i nie oskarża urzędników, że pada deszcz, choć miało świecić słońce
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: