to są kpiny . pensje po kilka tysiecy złotych odprawy po sto tysięcy a potem nowe angazę . ludzie ja mam czworo dzieci pracuję ( naprawdę na odpowiedzialnym stanowisku ) dostaję dwa tysiące i nikt mi nie płaci za palenie głupa jak niektórym w starogardzkim pzu po kilka tysięcy potem dają sobie odprawy sto i wiecej tysiecy i już wiedzą że( niektóre) że dalej będą pracować . wtedy to można żyć i używać oszukując swiat bezrobocia i uczciwie pracujących . to już nawet nie zazdrośc to ból . odpowiedzialnośc podobna a zarobki skąd one w takich kwotach . kto to kontroluje kto sprawdza jak oni wracają na podobne stanowiska i pensje - a jakże "podobne" nie takie same a ty biedaku pracuj bogaty i duży moze wiecej. moze czas żeby parcownicy pzu pracowali jka inni za tzw. minimum lub odrobine wiecej ( malenka 10% premia) ciekawe co wtedy by czuli . dośc klamstw i obłudy . co wy myslicie prezesi i inni że swiat wokól ośepł całkiem ze nie bedziemy protestować przeciwkbalansowaniu na garnicy prawa . Jeszce malenko mieliscie aresztowań ?????? czas położyc kres kpinom z ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz