Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie

Utworzony przez Anioł Mściciel, 12 grudnia 2007 r. o 02:27 Powrót do artykułu
...woła o pomstę do nieba...? Raczej o całkowitą zagładę tej polskiej Sodomy i Gomory bezprawia i potrójny Potop!!! Wcześniej plagi egipskie i co tylko możliwie najgorsze za NIEODWRACALNE krzywdy na żywych i czujących istotach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda pijaków i psychopatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- To nie z winy tych panów, ale z powodu zmiany składu sędziowskiego - tłumaczy Krzysztof Pliszka, prezes Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lub. Kłamie prezes sądu bo podczas rozmowy stwierdził że sędzia złamała prawo!!! I tak jest zawsze w sądach rodzinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł "Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie" powinien mieć zupełnie inny tytuł i treść. Spróbuję to uzasadnić. Byłam świadkiem całego zajścia."Ojcowie z Trójmiasta" zachowali się ordynarnie w stosunku do matki dziewczynki. Obrzucili ją wyzwiskami. Ich hasło brzmiało:"Matka pedofilka". Dziwne,że za takie słowa nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Są bezkarni! Trudno mi uwierzyć w to,że mają na względzie dobro dziecka. Oni przynoszą tylko hańbę dzieciom, które skrzywdzili. Według mojej oceny "Ojcowie z Trójmiasta" to sfrustrowani zboczeńcy, to wspierający się pedofile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
Artykuł "Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie" powinien mieć zupełnie inny tytuł i treść. Spróbuję to uzasadnić. Byłam świadkiem całego zajścia."Ojcowie z Trójmiasta" zachowali się ordynarnie w stosunku do matki dziewczynki. Obrzucili ją wyzwiskami. Ich hasło brzmiało:"Matka pedofilka". Dziwne,że za takie słowa nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Są bezkarni! Trudno mi uwierzyć w to,że mają na względzie dobro dziecka. Oni przynoszą tylko hańbę dzieciom, które skrzywdzili. Według mojej oceny "Ojcowie z Trójmiasta" to sfrustrowani zboczeńcy, to wspierający się pedofile.
Masz takie ladne imie, a lzesz jak pies lub bylas w jakims innym miejscu...To matka dziewczynki zwyzywala nas publicznie.To przykre, bo nas nie zna.Tak jak zreszta Ty...Tak dla wyjasnienia - to matka dziecka odizolowala dziecko od Ojca - wg niej dla dobra dziecka.Pytam wiec kolejny raz co to jest dobro dziecka???Dlaczego matki czynia tyle zla swoim dzieciom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie sieją tylko zamęt. Każda sprawa w sądzie jest inna! Widziałem w telewizji wypowiedź jednego mężczyzny ze stowarzyszenia...wiarygodny nie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tommy napisał:
Masz takie ladne imie, a lzesz jak pies lub bylas w jakims innym miejscu...To matka dziewczynki zwyzywala nas publicznie.To przykre, bo nas nie zna.Tak jak zreszta Ty...Tak dla wyjasnienia - to matka dziecka odizolowala dziecko od Ojca - wg niej dla dobra dziecka.Pytam wiec kolejny raz co to jest dobro dziecka???Dlaczego matki czynia tyle zla swoim dzieciom...
To sąd decyduje o tym z kim ma być dziecko. W sądzie liczą się dowody. Żeby zasłużyć na miano ojca, nie wystarczy być jego ojcem biologicznym. Wiesz co dzieje się z psychiką molestowanego dziecka? Tak się składa, że mieszkam w Tomaszowie i dziwnym trafem znalazłam się w pobliżu sądu wczoraj. Problemów ze słuchem nie mam. Zapewniam wszystkich, że takie słowa padły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
To sąd decyduje o tym z kim ma być dziecko. W sądzie liczą się dowody. Żeby zasłużyć na miano ojca, nie wystarczy być jego ojcem biologicznym. Wiesz co dzieje się z psychiką molestowanego dziecka? Tak się składa, że mieszkam w Tomaszowie i dziwnym trafem znalazłam się w pobliżu sądu wczoraj. Problemów ze słuchem nie mam. Zapewniam wszystkich, że takie słowa padły.
Jesli wg Ciebie sad jest od tego zeby decydowac z kim ma byc dziecko to wspolczuje Tobie i Twoim dzieciom...Badz w porzadku i powiedz o tym obecnemu lub przyszlemu ojcu swoich dzieci... Czy wiesz o tym, ze matka tej dziewczynki wyjechala do Angli, kiedy ich wspolne dziecko mialo 2 lata, wiesz ile czasu jej nie bylo, wiesz ile razy zadzwonila zeby dowiedziec sie o swoje dziecko???To wszystko tylko swiadczy o tym, jakie dzisiaj sa niektore kobiety-"matki". Na koniec pytanie, co napiszesz kiedy Ojciec dziecka okaze sie niewinny??? - ze matka zrobila to wszystko dla dobra dziecka??? Szkoda w tym wszystkim tej malej dziewczynki... - dla niej to najwieksza tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika napisał:
Artykuł "Ojcowie bronią swoich praw w Tomaszowie" powinien mieć zupełnie inny tytuł i treść. Spróbuję to uzasadnić. Byłam świadkiem całego zajścia."Ojcowie z Trójmiasta" zachowali się ordynarnie w stosunku do matki dziewczynki. Obrzucili ją wyzwiskami. Ich hasło brzmiało:"Matka pedofilka". Dziwne,że za takie słowa nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Są bezkarni! Trudno mi uwierzyć w to,że mają na względzie dobro dziecka. Oni przynoszą tylko hańbę dzieciom, które skrzywdzili. Według mojej oceny "Ojcowie z Trójmiasta" to sfrustrowani zboczeńcy, to wspierający się pedofile.
Na jakiej podstawie obrazasz i oskarzasz innych.Do tego jeszcze masz problemy ze sluchem, bo to ta pseudo "matka" obrazila tych ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy uważacie, że sądy w Polsce nie sprawdzają faktów podawanych przez strony w sprawie??? Czy oskarżanie kogoś na forum bez jakiejkolwiek wiedzy i dokumentów jest sprawiedliwe? Jeśli ten męższczyzna nie ma nic na sumieniu to dlaczego nie chce tego udowodnić w sądzie, tylko na ulicy??? Moim zdaniem oczernia matkę bo się po prostu boi, że trafi do więzienia. A wykorzystuje media by ją zastraszyć przed rozprawą w sądzie karnym. Mam nadzieję,że prawda wygra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sądy powinny przestrzegać prawa z mocy konstytucji stoią na straży prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronika ja byłem jako pełnomocnik strony Prawo mi na to pozwala Jeżeli sąd uważa inaczej więc niech zmieni prawo Ja będę go przestrzegał To sąd złamał prawo. Szansę bronienia się nawet przed kamerą (miała matka dzieci) nie skorzystała z tego(Co ona ukrywa?) Ojciec dziecka nie ma nic do ukrycia my jako stoważyszenie też nie Proszę Cię Weronika postaraj się przeczytać co mówią opracowania wybitnych profesorów i psychologówna ten temat. W Komitecie obrony praw dziecka Warszawa ul. Choża 5 możesz dostać opracowanie tak zwany Syndrom PAS przeczytaj go a potem podyskutujemy Gdzie była matka jak zostawiła dziecko na rok wtedy ojciec i dziadkowie ze strony ojca byli potrzebni dlaczego nie zostawiła córki u swojej matki Nie powiodło jej się na saksach chce wyrwać kasę inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tommy napisał:
Jesli wg Ciebie sad jest od tego zeby decydowac z kim ma byc dziecko to wspolczuje Tobie i Twoim dzieciom...Badz w porzadku i powiedz o tym obecnemu lub przyszlemu ojcu swoich dzieci... Czy wiesz o tym, ze matka tej dziewczynki wyjechala do Angli, kiedy ich wspolne dziecko mialo 2 lata, wiesz ile czasu jej nie bylo, wiesz ile razy zadzwonila zeby dowiedziec sie o swoje dziecko???To wszystko tylko swiadczy o tym, jakie dzisiaj sa niektore kobiety-"matki". Na koniec pytanie, co napiszesz kiedy Ojciec dziecka okaze sie niewinny??? - ze matka zrobila to wszystko dla dobra dziecka??? Szkoda w tym wszystkim tej malej dziewczynki... - dla niej to najwieksza tragedia...
Na jakiej podstawie obrazasz i oskarzasz innych.Do tego jeszcze masz problemy ze sluchem, bo to ta pseudo "matka" obrazila tych ludzi... Jak sie nie udało oskarżenie o molestowanie przez ojca(prokuratura odrzuciła),to włascicielka oskrżyła babcie i dziadka o to samo.Typowe zachowanie pseudomatek które chcą zemścić sie poprzez dziecko na rodzinie ojca dziewczynki. Są to obecnie standardy stosowane przez pseudomatki poprzez dzieci przeciwko ojcom i jego rodzinie... Sądy rodzinne mają w du*** dobro dziecka,sprawy rodziny i wszystkiego co z tym związane.Jaki był powód że wyrzucono z sali sądowej pełnomocnika ojca,osoby zaufania,gdzie wszystkie te osoby według kpc miały prawo tam być i uczestniczyć w rozprawie.Co sąd miał do ukrycia???Czego się bał?PRAWDY???Że opinia psycholożki na której oparł sie sąd była bezpodstawna.Złamano wszystkie kanony sztuki sądowej i tego udowodnienia przestraszyła sie p. przewodnicząca składu orzekającego.Pogwałcone zostały przepisy kodeksu postępowania cywilnego,kodeksu rodzinnego i opiekuńczego,konwencja praw dziecka...wszystko to w majestacie prawa w imieniu Rzeczypospolitej ... A to że pseudomatka naubliżała na ulicy ludziom ze stowarzyszenia świadczy tylko o tym że tak jak we wszystkim działa z niskich pobudek.Byłem tego świadkiem i ci panowie poprosili mnie abym był swiadkiem gdyż złożyli zawiadomienie do prokuratury o szkalowanie w miejscu publicznym,oraz naruszenie dóbr osobistych.Z mocy ustawy na podstawie której odbył sie happening e Tomaszowie Lubelskim ta pani swoim zachowaniem naruszyła również tą ustawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Na jakiej podstawie obrazasz i oskarzasz innych.Do tego jeszcze masz problemy ze sluchem, bo to ta pseudo "matka" obrazila tych ludzi... Jak sie nie udało oskarżenie o molestowanie przez ojca(prokuratura odrzuciła),to włascicielka oskrżyła babcie i dziadka o to samo.Typowe zachowanie pseudomatek które chcą zemścić sie poprzez dziecko na rodzinie ojca dziewczynki. Są to obecnie standardy stosowane przez pseudomatki poprzez dzieci przeciwko ojcom i jego rodzinie... Sądy rodzinne mają w du*** dobro dziecka,sprawy rodziny i wszystkiego co z tym związane.Jaki był powód że wyrzucono z sali sądowej pełnomocnika ojca,osoby zaufania,gdzie wszystkie te osoby według kpc miały prawo tam być i uczestniczyć w rozprawie.Co sąd miał do ukrycia???Czego się bał?PRAWDY???Że opinia psycholożki na której oparł sie sąd była bezpodstawna.Złamano wszystkie kanony sztuki sądowej i tego udowodnienia przestraszyła sie p. przewodnicząca składu orzekającego.Pogwałcone zostały przepisy kodeksu postępowania cywilnego,kodeksu rodzinnego i opiekuńczego,konwencja praw dziecka...wszystko to w majestacie prawa w imieniu Rzeczypospolitej ... A to że pseudomatka naubliżała na ulicy ludziom ze stowarzyszenia świadczy tylko o tym że tak jak we wszystkim działa z niskich pobudek.Byłem tego świadkiem i ci panowie poprosili mnie abym był swiadkiem gdyż złożyli zawiadomienie do prokuratury o szkalowanie w miejscu publicznym,oraz naruszenie dóbr osobistych.Z mocy ustawy na podstawie której odbył sie happening e Tomaszowie Lubelskim ta pani swoim zachowaniem naruszyła również tą ustawę.
Pana słowa mnie nie przekonują.Jesteś stronniczy. Zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy.Przecież ona was nie dotyczy. Nie masz prawa sądzić innych! Skrytykowałam sytuację ,którą widziałam.Mam do tego prawo panowie.Ciekawa jestem kto was tak nakręcił?Zamiast obrzucać ludzi na ulicy zajmijcie się czymś pożyteczniejszym w swoim życiu.Wasza paplanina jest pożywką dla ludzi nie mojego pokroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Weronika ja byłem jako pełnomocnik strony Prawo mi na to pozwala Jeżeli sąd uważa inaczej więc niech zmieni prawo Ja będę go przestrzegał To sąd złamał prawo. Szansę bronienia się nawet przed kamerą (miała matka dzieci) nie skorzystała z tego(Co ona ukrywa?) Ojciec dziecka nie ma nic do ukrycia my jako stoważyszenie też nie Proszę Cię Weronika postaraj się przeczytać co mówią opracowania wybitnych profesorów i psychologówna ten temat. W Komitecie obrony praw dziecka Warszawa ul. Choża 5 możesz dostać opracowanie tak zwany Syndrom PAS przeczytaj go a potem podyskutujemy Gdzie była matka jak zostawiła dziecko na rok wtedy ojciec i dziadkowie ze strony ojca byli potrzebni dlaczego nie zostawiła córki u swojej matki Nie powiodło jej się na saksach chce wyrwać kasę inaczej
Dziwny ten twój tok myślenia ...he,he.Gdyby na mnie wyskoczyla taka banda to chyba bym uciekła. Każdy ma prawo do swojego zdania i proszę nie przekonywć swoimi argumentami.To,że przeczytałeś jakąś książkę nie oznacza,że jesteś specjalistą od rozpoznawania tego syndromu.Widać po czyjej stronie jesteś.Zbyt agresywne i stronnicze jak dla mnie te wypowiedzi.Spokojnie kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy napisał:
Na jakiej podstawie obrazasz i oskarzasz innych.Do tego jeszcze masz problemy ze sluchem, bo to ta pseudo "matka" obrazila tych ludzi... Jak sie nie udało oskarżenie o molestowanie przez ojca(prokuratura odrzuciła),to włascicielka oskrżyła babcie i dziadka o to samo.Typowe zachowanie pseudomatek które chcą zemścić sie poprzez dziecko na rodzinie ojca dziewczynki. Są to obecnie standardy stosowane przez pseudomatki poprzez dzieci przeciwko ojcom i jego rodzinie... Sądy rodzinne mają w du*** dobro dziecka,sprawy rodziny i wszystkiego co z tym związane.Jaki był powód że wyrzucono z sali sądowej pełnomocnika ojca,osoby zaufania,gdzie wszystkie te osoby według kpc miały prawo tam być i uczestniczyć w rozprawie.Co sąd miał do ukrycia???Czego się bał?PRAWDY???Że opinia psycholożki na której oparł sie sąd była bezpodstawna.Złamano wszystkie kanony sztuki sądowej i tego udowodnienia przestraszyła sie p. przewodnicząca składu orzekającego.Pogwałcone zostały przepisy kodeksu postępowania cywilnego,kodeksu rodzinnego i opiekuńczego,konwencja praw dziecka...wszystko to w majestacie prawa w imieniu Rzeczypospolitej ... A to że pseudomatka naubliżała na ulicy ludziom ze stowarzyszenia świadczy tylko o tym że tak jak we wszystkim działa z niskich pobudek.Byłem tego świadkiem i ci panowie poprosili mnie abym był swiadkiem gdyż złożyli zawiadomienie do prokuratury o szkalowanie w miejscu publicznym,oraz naruszenie dóbr osobistych.Z mocy ustawy na podstawie której odbył sie happening e Tomaszowie Lubelskim ta pani swoim zachowaniem naruszyła również tą ustawę.
Problemów ze wzrokiem też nie mam...nie musiałeś pogrubiać tekstu...he he Prawdziwy Sherlock Holmes z ciebie,ale ja widzę ciekawsze zajęcie dla ciebie...zajmij się terapią swoich kolegów z happeningu...kup im baloniki...he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam nieustannie, wychowanie dzieci jest męskie i leży w naszej naturze , i nie jest tylko domeną samotnych kobiet . Czytając tu listy do ojców , nie ulega wątpliwości, że podstawą zbudowania bliskiej więzi między tatą i dziećmi jest czas, który wspólnie spędzają.Wielu z nas nie może tego czasu spędzić z własnym dzieckiem . Dzieci są przed nami ukrywane a rodzina matki znęca się nad nimi psychicznie przy haniebnej aprobacie sądu rodzinnego,kuratorów , policji i psychologów z rodk- ludzi o jałowych sumieniach . Do świadomości kuratorów rodzinnych , biegłych psychologów z rodzinnych ośrodków diagnostycznych , sedzin z sądów rodzinnych nie dotarła jeszcze wiedza o szczególnie ważnej roli ojca !!! dla prawidłowego rozwoju zarówno chłopców jak i dziewcząt . Ogromnym błędem i krzywdą dla dziecka jest to że wyżej wymienione instytucje zawsze stoją po stronie złośliwej matki kierujacej sie tylko i wyłacznie pobudkami egoistycznymi ! Wyrodne matki są zawsze przeciwne zaciśnięciu więzi rodzinnych pomiędzy dzieckiem a ojcem ..ich zachowanie sprawia wrażenie ,, włascicielki przedmiotu "która zazdrośnie strzeże swojej wyłączności oraz jednostronnego prawa do posiadania tej ,,rzeczy" . Niezmiennie podkreślam i wykazuję ogromne chęci uczestnictwa w życiu moich dzieci w jak najwiekszym wymiarze czasu . Krzywdzenie moich dzieci i utrudnianie przebywania razem,razem z tatą,zrywanie więzów rodzinnych i uczuciowych jest przemocą -jest przestepstwem najochydniejszym pod słońcem. Wszystkie dzieci potrzebują kontaktu z ojcem również nasze i też wtedy gdy toksyczna matka chce inaczej , i też wtedy gdy sąd rodzinny postanawia inaczej !!!!! Pragnę jeszcz raz podkreślić że więzienie dziecka jest zasadniczo złe .Odbieranie dziecku prawa do życia z dwojgiem rodziców jest barbarzyństwem . Powierzenie tylko matce władzy rodzicielskiej jest patologią . Polacy pewno myślą że Polska jest krajem przyjaznym dzieciom. W rzeczywistości wcale tak nie jest jeżeli się wezmie pod uwagę jak dzieci są krzywdzone ,pozbawiane w sądzie rodzinnym opieki ,czułości i bliskosci taty. Nie mamy udziału w wychowaniu naszych dzieci, które wzrastają w społecznej izolacji . Ja jak i wy wszyscy nie godzimy się by dzieci noszące nasze nazwiska były więzione!!!! i przed nami ukrywane przez obcych i wrogich nam ludzi !!!! Mamy świadomość jednocześnie że mamy prawo do wychowania naszych dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami moralnymi ,z uwzględnieniem tradycji kulturalnych swoich rodzin. Nie pozwólmy ojcom w Polsce na czołganie się po brudnych od kłamstwa i jadu salach sądów rodzinnych w poszukiwaniu mozliwosci kontaktu z własnym dzieckiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sąd decyduje o tym z kim ma być dziecko. ~Weronika~ , bezmyślna szympansica, ślepo wierząca w samozwańcze autorytety szantażujące przemocą resztę społeczeństwa. ~Jan~, z wpisu #10, ma identyczne iluzje na temat sądów Jeśli ten męższczyzna /mężczyzna!/nie ma nic na sumieniu to dlaczego nie chce tego udowodnić w sądzie... Mam nadzieję,że prawda wygra. W sądzie liczą się dowody. Trzyletnie dziecko nie jest już takie naiwne, chyba, że posiada geny i wychowanie ~Weroniki~. Jedynie ~sprawiedliwy~, z wpisu #13, oraz ~Waldemar~ z wpisu #17, z niejednego pieca chleb jedli i nie będąc ślepymi, jak powyżsi, potrafią wyciągnąć prawidłowe wnioski z przestępczych procederów sądów. Według mojej oceny / Żeby zasłużyć na miano ojca... / Nie masz prawa sądzić innych! / Mam do tego prawo panowie. Nowoobjawiona pani Jezus! Ocenia, definiuje, sama sądzi ale zabrania tego samego innym. jest pożywką dla ludzi nie mojego pokroju. A przeżuwa, aż mlaska! Co za brak samokrytyki i ciężki bagaż sprzeczności. Zaprzeczanie samej sobie w każdym zdaniu, jak ksiądz! Jesteś stronniczy. Zbyt emocjonalnie podchodzisz do sprawy.Przecież ona was nie dotyczy. Ciekawa jestem kto was tak nakręcił? Ona jest obiektywna i samonakręcalna! I znowu zabrania innym tego, co przecież jest normalne, stanięcia po stronie słabych i krzywdzonych, objawiania ludzkich uczuć! Odpędza obrońców pod kretyńskim wykrętem, że współczucie i pomoc nie tyczy się tej sprawy. Objaw jej bezmyślności. Nie wolno być obojętnym na krzywdę drugiego, to podstawowe prawo normalnego człowieka. Ona tu namawia do niezaangażowania aby przestępcy mieli łatwą zabawę. To,że przeczytałeś jakąś książkę nie oznacza,że jesteś specjalistą... Według jej zachwianego modelu rzeczywistości mierzy innych. Chyba pracuje w rolnictwie... jako gęś? Zbyt agresywne i stronnicze jak dla mnie te wypowiedzi. Oto, jakie ma wyobrażenie samoobrony: niezbyt agresywną i broń boże stronniczą. A było patrzeć co się pisze i dać sobie samej spokój: ...jak dla mnie... ha, więc to twój problem ze zrozumieniem świata, ale najwidoczniej brak ci wstydu, że tak się ośmieszasz. Widać to wszędzie indziej. Końcowy wniosek: zakończyć tą nieludzką dyskryminację ojców. Zakotwiczyć RÓWNOŚĆ, jeśli nie wyższość, mężczyzn w sprawie rodziny. Uwydatnić w Konstytucji wagę mężczyzn tłustym drukiem! Wywalczyć ojcom (super, ultra, ZBYT agresywnie - według pojęcia niewydarzonych małpich feministek) OPŁATĘ za używanie dziecka przez matkę pod nieobecność ojca, plus odszkodowanie, potrącane z pensji sędziów rodzinnych, za dalsze niekorzystne skutki rozłąki dziecka z ojcem. Ta salomonowa mądrość zdemaskuje wszystkie podłe niby-matki. Zabierze im ich ohydną motywację finansową zabijającą człowieczeństwo w, iście przez nie używanych, dzieciach! Dotychczasowe prawo alimentacyjne jest zachętą dla matek do pedofilii, co się zowie oraz wyżywania sadystycznych zboczeń sędziów rodzinnych(!?). Jako skutku ubocznego tego paląco brakującego, sprawiedliwego prawa, spodziewać się należy zmniejszenia rozstań małżeństw i tragedii dzieci tracących pełną rodzinę poprzez chciwość hien. Najpierw, jednak, trzeba będzie zwalczyć wielogłowego smoka w rządzie, sądzie oraz moherowe ulicznice “opiniujące” jak ~Weronika~.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHRONMY NASZE DZIECI PRZED CHORYM SYSTEMEM RODZINNYM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temida napisał:
CHRONMY NASZE DZIECI PRZED CHORYM SYSTEMEM RODZINNYM
-Molestowanie seksualne to jedno z najbardziej napiętnowanych społecznie przestępstw. Niestety, wraz ze wzrostem wykrywania takich przypadków, niepokojąco rośnie liczba osób fałszywie o nie oskarżonych. Jaki psychologiczny mechanizm sprzyja takim pomówieniom? Czy można skuteczniej im zapobiegać? Na te trudne pytania próbuje odpowiedzieć autorka książki pod tytułem MOLESTOWANIE PAMIĘCI , od kilku lat badająca ten problem. Barbara B. Gujska .Rzecz o nowym fenomenie psychologicznym i jego skutkach społecznych .. Pani dr Barbara Gujska doktoryzowała się w dziedzinie rozwoju inteligencji operacyjnej. Skonstruowała własną metodę diagnostyczną. Naukowo związana jest ze "Szkołą Genewską", której twórcą jest światowej sławy psycholog Jean Piaget. Obecnie zajmuje się zagadnieniem psychomanipulacji i jej skutkami dla zdrowia psychicznego. Działa w Polskim Towarzystwie Higieny Psychicznej. Publikowała m.in. w "Psychologii wychowawczej" i "Zdrowiu psychicznym".Pani doktor Gujska jest bardzo oddana sprawie ojców domagających się uregulowania kontaktów na drodze sądowej . Nie chcemy być manipulowani, nie lubimy ludzi którzy manipulują innymi. . Manipulacja najbardziej jest jednak dotkliwa gdy jest czyniona w imię pozornej troski o człowieka ,w trosce o dziecko . Wówczas może ranić mocniej niż przemoc fizyczna. . Psychomanipulacje to ważny społecznie problem, który można postrzegać jako najbardziej podstępną formę przemocy psychicznej.Pani dr B.Gujska tworzy portal zajmujacy się walką z psychomanipulacją który będzie naszym orężem w walce ze skorumpowanymi pseudopsychologami uprawiającymi parapsychologię w RODK . Pomoże bronić się nam przed kłamliwymi ,obłudnymi i ironizujacymi opiniami ,diagnozami ludzi złej woli wyrządzających krzywdę naszym dzieciom,wzbraniając kontaktu z ojcem czy rodzeństwem. W ich pracy nie ma przejmowania się szeroko pojętym interesem dziecka, prawami człowieka , ktore sami depczą. .Biegli szarlatani,.nie uwzględniają interesu i dobra dziecka a jedynie czynią zadość subiektywnej ocenie i interesowi wyrodnej matki uniemożliwiajacej kontakty dziecka z tatą .W większosci wypadkow to histeria bab, chęć kontroli nad sytuacją żądza zemsty, złośliwość zwykła głupota i w żadnym razie ineteres dziecka.Nikomu z nas nie mogą zarzucić czynienie zła czy krzywdzenie kogokolwiek o mimo to jesteśmy rozdzielani od naszych dzieci, pozbawieni prawa kontaktowania się z nimi,wychowania i opiekowania się. Więź dziecka z rodziną a zwłaszcza z rodzicami jest naturalnym zjawiskiem tak oczywistym dla każdego, tylko nie dla kożdego psychologa z RODK,..Skandaliczna stronniczość w wyniku czego sąd rodzinny stał się instrumentem zinstytucjonalizowanej przemocy . tatagdańsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...