Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ogłoszenia towarzyskie z województwa Lubelskiego

Utworzony przez Robi, 14 stycznia 2009 r. o 13:07
jak w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętną na niezobowiązujący sex poznam ... ramo83@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody chłopak szuka kobiety,z która mógłby pofiglować w łóżku. Twój wygląd i wiek nie mają znaczenia. Z przyjemnością przyjmuję propozycje od kobiet dojżałych. Tylko w Twoim lokalu.Nie szukam sponsoringu. Mój numer GG:11235939 Piszcie kobiety.! ;**;** Tylko kobiety z Białej Podlaskiej (woj.Lubelskie),bądź z okolic do 10 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz już dość codziennej monotonii? chciałbyś przeżyć coś wyjątkowego, co sprawi ci ogromną przyjemność? seks z własną kobietą oraz za pieniądze przestał cię satysfakcjonować? pragniesz tego, aby twoja kochanka pragnęła cię tak samo, jak ty pragniesz jej? już dziś możesz zmieć swoje życie erotyczne! ***kraina-seksu24.pl zarejestruj się w serwisie ***kraina-seksu24.pl i poznaj kobiety, które tak samo jak ty pragną niezobowiązującego seksu. kraina-seksu24.pl – wszyscy użytkownicy mają te same cele: - seks bez zobowiązań - spełnianie swoich fantazji erotycznych - seks zawsze wtedy, kiedy mają na to ochotę - spotkania dla przyjemności, bez sponsoringu na seks z nieznajomą możesz się umówić jeszcze dzisiaj!! nie zwlekaj! [b][b][b] ***kraina-seksu24.pl [/b][/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprzyjaźnię się z mężczyzną, kulturalnym, uśmiechniętym, lubię spacery, kino, jestem ładną uśmiechnięta dziewczyną, mam 20 lat, na co dzień pracuję, chętny się poznać to zadzwoń,  zapraszam 665984725
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam kobiety pani z którą można było by się spotkać z województwa lubelskiego jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam na mail gos.patryk@wp.pl za spotkania pomogę ci finansowo szczegóły ustalimy w mail ją przystojny 30l 174cm 65kg 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego faceta najchętniej do stałego seks związku, mam 28 lat, chętnie cię poznam, kontakt do mnie i więcej moich zdjęć i kilka moich filmów znajdziesz na stronie pelnoletni.pl mój nick sympatyczna892
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od siebie gorąco zapraszam na niezobowiązujące spotkania - ***bzykanie24.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...