Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za usiłowanie zabicia swojego dziecka najwyższa kara dla bydlaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukrzyżować gnoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sk......yn!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... naszczęście ochłonoł ... - czapa to mało 25 lat robut a potem czapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesic za jaja dziada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie moge miec dziecka a jak slysze takie historie to mnie krew zalewa. Kim sa niektorzy wspolczesni rodzice??????????????? Wiele bym dala zeby miec dziecko a gdybym miala mu zrobic jakakolwiek krzywde wololabym umrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stos z takim ojcem ku*** !!! Bez sadow szkoda czasu i pieniedzy podatnikow.... NA STOS Z CHUJEM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustale i dojade, chu*a, kobieta z okolic krasnegostawu. To prawda że działo sie źle, ale gdzie kurwa dźgać własne dziecko.............................. ku*wa to nie mieści sie w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co się martwicie. Trzeba być pozytywnej mysli. Chłopczyk na pewno wyzdrowieje. A ojciec trafi do puchy na pewno na jakieś 12-15 lat jak nie więcej. I tam zostanie automatycznie cwelem. Przez te kilkanaście lat będzie ruch.any w du.p.e aż myślami bedzie żałował że kiedykolwiek się urodził. Jego morda bedzie przez te wszystkie lata służyła jako pisuar. Nie wspominam też o biciu go po mordzie kiedy ktos z Gitów bedzie mieć na to ochote, jedzeniu nad klopem itp. co komu wpadnie do głowy. A za te kilkanaście lat dzieciak podrośnie i cwel na wyjście będzie mieć nieciekawe życie będac bitym przez własne dziecko i jego kolegów. Tak więc skończy się marne zycie chu.ja który jest odważny tylko do dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, zrób coś żeby młodym w Polsce żyło się lepiej i żeby im diabeł nie podpowiadał takich strasznych rzeczy !!! Jak brak pieniędzy i nie ma za co kupić żarcia ani opłacić dachu nad głową, to ludzie się rozchodzą i wariują. A ci co rządzą Polską i ci z prawa i z lewa i ci pośrodku, to tylko sami chcą się nachapać, a innych mają w d. !!! Są po parę kadencji posłami    i w Polsce i w UE i nazbijali kasy i jeszcze im mało i dalej jeszcze żebrzą, aby na nich głosować, spaślaki jedne !!! Popatrzcie tylko na te ulotki, co nam pchają do skrzynek pocztowych !!! Łeb ogolony, gęba nalana, w ogóle nie stąd, a głosuj na niego, bo on już tyle to a tyle lat posłem !!! No, to starczy ci tego koleś, i spadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to wszystko przez biede ,rodzice się kłócą bo nie mogą dać sobie rady finansowo ,rozchodzą się a dzieci cierpią .Tak naprawde ojciec tego nie chciał zrobić przez krótka chwile pozwolil aby zawładneło nim zło .Dobrze że w pore się otrząsnął .Módlmy się do Św Rity o zdrowie dla tego chłopca i o przebaczenie dla ojca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego Kacperka z widzenia jeszcze pare dni temu go widziałam a teraz słysze takie coś! nie mogę uwerzyć własny ojciec takie coś?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe ziółka byli obaj, skoro po dwu dniach opieki nad dzieckiem tatusiowi pod czapą dekiel odskoczył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe ziółka byli obaj, skoro po dwu dniach opieki nad dzieckiem tatusiowi pod czapą dekiel odskoczył...
TUSK musi odejść !!  to wszystko idzie w złym kierunku !!  tak dalej być nie może !!  będzie takich przypadków co raz to więcej. Jak żyć w tym dzikim kraju ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie bronię, ale nie my jesteśmy od oceniania i sadzenia, dla wszystkich jest to szok, straszna tragedia cos czego nie da sie opisać, powiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK musi odejść !!  to wszystko idzie w złym kierunku !!  tak dalej być nie może !!  będzie takich przypadków co raz to więcej. Jak żyć w tym dzikim kraju ??
No to jak żyć ? jak wychować ?  lepiej żeby się nie męczyło w tym dzikim kraju bez żadnych perspektyw na przyszłość i nie robiło na tych sQrwysynów,oszustów i złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak żyć ? jak wychować ?  lepiej żeby się nie męczyło w tym dzikim kraju bez żadnych perspektyw na przyszłość i nie robiło na tych sQrwysynów,oszustów i złodziei
Jeszcze nie jedno życie w ten sposób ujdzie przez tych komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...