Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania za słupy energetyczne

Utworzony przez Feniks, 25 września 2012 r. o 18:13
Do Popcio:   jak Pan napisał pismo do energetyków ? jak Pan doprowadził do tej ugody ?   Zrobił Pan na mnie wrażenie bo mi odmówili odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałem pismo. za podkład posłużył mi jakiś wzór znaleziony na google.  wysłałem. poczekałem 40 dni na JaśniePański Zakład Energetyczny i odpowiedź była taka: zasiedzieliśmy urządzenia przesyłowe na działkach...... obręb....... powołując się na artykuł 71 coś tam coś tam i koniec.   poszukałem w googlach: znalazłem 8 kancelarii. 3 chciało od razu duże pieniądze z góry i jeszcze procent po wygranej. nie chciałem ich zbywać bo może będe musiał jeszcze z nich skorzystać i przeszedlem do negocjacji z tymi 5ma.    2 były za daleko bo to Kraków i Szczecin to też je zostawiłem na czarną godzine.   zostały 3. i spytałem się czy mają już jakieś wygrane na moim terenie. jedna miała wygrane sprawy sądowe i ugody koło pasłęka, elbląga i nidzicy, więc naturalnie ich wybrałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto prowadził Panu te sprawy ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nihil obstat sp. z o.o.. nie tylko tą sprawę  mi wygrali ale i za wywłaszczenie drogowe od gminy. to już kolejny temat na odpowiadanie jak gminy, czyli reprezentant państwa polskiego traktują swoich obywateli. dla mnie to szok i jestem tym zniesmaczony ale już nie chce mi się tego opowiadać szczegółowo bo znowu się tylko zdenerwuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie załatwiali nieuregulowany stan prawny nieruchomośći po dziadkach, dodatkowo nieruchomość była zalewana bo firma obok grunt podniosła i szlam z jej działki schodził na naszą rodzinną i windykację.  jeśli chodzi o zakres nieruchomości to naprawdę wybitni z nich fachowcy. poregulowali bardzo dobrze sprawy rodzinne, a potem wygrali z tamtą firmą co nam z działki robiła kałużę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem dużo różnych linii przesyłowych na swoim terenie, poczynając od sieci elektrycznej po jakieś rury ciepłownicze w ziemi. Nawet nie wiedziałem że w ziemi są takie sieci dopóki nie zacząłem kopać.. okazało się że budowa domu musi zostać przerwana i właściwie nie ma widoków na to, żeby cokolwiek na tej ziemi postawić...Zacząłem szukać pomocy i tak trafiłem pocztą pantoflową na kancelarię Lexa, gdzie mi realnie pomogli i wywalczyli odszkodowanie. Jest na tyle duże że mogłem sobie działkę kupić gdzie indziej i już na spokojnie tutaj fundamenty wylać bez takich przygód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też miałem taki problem, ale nie wiedziałem jak się ubiegać o to odszkodowanie, więc skorzystałem z radcy prawnnego prawo energetyczne ***rsplegal.pl/pl/obszaryspecjalizacji/prawo-energetyczne i wszystko mi zalatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura - radzę wrócić do przepisów regulujących takie podstawy jak decyzja o pozwoleniu na budowę na przestrzeni dajmy na to od 1950 roku, ZANIM będziecie innym wciskać ten kit jak mnie kiedyś "KANCELARIA" PARTACZY - UNIKAJCIE FENIKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też miałem taką sytuację, ale niewiedziałem jak to załatwić. znalazłem radcę prawnego prawo energetyczne ***rsplegal.pl/pl/obszaryspecjalizacji/prawo-energetyczne i załatwił mi to szybciutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******nihil-obstat.pl/blog/ poczytałem ich bloga. wtedy mieli już 5 letnie doświadczenie. zleciłem im sprawę a dziś już prawie wszystko wydałem z ugody, którą zawarli dla mnie na początku 2017 roku. działają bardzo skutecznie. tak naprawdę to trochę wątpiłem, że się uda zawrzeć ugodę. raczej spodziewałem się, że sprawa trafi do sądu a tu taka pozytywna niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można wywalczyć pieniądze od firmy energetycznej. uzyskałem 50 000 zł. tylko trzeba poszukać odpowiedniej kancelarii. polecam nihil obstat sp. z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawy związane ze słupami czy innymi liniami nie są w 100% do wygrania jak niektórzy mówią. uświadomiła mi to kancelaria nihil obstat sp. z o.o.  miałem linie energetyczne i gozociąg. powiedzieli mi, że linie energetyczne na dzień dzisiejszy może nie tyle co nie są do wygrania to jest mniejsza na to szansa i należy czekać na lepsze przepisy z tym związane.  podjęli sprawę odnośnie gazociągu i ją wygrali. także cieszę się, że właśnie do nich trafiłem. podoba mi się w nich, że nie za każdą sprawę się łapią, tylko ją wcześniej analizują i nie ma potem rozczarowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 18 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...