Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straszne zacofanie. Co ma kościół do szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuratorium prosi,przecież natychmiast powinno dyscyplinarnie odwołac dyrekcję,ale nasz kurator jest prokościelny ,to tylko prosi,czyli jego też wykurzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Flis co z tego że swietlica jest czynna jak trzeba dziecko zapisywać i nauczyciele dają rodzicom do zrozumienia że to jest dzień wolny od zajęć co więc zrobić z dziećmi jak rodzice pracują. W szkole powinny być normalnie lekcje i zajęcia a dzieci do koscioła pójda po szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzienniku wschodni :) to co piszecie to absurd... Jako uczeń Janowskiego liceum (a dodam że w Janowie są dwa licea, które jutro będą miały otwarte drzwi), mogę śmiało napisać że jutro grzecznie pomaszeruję na zajęcia które się odbędą. :) Na przyszłość proszę o weryfikację informacji, bo to nie pierwszy artykuł w którym lekko mówiąc daliście plamę. Zgodzę się jest to dla Nas bardzo ważne święto. Jestem zdziwiony postawą Pana Grzegorza, jego oburzenie jest bezpodstawne to że lekcje się nie odbędą to nie oznacza ,że jest Pan zmuszany do pójścia do Kościoła albo do świętowania :) "To ja już tego nie rozumiem, do kościoła nie trzeba nikogo zapraszać..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję szkoły wybrały ten dzień jako dzień dyrektorski więc o co ta afera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprostowanie - nie wszystkie szkoly. MSZ nie planowalo dnia wolnego. 8 wrzesnia odbedzie sie egzamin teoretyczny dla Technika uslug kosmetcznych ustalony kilka miesiecy wczesniej przez OKE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem uczennicą jednego z Liceum w Janowie Lubelskim. Mogę z całą pewnością stwierdzić że lekcję będą się normalnie odbywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh za moich czasów kiedy ja chodzilem do szkoły to się wszyscy cieszyliśmy że nie ma zajęć bo odpust, wolałem pójść do kościoła odjebać 1,5h  zamiast siedzieć w szkole pół dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech ..kiedy wrócą jezuici ,ci to potrafili czytać i psać nauczyć,i liczyć do stu ,a po co wiecej?i przypier..ć potrafili ,jak pacjent wykazywał krąbrność 3 stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdoły, od dawna wiedzieliśmy że będzie dzień wolny, obiad z kartki wykreślony był od 1 września, "pan" Grzegorz kupował i nie widział??? Czy po dwóch miesiącach wakacji jest tak zmęczony opieką nad własnym dzieckiem? Moje dziecko ma wolne i świętuje (no cóż, jest w większości...), a "mniejszość" tj wyznawcy innej wiary i ci, którzy nie mają się gdzie podziać mają zapewnioną opiekę w szkole. Gdzie jest problem??? Z chęcią sprawdzę ile będzie jutro uczniów, ilu zje obiad a ile obiadów się wyrzuci, a potem zgloszę (gdzieś), że się jedzenie marnuje, bo! Paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Dziennik Wschodni i Kuratorium nie zainteresowali się tym dajmy na to rok temu? Aaaa, rodzice byli normalni... Aż łezka się w oku kręci, bo moje dziecko już dalej niż w sp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuratorium prosi,przecież natychmiast powinno dyscyplinarnie odwołac dyrekcję,ale nasz kurator jest prokościelny ,to tylko prosi,czyli jego też wykurzyc
a najlepiej spalić na stosie!!! walczmy z Bogiem, przyjdzie w Jego miejsce wspaniały islam to się lewackie ścierwa ucieszycie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdoły, od dawna wiedzieliśmy że będzie dzień wolny, obiad z kartki wykreślony był od 1 września, "pan" Grzegorz kupował i nie widział??? Czy po dwóch miesiącach wakacji jest tak zmęczony opieką nad własnym dzieckiem? Moje dziecko ma wolne i świętuje (no cóż, jest w większości...), a "mniejszość" tj wyznawcy innej wiary i ci, którzy nie mają się gdzie podziać mają zapewnioną opiekę w szkole. Gdzie jest problem??? Z chęcią sprawdzę ile będzie jutro uczniów, ilu zje obiad a ile obiadów się wyrzuci, a potem zgloszę (gdzieś), że się jedzenie marnuje, bo! Paranoja!
  Jedna z kucharek. Cóż, pracę zawsze można zmienić nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepiej spalić na stosie!!! walczmy z Bogiem, przyjdzie w Jego miejsce wspaniały islam to się lewackie ścierwa ucieszycie!
  Jednak islam czy tam pisLAM to ratunek dla tej mniejszościowej już religii w tym kraju, ponoć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie to, małe miasteczko, wszyscy ze złożonymi rękami stoją w kościółku - ale gdy nikt nie patrzy to ....., a tak na marginesie jaka grupa robocza może sobie pozwolić na ustalanie wolnego tzw. jakichś dni dyrektorskich - no luz jutro całe miasto nie idzie do pracy: stoi fabryka, cat, małe firmy, sklepiki, urzędy i szpital
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Wykop.pl: Nie ma co się w sumie dziwić, popatrzmy na wyniki wyborów w ostatnich latach. W prezydenckich w powiecie janowskim: Duda 85%, Komorowski 15%. W samorządowych: burmistrz z PIS, w radzie miasta większość PIS (8/15), wybory do Rady Powiatu wygrało PiS, starosta z PiS. W parlamentarnych w 2011 w powiecie janowskim PiS zdobyło 57,4% głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za komplement? bo kucharki całkiem dobrze gotują, ale niestety, jasnowidzenie u hmmm osobnika zaburzone, nie ma miwy o pracy w jakimkolwiek charakterze w takim przybytku, bo dzięki takim osobnikom to żyć by się nie chciało ;) radzę spojrzeć w lustro i wrzucić ma luz ;) Nie pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Wykop.pl: Nie ma co się w sumie dziwić, popatrzmy na wyniki wyborów w ostatnich latach. W prezydenckich w powiecie janowskim: Duda 85%, Komorowski 15%. W samorządowych: burmistrz z PIS, w radzie miasta większość PIS (8/15), wybory do Rady Powiatu wygrało PiS, starosta z PiS. W parlamentarnych w 2011 w powiecie janowskim PiS zdobyło 57,4% głosów.
  Widzisz, lecisz statystyką. Sam pisu nie popieram ale burmistrza jak najbardziej. Rządzi z głową i wie co robi i jest dla ludzi. Niestety, z pisu. przyjedź, zobacz i pomyśl. Nie dam się zastraszać pisLAMEM ani straszyć POkrakami, ale człowiek z głową i wie co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Wolne Liceum Witosa ma normalne lekcje.Zespół Szkół w Białej tez nie wiem jak tam z resztą.Same plotki tu rozsiewacie.Zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha , rodzice są zbulwersowani. A jak usprawiedliwaja uciekające dzieci z lekcji to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...