Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lub.: Dzieci mają nowe place zabaw

Utworzony przez niania, 6 czerwca 2008 r. o 09:39 Powrót do artykułu
JanusGałek napisał:
Otóż , w odróżnieniu od Ciebie, nie mam problemów z (jak raczyłeś napisać) „odebraniem informacji z kontekstu zdania czy wypowiedzi”. Zdaje się,że Ty nie rozumiesz pełnego sensu swojej wypowiedzi-a to już niepokojące. Jeśli chodzi Ci o zwykłaą informację . po co wprowadzasz patetyczne zwroty w rodzaju „my,mieszkańcy Opola” i stawiasz aż 3 wykrzykniki na końcu zdania? Nie trzeba tęgiej głowy, aby z kontekstu Twoich pozostałych wypowiedzi (jak i ludzi tobie podobnych) wywnioskować,że cokolwiek zostanie zrobione, niezależnie jak będzie dobre, zostanie przez Was na forum zeszmacone. To nie jest zdrowa sytuacje-nieprawdaż? Dal przykładu, przeciętny obywatel Opola(taki jak ja) cieszy się z tego,że za budynkiem policji znajduje się nie przechowalnia dla miejscowych żuli , którzy za tujami chleją wino a profesjonalny plac zabaw w którym cieszą się rozbawione dzieciaki. Dla Ciebie i Twoich braci jest to natomiast miejsce w którym psy i koty będą miały gdzie się załatwiać. Nie obraź się, ale czy można być bardziej głupim? Proszę, nie nadużywaj tego zwrotu („my, mieszkańcy Opola”), bo ja nie utożsamiam się z Tobą i Twoją hordą.
...dobra zacznijmy jeszcze raz... Ja mieszkaniec opola....itd jak było wyżej. Co do dalszej odpowiedzi... ja nie potępiam tego co jest zrobione, cieszy mnie to bardzo że jest nowy plac zabaw może kiedyś jak będę miał dziecko to z niego skorzysta, oraz w zupełności nie przeszkadzają mi bawiące się tam dzieciaki bo choćby nawet nie mieszkam w tamtych stronach, natomiast chodzi mi o to skoro są piękne inicjatywy które są zrealizowane i opisywane w brukowcu to i można zająć się wysypiskiem które to stwarza zagrożenie i jest obecnym problemem gminy. Pozostałe wypowiedzi niestety nie są moje i tu tęga głowa nic nie da. Jest ich tu z tą łącznie trzy. Niestety nie mam żadnego brata i z tym mi bardzo źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zybi napisał:
No widzę, że zaczął Pan już kampanię na stołek burmistrza ... Wszak najlepszą metodą jest udupiać obecne władze czyż nie ??? Ale brak cywilnej odwagi i dwulicowość jaką Pan się posługuje nie przyniosła Panu chwały i co ważniejsze tej chwały i splendoru nigdy nie przyniesie. Jest takie mądre przysłowie: " Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada " I tego Panu życzę Panie Anonimowy (dla nas nie) Radny. p/s Wstyd mi za te dziecinady, które tu odskuteczniacie... a pomyśleć, że niektórzy tu piszący mają się za inteligentów. No to błyszczycie inteligencją intryganci oj błyszczycie .... buahahaaaaaaaaaaaa.
Czyżby Zibi H/olender? Stale obecny na forum, czy jakiś inny z najbardziej zaufanych gminy do specjalnych poruczeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No, no to już tak słabo jest z gminą, że wszędzie widzą wroga i się wszystkich boją? Czyżby taktyka oblężonej twierdzy...
Masz rację, burmistrz tak się czuje zagrożony że już na początku roku kazał informatykowi odciąć urzędników od strony "dziennika wschodniego" i tego forum, co już świadczy o jego winie i bojaźni przed sprawkami które wypływały z urzędu. Ja na miejscu informatyka odciąłbym burmistrzowi dostęp do stron erotycznych to wówczas miałby więcej czasu na dla gminy i urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Masz rację, burmistrz tak się czuje zagrożony że już na początku roku kazał informatykowi odciąć urzędników od strony "dziennika wschodniego" i tego forum, co już świadczy o jego winie i bojaźni przed sprawkami które wypływały z urzędu. Ja na miejscu informatyka odciąłbym burmistrzowi dostęp do stron erotycznych to wówczas miałby więcej czasu na dla gminy i urzędników.
Fajny komentarz, trafia w sedno, do tego z dowcipem i biglem. Nieźle się uśmiałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowaczkowa, ty sie wex sama za siebie bo o twoich podbojach erotycznych to książki pisać można:) szczególnie tych w lesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i remontowany jest następny plac zabaw dla dziecie, gratulacje dla burmistrza, działać tak dalej. A komu nie podoba się fakt powstawania czy remontowania placów zabaw to gej albo lesba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i remontowany jest następny plac zabaw dla dziecie, gratulacje dla burmistrza, działać tak dalej. A komu nie podoba się fakt powstawania czy remontowania placów zabaw to gej albo lesba!
publiczka-jedno dziecko jeden plac zabaw. A szkoda pięć placów zabaw 1000 dzieci niedożywionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glr napisał:
publiczka-jedno dziecko jeden plac zabaw. A szkoda pięć placów zabaw 1000 dzieci niedożywionych.
Głodne dzieci też potrzebują miesca do czynnego a co wazniejsze do bezpiecznego wypoczynku. To właśnie plac zabaw jest pierzym miescem, gdzie dzieci uczą się żyć w społeczeństwie. Tobie jak widac brakowało placów zabaw i dlatego jesteś taki(a) anty. A może trudno jest ci spokojnie przejść obok placu zabaw, patrząc na bawiące się dzieci? Skoro jesteś przeciw to napewno jesteś gejem albo lesbą więc może masz też ciągotki do małych dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głodne dzieci też potrzebują miesca do czynnego a co wazniejsze do bezpiecznego wypoczynku. To właśnie plac zabaw jest pierzym miescem, gdzie dzieci uczą się żyć w społeczeństwie. Tobie jak widac brakowało placów zabaw i dlatego jesteś taki(a) anty. A może trudno jest ci spokojnie przejść obok placu zabaw, patrząc na bawiące się dzieci? Skoro jesteś przeciw to napewno jesteś gejem albo lesbą więc może masz też ciągotki do małych dzieci?
kiepską prowokację uprawiasz. Są rzeczy o wiele ważniejsze dla dzieci i dorosłych którymi powinni się chwalić elitki rządzących. Rozumiem tylko tyle zrobili i tylko tym się mogą pochwalić. To za mało moim zdaniem i jak widać za mało dla mieszkańców. Zapewne nie jest to palący najważniejszy problem. Są ludzie mali i prymitywni którzy chwalić potrafią się nieswoim guzikiem. Mój uczeń chwalił się tym iż zrobił dwa błędy w wyrazie, zazwyczaj robił trzy. Zapewne jest to powód do chwały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rot napisał:
kiepską prowokację uprawiasz.
Też jesteś ten no, czy ta jak to tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też jesteś ten no, czy ta jak to tam...
wal śmiało mówisz o sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też jesteś ten no, czy ta jak to tam...
Tak darek piotrek i zenek- my mamy zawsze rację. Chcemy podwyżki dawno nie dostaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...