Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opinie meblohurt na ul. Diamentowej 2

Utworzony przez nafi, 8 października 2009 r. o 09:24
Polityka tej firmy wobec klientów, jak i pracowników jest chyba taka sama we wszystkich salonach ich sieci. pracowałem prawie 1,5 roku w jednej z mniejszych miejscowości i w tym okresie naoglądałem się dużo, nasłuchałem się dużo, i niestety nagadałem się dużo. Chciałbym w tym miejscu przeprosić wszystkich klientów których nieświadomie, lub co gorsza świadomie wprowadziłem w błąd. Od kiedy tam nie pracuję, to sypiam spokojnie. Omijanie tej firmy w każdym możliwym aspekcie jest jak najlepszym pomysłem!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo traci ten sklep, po takich opiniach. Klient czytając to nawet nie chce tam zajrzeć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, słowo Meblohurt faktycznie wywołuje dreszcze ale u nich w Galerii Diamentowej jest fajne nowe stoisko z meblami orientalnymi. Polecam wszystkim. Coś nowego i oryginalnego! Najważniejsze, że nie czeka sie tam miesiącami na meble!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Witam, słowo Meblohurt faktycznie wywołuje dreszcze ale u nich w Galerii Diamentowej jest fajne nowe stoisko z meblami orientalnymi. Polecam wszystkim. Coś nowego i oryginalnego! Najważniejsze, że nie czeka sie tam miesiącami na meble!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty opowiadasz meblochurt to to samo co MEGA MEBLE. na kazde meble bedziesz czekac miesiacami bo u kazdego a przynajmniej u wiekszej czesci producentow maja dlugi, nie placa za faktury. I dlatego takie opoznienia. Ja czekalem 4miesiace na 1 sofe. kiedy udalo mi sie dodzwonic do producenta okazalo sie ze nie placa FV. A sprzedawcy ciagle podaja inne terminy dostawy sofy , i wymyslaja jakies historyjki. Kolega mial ten sam problem kupujac od innego producenta. Wyglad sklepu przyciaga meble rowniez. Ale problemy jakie sa wewnatrz po zlozeniu zamowienia sa makabryczne. Obsluga mila ale widac ze robia to co im kaza nie sa wstanie podac sami terminu dostawy tylko dzwonia gdzies do biura, dyrekcji nie wiem i podaja terminy jakie uslysza. WIEC JEZELI KTOS CHCE PRZEJSC PRZEZ OGROMNE NERWY ZWIAZANE Z ZAMOWIENIEM W TYM SKLEPIE TO POLECAM BO JEST TO PEWNE 100%, JEZELI KTOS CHCE DOBRE I SZYBKO OTRZYMAC MEBLE NIECH SZUKA INNEGO SKLEPU. BO W MEGA MEBLACH I TYM CALYM MEBLOHURCIE TO NAJE SIE TYLKO NERWOW. A ZAKUPY MEBLI POWINNY BYC PRZYJEMNOSCIA. OMIJAJCIE TYCH OSZUSTOW DRUGA STRONA. NA TEJ ULICY JEST DUZO SKLEPOW MEBLOWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupywałem komplet pokojowy w łęcznej na Jana Pawła II 9 i nie narzekam, może zależy od sklepu i miejsca... bo znałem przypadek że moja dziewczyna zamówiła łóżko i dwa fotele bujane takie na płozach wygiętych i oczywiście brakowało śrubek do drugiego fotela ale jak pojechaliśmy na drugi dzień to dostaliśmy komplet śrubek i było wszystko oki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno firma i żenada nie kupujcie tam ja kupiłem i żaluje terminy wiele do myślenia tylko pracownicy spoko muszą prostowac wszystko spułczuje nie chciałbym tam pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda sobie dupy zawracać tą firmą. Jest cholernie drogo, długo czeka się na meble i nie dochodzą w komplecie! Żenua.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja kiedyś miałem okazję posłuchać jak Pani zarządzająca firmą drze ryja na pracownika. Krzyknęła,żeby ją pocałował w dupę. Skąd oni biorą takich ludzi? Jakiś rynsztok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pabloo napisał:
a ja kiedyś miałem okazję posłuchać jak Pani zarządzająca firmą drze ryja na pracownika. Krzyknęła,żeby ją pocałował w dupę. Skąd oni biorą takich ludzi? Jakiś rynsztok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne jest to ze ludzie siedza na takich forach i pisza jakies dziwaczne rzeczy, jak np pan komentujacy osobe zarzadzajaca. nie sadze aby taka sytuacja miala miejsce bo znam osobe ktora rzadzi tym sklepem i nie jestem przekonany aby mowila takie rzeczy do swoich pracownikow wprost przeciwnie uwazam ze jest bardzo za swoimi pracownikami, i nie wygaduje takich rzeczy a tak poza tym moze ktpos z was piszacy na tym forum napisalby cos na temat swojej pracy, kazdy pracuje gdzie chce i niestety nie zawsze moze dzialac do konca weglug swoich zasad poniewaz musi sie dostosowac do firmy i tak niestety jest wiec wyrazajac swoja opinie popatrzcie na swoja prace i na swoja osobe bo pradwe mowiac te opinie sa tragiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe, dobre. Chłopak ma rację. Też kiedyś z mężem byliśmy na zakupach i słyszeliśmy jak ktoś na sklepie opieprza pracownika. Trochę głośne to było,ale co tam. Taki widocznie poziom. Z mebli jesteśmy zadowoleni.Jeszcze się nie rozwaliły:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
dziwne jest to ze ludzie siedza na takich forach i pisza jakies dziwaczne rzeczy, jak np pan komentujacy osobe zarzadzajaca. nie sadze aby taka sytuacja miala miejsce bo znam osobe ktora rzadzi tym sklepem i nie jestem przekonany aby mowila takie rzeczy do swoich pracownikow wprost przeciwnie uwazam ze jest bardzo za swoimi pracownikami, i nie wygaduje takich rzeczy a tak poza tym moze ktpos z was piszacy na tym forum napisalby cos na temat swojej pracy, kazdy pracuje gdzie chce i niestety nie zawsze moze dzialac do konca weglug swoich zasad poniewaz musi sie dostosowac do firmy i tak niestety jest wiec wyrazajac swoja opinie popatrzcie na swoja prace i na swoja osobe bo pradwe mowiac te opinie sa tragiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
dziwne jest to ze ludzie siedza na takich forach i pisza jakies dziwaczne rzeczy, jak np pan komentujacy osobe zarzadzajaca. nie sadze aby taka sytuacja miala miejsce bo znam osobe ktora rzadzi tym sklepem i nie jestem przekonany aby mowila takie rzeczy do swoich pracownikow wprost przeciwnie uwazam ze jest bardzo za swoimi pracownikami, i nie wygaduje takich rzeczy a tak poza tym moze ktpos z was piszacy na tym forum napisalby cos na temat swojej pracy, kazdy pracuje gdzie chce i niestety nie zawsze moze dzialac do konca weglug swoich zasad poniewaz musi sie dostosowac do firmy i tak niestety jest wiec wyrazajac swoja opinie popatrzcie na swoja prace i na swoja osobe bo pradwe mowiac te opinie sa tragiczne
Bzdura ludzie pisza bo ta zakichana firma zrobiła ich po prostu na szaro obraca kasą klientów i się z tego śmieje. Sam zakupiłem kanapę na którą czekamy ponad 8 tygodni ,ale to nie problem jadę jutro po zwrot zaliczki.Problem tkwi w nie okrzesanej kadrze zaczynając od samej góry Dyrektor,kierownik,skoro firma obrała taką politykę i wręcz karze swoim pracownikom okłamywać klientów co do terminów realizacji to czego chcemy oczekiwać o pracowników takiej firmy ''Krzak'' Potwierdzam opinie moich poprzedników ''Omijać szerokim łukiem''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, zamówiłam w MEGA MEBLE sofe skórzaną-termin realizacji wynosił 8tygodni. Sofa została dostarczona w terminie Obsługa moim zdaniem dobra-bardzo pomocna w kwestii wyboru mebli czy też dodatków-POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta IKEA lubelska???brakuje nam tego sklepu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam zakupy i zmawiane mebli w salonie MEGA MEBLE!!!!!!!!!!! Zamąwialiśmy u nich narożnik oraz meble do salonu. Przede wszystkim nieprzestrzegane są terminy realizacji zamówienia i zmówienia są nie pełne. Pracownicy są niekompetentni, udzielają mylnych informacji, nie informują o opóźnieniach w dostawie mebli. Jesteśmy rozgoryczeni z obsługi i traktowania klienta w taki sposób. Pracownicy są mili tylko w chwili zakupu a później mają klienta daleko w nosie! Ten sklep to kompletna porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ona tam jeszcze pracuje, też się na nią nacięłam. Wszystkim odwiedzającym radzę omijać kobietę w okularach w Mega meblach. Jest nie miła i przemądrzała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Niestety ona tam jeszcze pracuje, też się na nią nacięłam. Wszystkim odwiedzającym radzę omijać kobietę w okularach w Mega meblach. Jest nie miła i przemądrzała.
hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE MEGA MEBLE TO WIELKA POMYLKA I UDREKA DLA KLIJENTA !!! Zamowilam materac, ktory mial miec wymiar 160/200 , byl na stanie i byla promocja, wydawaloby sie super. W domu okazalo sie , ze materac ma wymiar 162/185 - mam problem ,bo zwrocic absolutnie nie mozna. Tylko co zrobic jak loze ma wymiar 160/200 . Zostalo mi wepchnac poduszke w dziure i meza nowi wystaja za materac, porazka. Prosze zapytajcie czy mozna zwrocic lub wymienic,przed zakupem, aby nie miec podobnych dylematow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...