Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lub.: Dzieci mają nowe place zabaw

Utworzony przez niania, 6 czerwca 2008 r. o 09:39 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Darku S ???? Przecież wszyscy wiedzą, że to niejaki Pan S.Z. to czyni. A cecha ludzi "maluczkich" krytyka wszystkiego i wszystkich za wszystko ... cokolwiek by nie zrobili. Myśli, że bycie na anty wyniesie go na piedestały - i tu się grubo myli
Piękny życiorys ma Pan Darek W Myślę że to co napisałeś dotyczy prawie wszystkich u steru w mieście i powiecie. Nie inny jest Pan ZR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Apytaj ich zamiast obmawiać to takie proste. Skocz do Burmistrza, na sesję rady miejskiej, zapytaj a potem zdaj relację na forum, chyba że wolisz wymyślać spiski
Co tak zabolało, spokojnie bez emocji czy trafione w stół a nożyce wydały złowrogi ton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co tak zabolało, spokojnie bez emocji czy trafione w stół a nożyce wydały złowrogi ton
Nie, nie zabolało, tylko zastanawia mnie kto zna tak mało netykiety! wiesz oczywiście co to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Darku S ???? Przecież wszyscy wiedzą, że to niejaki Pan S.Z. to czyni. A cecha ludzi "maluczkich" krytyka wszystkiego i wszystkich za wszystko ... cokolwiek by nie zrobili. Myśli, że bycie na anty wyniesie go na piedestały - i tu się grubo myli
No, no to już tak słabo jest z gminą, że wszędzie widzą wroga i się wszystkich boją? Czyżby taktyka oblężonej twierdzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiar napisał:
Najlepsze jedzenie może zaszkodzić. ....We wszystkim należy mieć umiar i wyczucie. Naszej władzy najwyraźniej tego brak skoro szuka autorów zamiast argumentów.
Stare nawyki pozostają na długo... Najgorsze w tym jest, że to robią za publiczne( z naszych podatków pieniądze ), w godzinach pracy. Ciekawe, ćzy naprwdę pracownicy ( urzędnicy) w gmina Opole nie maja się czym zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u nas tak było jedyną drogą awansu jest klakierstwo ,weszło wam to w nawyk i juz nie potraficie na innej fali odbierać. Boicie sie krytyki jak pies ognia. Donosicielstwo dla was jest etapem w robieniu kariery, ludzi inaczej myślących nawet na forum zwalczacie metodami jakich powinniście się wstydzić. Ciężko walczyć ze skostniałymi nawykami prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tutaj obrażają naszego kochanego Pana Burmistsza. A jest on najwspanialszym człowiekiem, jakiego znam. Nikt przed nim nie zrobił tyle dla naszej gminy co on i długo nikt nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.opolelubelskie.pl/images/burmistrz.jpg I love you! Kiss me, kiss me
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę Pan Burmistrz po szkole Tymochowicza, tylko czemu taka zdegustowana mina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie narzekam, nic nie robię "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.opolelubelskie.pl/images/burmistrz.jpg I love you! Kiss me, kiss me
Dostał 24 tys. zł. w łapę to sie cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Apytaj ich zamiast obmawiać to takie proste. Skocz do Burmistrza, na sesję rady miejskiej, zapytaj a potem zdaj relację na forum, chyba że wolisz wymyślać spiski
Co racja to racja. Popieram. A wszelkiego rodzaju spekulacje, domysły = plotki, plotki, plotki jeszcze nigdy nikomu nie przyniosły niczego dobrego. Jest powiedzenie: "Ktopyta, nie błądzi", a więc do dzieła Szerloki - pytać u źródła a nie spekulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weronka napisał:
Co racja to racja. Popieram. A wszelkiego rodzaju spekulacje, domysły = plotki, plotki, plotki jeszcze nigdy nikomu nie przyniosły niczego dobrego. Jest powiedzenie: "Ktopyta, nie błądzi", a więc do dzieła Szerloki - pytać u źródła a nie spekulować.
Kogo i o co tu pytać. Czy ktokolwiek otrzymał kiedyś od burmistrza i popierajacych go radnych jakąś sensowną odpowiedź? Jeżeli ktoś tylko próbuje być bardziej dociekliwy, zaczyna drążyć niewygodne tematy od razu jest przez ludzi usłużnych gminie zakrzykiwany, próbuje się go zaszczuć. Takie pisanie typu i"dz do zródła i dopytaj" to tylko ściema pod publiczkę, chodzi o oszukanie potencjalnych, niezorientowanych w temacie wyborców. Osoby, które radzą, żeby pójść dopytać, dobrze wiedzą, że zadnej odpowiedzi nie będzie. Czyż nie tak Piotrusiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo idź do prokuratora, który wcześniej doniesie wam, kto i co zgłosił, a sprawe i tak umorzy bo to jedna klika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kogo i o co tu pytać. Czy ktokolwiek otrzymał kiedyś od burmistrza i popierajacych go radnych jakąś sensowną odpowiedź? Jeżeli ktoś tylko próbuje być bardziej dociekliwy, zaczyna drążyć niewygodne tematy od razu jest przez ludzi usłużnych gminie zakrzykiwany, próbuje się go zaszczuć. Takie pisanie typu i"dz do zródła i dopytaj" to tylko ściema pod publiczkę, chodzi o oszukanie potencjalnych, niezorientowanych w temacie wyborców. Osoby, które radzą, żeby pójść dopytać, dobrze wiedzą, że zadnej odpowiedzi nie będzie. Czyż nie tak Piotrusiu?
Bardzo przepraszam, nie jestem PIOTRUSIEM, co wiecej, nie jestem MĘŻCZYZNĄ, i dalej - nie jestem pracownikiem WSPOMINANEGO URZĘDU, osobiście własnie tak załatwiam sprawy - ide do źródła i pytam a nie bazuję na plotach, bo jedna pani drugiej...to pewnie prawda, co tam, to na pewno prawda. Dałam radę, nie skorzystacie, wasza wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
Wszyscy tutaj obrażają naszego kochanego Pana Burmistsza. A jest on najwspanialszym człowiekiem, jakiego znam. Nikt przed nim nie zrobił tyle dla naszej gminy co on i długo nikt nie zrobi.
naprawdę wzruszająca historia.... taki jego obowiązek by coś w końcu robił, za to kasę bierze i po to go ludzie wybrali a nie żeby się na niego patrzyć a on na nas teraz czekamy my, mieszkańcy na kolejny ruch Pana Burmistrza co zrobi w związku z wysypiskiem śmieci i nie prawidłowości tam panujących !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz czekamy my, mieszkańcy na kolejny ruch Pana Burmistrza co zrobi w związku z wysypiskiem śmieci i nie prawidłowości tam panujących !!! [/quote] Cholera! To brzmi jak groźba! Wstydź się swojej inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
teraz czekamy my, mieszkańcy na kolejny ruch Pana Burmistrza co zrobi w związku z wysypiskiem śmieci i nie prawidłowości tam panujących !!! Cholera! To brzmi jak groźba! Wstydź się swojej inteligencji.
Oznajmiam to nie groźba a zwykła informacja że czekamy co dalej będzie poczynione z tym faktem, gdyż przynajmniej mnie interesuje ten fakt, i nie podoba mi się ot po prostu, wstydzić to ty się powinieneś swojej inteligencji bo nie potrafisz odebrać informacji z kontekstu zdania czy wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany-słoneczko gór opolskich dostałeś wiedzę, a może informację, chyba Wiesz co masz robić. Kolej na Twój ruch. Siema!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oznajmiam to nie groźba a zwykła informacja że czekamy co dalej będzie poczynione z tym faktem, gdyż przynajmniej mnie interesuje ten fakt, i nie podoba mi się ot po prostu, wstydzić to ty się powinieneś swojej inteligencji bo nie potrafisz odebrać informacji z kontekstu zdania czy wypowiedzi.
Otóż , w odróżnieniu od Ciebie, nie mam problemów z (jak raczyłeś napisać) „odebraniem informacji z kontekstu zdania czy wypowiedzi”. Zdaje się,że Ty nie rozumiesz pełnego sensu swojej wypowiedzi-a to już niepokojące. Jeśli chodzi Ci o zwykłaą informację . po co wprowadzasz patetyczne zwroty w rodzaju „my,mieszkańcy Opola” i stawiasz aż 3 wykrzykniki na końcu zdania? Nie trzeba tęgiej głowy, aby z kontekstu Twoich pozostałych wypowiedzi (jak i ludzi tobie podobnych) wywnioskować,że cokolwiek zostanie zrobione, niezależnie jak będzie dobre, zostanie przez Was na forum zeszmacone. To nie jest zdrowa sytuacje-nieprawdaż? Dal przykładu, przeciętny obywatel Opola(taki jak ja) cieszy się z tego,że za budynkiem policji znajduje się nie przechowalnia dla miejscowych żuli , którzy za tujami chleją wino a profesjonalny plac zabaw w którym cieszą się rozbawione dzieciaki. Dla Ciebie i Twoich braci jest to natomiast miejsce w którym psy i koty będą miały gdzie się załatwiać. Nie obraź się, ale czy można być bardziej głupim? Proszę, nie nadużywaj tego zwrotu („my, mieszkańcy Opola”), bo ja nie utożsamiam się z Tobą i Twoją hordą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...