Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odradzam DALKO

Utworzony przez Kaśka, 11 czerwca 2010 r. o 21:18
A ja osobiście odradzam DALKO !!!!!!! Robiłam kurs, i mimo moich najszczerszych chęci niewiele wyniosłam z kursu, na praktyce tez raczej traktowano mnie olewająco.... ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się z tą opinią nie zgodzę! DALKO jest bardzo dobrym ośrodkiem, instruktorzy nie krzyczą, tłumaczą bardzo dokładnie. Zajęcia teoretyczne prowadzone ciekawie. Zdałam za pierwszym razem i gdybym miała dokonywać wyboru ośrodka jeszcze raz, bez wahania wybrałabym DALKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również się z tym postem użytkownika @~Kaśka~ nie zgadzam! Nie żałuję, że zapisałem się na kurs prawa jazdy do DALKO. Bardzo mili i opanowani instruktorzy, którzy znają się na rzeczy, na swojej robocie. Są bardzo dokładni, każdy popełniony błąd spokojnie tłumaczą. Egzamin zdałem bez żadnych problemów. Serdecznie polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...