Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ODSTĄPIĘ ZNIŻKĘ NA UBEZPIECZENIE AUTA

Utworzony przez jhsed, 24 marca 2009 r. o 21:49
witam, mam do oddania super zniżkę na ubezpieczenie OC i AC, wystarczy że na stronie axa.pl lub pod nr 19522 przy wyliczeniu polisy powołasz się na mój nr polisy BA1100639/08 a dostaniesz 50 zł zniżki na OC oraz 100 zł na AC, GWARANTUJĘ ŻE TANIEJ OC NIE ZNAJDZIESZ!!! Spróbuj, nic nie kosztuje na będzie się opłacić. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jhsed napisał:
witam, mam do oddania super zniżkę na ubezpieczenie OC i AC, wystarczy że na stronie axa.pl lub pod nr 19522 przy wyliczeniu polisy powołasz się na mój nr polisy BA1100639/08 a dostaniesz 50 zł zniżki na OC oraz 100 zł na AC, GWARANTUJĘ ŻE TANIEJ OC NIE ZNAJDZIESZ!!! Spróbuj, nic nie kosztuje na będzie się opłacić. Pozdrawiam.
gó...no prawda, żądna twoja polisa a to jest taki chwyt reklamowy bo to żeby zwerbować klientów a po podaniu tego niby nr polisy ten agent dostaje odsyp od was.... AXA to G a nie ubezpiecznie drogie i do kitu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...