Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu dajecie to zdjęcie z nieudolną próbą zastosowania chwytów transportowych... Trzeba podszlifować umiejętności panów aspirantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdolę, ale zwyrodniałe ścierwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego takie chamstwo musi dziać się w Polsce? Szkoda chłopaka. A takiego idiotę to na dożywocie, najpierw narkotyki, teraz morderstwo. Nie ma słów, które opisują, co myślę o tym kretynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się okaże że to nie wypadek gdzie jeden drugiego po alko potrącił a zrobił to umyślnie to powinni skur,.... nogi ujebać pozaszywać i zostawić kikutka na pastwę losu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest dystans? Proszę mnie nie buldoczyć. BO CO? Re. Bo mogę zapomnieć, co to jest dystans. NO TO JUŻ. Re. Dystans się zerwał. Części odpadły. Czy da się niektóre z nich pozbierać? Wiem! Dystans to tolerancja o dwóch wymiarach nomonalnych. Mam najlepszą na świecie definicję pojęcia dystans, swoją, zupełnie nie znaną. Dowód. W biegu na dystansie np. 100 metrów mamy dwa wymiary nominalne: START I METĘ. Jeśli ktoś nie stanie na starcie, to nie osiągnie mety. Kto nie osiągnął mety, ten nie ukończył dystansu. Definicję trzeba doprecyzować. Kibic jest poza wymiarami nominalnymi, bo nie staje na starcie, a więc i nie przekracza linii mety. Powiedzmy, ze START i META są wymiarami umownymi. Pokonać dystans, to znaczy zabić. To nie są zarty. Teraz kolej na resztę świata. Zdystansowałem się do całej reszty. Narki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieznaną. łącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazać ryj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkotyki są przemycane do wszystkich drużyn. Wymienię niektóre znich. Zryw Abramowice. Dzyndzel Łysołaje. Frenik Sokółka. Pierdolec Radecznica. Paranoja Rybnik. Czy w domu bez klemek, czy w pierdlu, każdy człenio kosztuje. W każdym polskim pierdlu można się naćpać, ale nie kazdemu na to pozwolą decydenci-osadzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie którzy mordują nie są ludźmi, żadna kara nie zwróci życia Patrykowi. Żadna kara nie ukoi bólu,to jest coś tak strasznego ze nie da się tego opisać. I nikt nie zrozumie dopuki nie przeżyje czegoś podobnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........... YOUTUBE : ,, JEDYNY LEK NA WSZELKĄ DEPRESJĘ BEZNADZIEJĘ BEZSENS STRACH LĘKI NERWICE UZALEŻNIENIA " ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest dystans? Proszę mnie nie buldoczyć. BO CO? Re. Bo mogę zapomnieć, co to jest dystans. NO TO JUŻ. Re. Dystans się zerwał. Części odpadły. Czy da się niektóre z nich pozbierać? Wiem! Dystans to tolerancja o dwóch wymiarach nomonalnych. Mam najlepszą na świecie definicję pojęcia dystans, swoją, zupełnie nie znaną. Dowód. W biegu na dystansie np. 100 metrów mamy dwa wymiary nominalne: START I METĘ. Jeśli ktoś nie stanie na starcie, to nie osiągnie mety. Kto nie osiągnął mety, ten nie ukończył dystansu. Definicję trzeba doprecyzować. Kibic jest poza wymiarami nominalnymi, bo nie staje na starcie, a więc i nie przekracza linii mety. Powiedzmy, ze START i META są wymiarami umownymi. Pokonać dystans, to znaczy zabić. To nie są zarty. Teraz kolej na resztę świata. Zdystansowałem się do całej reszty. Narki
Jesteś niedorozwinięty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...