Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie buduje nowe drogi

Utworzony przez VIKI, 7 listopada 2012 o 08:09 Powrót do artykułu
FAJNIE BUDUJE SIĘ CZY RACZEJ REMONTUJE W MIEŚCIE CHODNIKI POPRAWIA BO WYTAJE JEDNA KOSTKA , CZY ZALEWANY JEST CIĄGLE PARKING PRZY UL. FABRYCZNEJ , WIĘC PIENIADZE IDĄ CIAGLE W TO SAMO MIEJSCE , ALE SIĘ PRACUJE , A ODCINEK DROGI OPOLE - ELŻBIETA , GDZIE SĄ CIĄGLE WYPADKI BO BRAK CHODNIKA , DROGA Z KOLEINAMI -NO PRZECIEŻ W SOBOTĘ TROCHĘ POWYCINALI NAWIERZCHNI, ALE JAK BYŁO TAK JEST NIEBEZPIECZNIE LUDZIE ABY BEZPIECZNIE PRZEJŚĆ DO SKLEPU CZY DO OPOLA IDĄ PO ROWIE LUB SĄ POTRACANI PRZEZ SAMOCHODY ROZPĘDZONE DO SETKI, WIĘC PYTAM GDZIE BURMISTRZ , DZIE SOLTYS ELŻBIETY, GDZIE PANI RADNA , KTÓRA ZAWSZE PRZED WYBORAMI UMIE ZAPUKAĆ DO DRZWI I NAOBIECYWAĆ ,ŻE TEN ROK BEDZIE SZCZEGÓLNY BĘDZIEMY MIELI CHODNIK!!!!!!!!!!!! LUDU NAIWNY
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chodnik z Wrzelowca do Kluczkowic szkoły!!! Jego brak naraża, od wielu lat, na niebezpieczeństwo dzieci i mieszkańców. Jest to chyba jeden z najbardziej uczęszczanych, przez osoby piesze, odcinków w całej gminie. Po co mi kostka na rynku w Wrzelowcu jak trudno tam dojść. Oczywiście po drodze jest miejsce gdzie można odpocząć- cmentarz, nawet na dłużej. A generalnie drogi w gminie to jedno wielkie starostwo, sorry chciałem powiedzieć dziadostwo.
0
Opole-Elżbieta połatali dziury gdzie całkiem droga sie pozapadala to nazywacie nopwym asfaltem ?? łata na łacie a w łacie dziura ;/
0
SOŁTYS ELZBIETY CIESZY SIĘ ZE SWIETLICY , A DROGA PO CO MU ON JEŹDZI SAMOCHODEM , NIE WOLNO SIĘ NARAŻAC BO RODZINA PRACUJE W UG , RADNA PANI B .... JEST ZADOWOLONA BO BIERZE ODPOWIEDNIE PIENIADZE ZA STOŁEK , NA SWOIM OSIEDLU WYKAZUJE SIĘ , A WY LUDU WIEJSKI W POLE , TAM NIE POTRZEBA CHODNIKA TYLKO GUMOWCE
0
http://bip.lublin.pl...rm1392012z1.pdf okreg nr 10, a tam radnym jest pan Waldemar D. i o ile mnie pamięć nie myli, to droga w Elżbiecie jest drogą WOJEWÓDZKĄ, a tym samym ani Sołtys, ani Burmistrz nie ma nic do niej
0
to jeżeli droga wojweódzka to nie są potrzebni ani burmistrz ani radni ani soltys , to co do Lublina nie znają drogi?????? tak im wygodnie i mają sumienie patrzeć na ludzi uciekajacych po rowoch jak jadą swoimi autami
0
kiedy droga gminna na zajączków
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: