Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję pomysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie, aby starosta, marki Opole nie zamienił na MARKĘ KARCZMISKA!!!!! jego motto to "dawaj wszystko do Karczmisk". chyba chce, aby Karczmiska stały się powiatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to jest Opolskie Wino chyba za 5zł patykiem pisane, bo nie widziałem by można było kupić gdzieś w Opolskich sklepach taki lokalny trunek......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakieś opolskie wino? o.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi kolego, poszukaj sobie winiarni solaris w Opolu(mają swoją stronę internetową, choc niekompletną). produkują nieduże ilości, bo stawiają na jakość a nie ilość, dlatego też nie wprowadzili do sprzedaży w lokalnych marketach swoich win; a tymbardziej nie kosztowałyby one 5zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona nie kompletna nie można niczego się dowiedzieć jakie wina po ile.... produkują że tak powiem w domu i jedyną zaletą jest to że robią to jawnie. Wydaje mi się że w Opolu jest znacznie więcej producentów alkoholu i to wysokoprocentowego ale raczej się tym nie pochwalą..... a może i nie mam racji bo to miasto mlekiem i miodem płynące (dla ciasnego grona badyli obsadzonych w urzędach i państwowych miejscach pracy... a zwykłych ludzi za 1300 zł nie wiedzą co do Gara włożyć......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina może i dobre ale cena na polskie realia oderwana od rzeczywistości. Powyżej 40 zł za butelkę to sporo za dużo. Za 10 euro można kupić dobre wino z całego świata. Mnie oraz jak sądzę wielu nie stać na wino w takiej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak tworzyłem własną markę, to specjaliści kazali mi zwrócić uwagę na stworzenie loga, takiego żeby wpadało w ucho i było łatwe do zapamiętania. Chciałem to sam zrobić, ale wkońcu zdecydowałem się na pomoc. Znajomi polecili mi www.eyedesign.com.pl i wykonali mi logo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...