Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole: 22-latek wjechał w ciągnik. Zginął na miejscu

Utworzony przez puzon, 8 sierpnia 2010 r. o 21:41 Powrót do artykułu
...i się pościgał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak budi
Ostatnio edytowany 19 sierpnia 2010 r. o 16:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka, ale nie wyprzedza się skręcających w lewo. Zginął przez swój błąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wrak, a raczej to co z niego zostało. Powinien zobaczyć to każdy taki ''jeździec bez głowy'' ku przestrodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugi jednak przeżył..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fgh napisał:
Drugi jednak przeżył..?
Nie było co zbierać...
Ostatnio edytowany 19 sierpnia 2010 r. o 16:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to wszystko przez kmiota traktorzyste ze nie patrzyl w lusterko tylko zakrecal a powinien pamietac ze motocykle to jezdza i 200 na godzine i dobrze sie upenic ze nikt nie nadjezdza z tylu i poczekac az go mina. Ale chlopy to jezda bez glowy i wymuszaja pierwszenstwo a jada wolnym traktorem to musza przepuscic wszystkich szypszych jadacych. RIP ziomal lewawgore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam może ktoś posiada zdjęcia z tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewawgore napisał:
Bo to wszystko przez kmiota traktorzyste ze nie patrzyl w lusterko tylko zakrecal a powinien pamietac ze motocykle to jezdza i 200 na godzine i dobrze sie upenic ze nikt nie nadjezdza z tylu i poczekac az go mina. Ale chlopy to jezda bez glowy i wymuszaja pierwszenstwo a jada wolnym traktorem to musza przepuscic wszystkich szypszych jadacych. RIP ziomal lewawgore
Tylko nie za wysoko, żeby o traktor nie zaczepić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa bezsprzeczna wina traktorzysty bo nie spojrzał 37 razy w lusterka a każdy posiadacz prawa jazdy przecież powinien wiedzieć, że warzywka ops.. "motocyklisci" są wszędzie. Ten akurat dołączył do grona tych, którzy przez swoją głupotę znaleźli się w piachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewawgore napisał:
Bo to wszystko przez kmiota traktorzyste ze nie patrzyl w lusterko tylko zakrecal a powinien pamietac ze motocykle to jezdza i 200 na godzine i dobrze sie upenic ze nikt nie nadjezdza z tylu i poczekac az go mina. Ale chlopy to jezda bez glowy i wymuszaja pierwszenstwo a jada wolnym traktorem to musza przepuscic wszystkich szypszych jadacych. RIP ziomal lewawgore
lewa w góre już widać jaki z ciebie jeżdziec przy 200km/h przy tej prędkości niema cie z tą twoją lewą na twoim bzyku .Ciągnik wolniejszy nie znaczy ,że nie wolno mu skręcić w lewo ja jestem za motorami ,ale tylko dla ludzi z wyobrażnią a nie rządnych wrażeń małolatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niki napisał:
Szkoda chłopaka, ale nie wyprzedza się skręcających w lewo. Zginął przez swój błąd
Za dużo na liczniku, obecność alkoholu i nieznajomość przepisów to był jego błąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Za dużo na liczniku, obecność alkoholu i nieznajomość przepisów to był jego błąd!
I brak kasków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ich na tym motorze. Jechałem od strony Mostów do Podedwórza i wyprzedzili mnie z bardzo dużą prędkością, również byli bez kasków i w krótkich rękawach. Potem widziałem jak stali na wlocie do Podedwórza albo w Opolu (nie zwróciłem uwagi) pod chyba sklepem z innymi kolesiami i głupio się uśmiechali jak przejeżdżałem. Wesoło im było, ale jak widać niedługo. Dojechałem do Parczewa i słyszałem w CB-radiu, że pogotowie na sygnale pojechało w tamtą stronę. Dobrze, że nikogo więcej nie zabili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ludzka głupota. Pjani, bez kaskow i z ogromna predkoscia. Szkoda chłopaków, dobrze ze nie zrobili krzywdy niewinnym ludziom. Jakby jechali nawet 80 to mogliby zareagowac na skrecajacy ciagnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lewawgore? słuchaj BARANIE jak gość skręca w lewo a jest ciągła linia to czyja wina nie znasz przepisów to ryj w kubeł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jakie są ich imiona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie że jechali bez kasków, a tym zdjęciu widać kask, czy ktoś specjalnie dał inne zdjęcie że ludzi straszyć?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zdjecie nie jest z tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof M. z Grabówki i Rafał T. z Podedwórza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...