Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oddłużanie antywindykacja

Utworzony przez ~katarzyna.mlez~, 23 marca 2010 r. o 16:57
Ja polecam w oddłużaniu firmę Proxima. Korzystałem z ich usług. Pomogli mi z chwilówkami bo już mi nerwy puszczały a na sygnał dzwonka telefonu bolał mnie brzuch. Ile można znieść wywodów przemądrzałych windykatorów. Zadzwoniłem do bodaj że Marcina z Proxima i mi pomógł. Wyjaśnił mi krok po kroku i poszło do przodu. Dziś płacę raty terminowo, płacę tyle ile mogę ale regularnie.   Gorąco polecam Proximę na oddłużanie!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witajcie mi pomogła proxima. z  tego co wiem są od niedawna na rynku. miałem bardzo h..wą sytuację ale wyszedłem. Nie było łatwo ale warto było zaryzykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś korzystał z POCO Gdańsk? Proszę o opinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja mogę polecić oddłużanie Kredyt-Zaufania.pl Jest to firma z Lublina, więc tymbardziej można im zaufać bo jest lokalna. Pomogli mi się pozbyć długów i jestem im naprawdę wdzięczny. Biorąc pod uwagę sytuację w której się wtedy znalazłem to naprawde mi pomogli. Prawdopodobnie gdyby nie Oni to już zadłużenie by mnie pochłonęło. Dlatego polecam sprawdzić ich ofertę na tej stronie:kredyt-zaufania.pl/oddluzenia Jeżeli macie pytania możecie również pytać mnie, opowiem na pewno jak polegała współpraca itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszym przedsiębiorstwem od miesiąca opiekują się prawnicy i doradcy finansowi z biura Protektorzy w Krakowie. Bardzo wszechstronna oferta, pomagają na każdym poziomie, mają nawet swoich psychologów i akurat w moim przypadku bardzo się takie wsparcie przydało. Sukcesy w oddłużaniu mają duże i to dość głośne o których się mówiło w środowisku, nawet dotyczące zobowiązań rzędu kilkunastu milionów PLN.W sumie ze względu na doświadczenie się na nich zdecydowaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ja jestem kolejnym i na pewno jednym z wielu przykładów na to, jak chwilówki potrafią być niebezpieczne. Zaczęło się od jednej, potem była druga, w międzyczasie kredyt w banku i tak mnie te różne zobowiązania zaczęły przytłaczać. Dużą pomocą okazała się dla mnie kancelaria Protektorzy. Mają ofertę dedykowaną firmom, ale też właśnie osobom indywidualnym które mają problemy finansowe. Warto się z nimi skontaktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre kompleksowe oddłużanie przedsiębiorstwa od A do Z realizuje mi teraz Lexa, to już trwa kilka miesięcy i na szczęście zmierza w dobrym kierunku. Nie zasypywali mnie od razu kosztami honorarium a dopiero stopniowo wraz z załatwianiem kolejnych spraw im płaciłem, także mają dobre podejście bo wiadomo że dłużnik generalnie groszem nie śmierdzi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...