Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie - komitety wyborcze na start!

Utworzony przez Bolek, 29 lipca 2008 r. o 07:01
brat inkasenta napisał:
Nie wyskakuj powyżej-radzę,bo stracisz główkę.
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to zdanie? Co to jest -ruska mafia? Jeśli wpiszę na forum powiedzmy k.urwa-słowo zostanie usunięte. Grośba natomiast spokojnie-może być. Wyrazy uznania dla moderatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siergiej napisał:
Dlaczego nikt nie zwraca uwagi na to zdanie? Co to jest -ruska mafia? Jeśli wpiszę na forum powiedzmy k.urwa-słowo zostanie usunięte. Grośba natomiast spokojnie-może być. Wyrazy uznania dla moderatorów.
Widać jak jesteś ograniczony nie potrafisz czytać tekstu pisanego pewnie jesteś prawnikiem który podskakuje powyżej swoich możliwości aż straci głowę z przepicia albo zatraci się w swojej plątaninie. Chciałbyś pod byle pozorem zamykać gęby ludziom. Uderz w stół a nożyce się odezwią, na złodszieju czapka gore. Zdradziłeś się kim jesteś i jakie metody stosujesz najchętniej straszyłbyś Siergiejem. To nasze władze tak się zachowują-wystawiłeś kolejne świadectwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku jaka władza?Jaki prawnik? Pytam o przekaz konkretnego zdania. Twoja wypowiedź nic nie wnosi-poza pianą z pyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubisz pitra? napisał:
Człowieku jaka władza?Jaki prawnik? Pytam o przekaz konkretnego zdania. Twoja wypowiedź nic nie wnosi-poza pianą z pyska.
dlaczego u ciebie taka złość? Nie panujesz nad emocjami proponowałeś innym sam z tego skorzystaj!!! Pytam dlaczego jesteście panowie władza opolska tacy nerwowi nie przystoi to wam, nie taki wizerunek budowaliście mozolnie. Nie wstyd wam zachowywać się tak jak imputowaliście swoim rozmówcą. Nikt wam nie ubliża najwyżej krytykuje a to jest duża różnica. Jeżeli jesteście tacy wrażliwi możecie odejść w spokoju. Jak wam nie wstyd tak chamsko się zachowywać, jeszcze na forum. Próba wyparcia się że wy to nie wy,nie przekonuje mnie. Jeżeli tak by było to przeczytalibyśmy na forum stanowisko obu panów odcinające się od swoich obrońców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie widać jakiejkolwiek działalności. Czasu do wyborów coraz mniej a sukcesów brak. Ciekwe jakie karty wyciągniecie przed wyborami, pewnie tupu: ja nawięcej pisałem na forum dziennika itp... Czy za takie cosik można otrzymać głosik? Zobaczymy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś nie widać jakiejkolwiek działalności. Czasu do wyborów coraz mniej a sukcesów brak. Ciekwe jakie karty wyciągniecie przed wyborami, pewnie tupu: ja nawięcej pisałem na forum dziennika itp... Czy za takie cosik można otrzymać głosik? Zobaczymy!
Już ty dobrze wiesz jak można dostać głosik. Jednak sam sprowokowałeś temat, więc niech też się dowiedzą czytelnicy tego forum. Aby wygrać wybory w gminie Opole wcale nie trzeba miec dobrego programu wyborczego, świetnych kandydatów, czy uczciwie pracować przez całą kadencję. Trzeba zrobic tak: na kilka miesięcy przed wyborami zatrudniamy strażaków - ochotników i elektorat wiejski mamy obskoczony. Puszcza się np. takiego Rysia Możdżenia ( komendanta OSP, swojego betonowego radnego) po Janiszkowicach, chodzi od domu do domu i namawia do głosowania na swoich. I tak wioska po wiosce, wszędzie ma się swoich ludzi, np. tu radnego, tam kandydata, gdzie indziej sołtysa. Tu się obieca kawałek drogi, w innym miejscu się kogoś postraszy opozycją i głosiki są. W mieście jest jeszcze łatwiej. Pracownicy gminy mają za zadanie namawiać swoich sąsiadów, z bloku czy ulicy. Jest kilku dyżurnych, którzy chodzą po mieście i namawiają do głosowania na swoich. Jednemu się coś obieca, innu postawi gorzałę, "przypomni" od kogo dostał dodatek lub zapomogę. Ludzie nie zawracają sobie głowy konkretami. I kogo ty cieniasie chcesz rozliczać? Może rozlicz najpierw tych, na których glosowałeś. Kto ma te sukcesy? Niech się chwalą włodarze gminy, bo rzeczywiście do wyborów coraz bliżej, a sukcesów coraz mniej. Do gabinetu burmistrza niedaleko, więc idź się zapytać. I daruj sobie ocenianie innych, zacznij najpierw od siebie i swojego środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybierzcie mnie, wybierzcie mnie. Będę głosował dwoma kopytkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziesz ze mną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj, na zaczepkę padła konkretna odpowiedz. Jeżeli przyłączacie się do dyskusji to proszę bardzo, ale nie rozbijajcie tego forum głupawymi wstawkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie wstawki mają wiekszy sens niż Ci się wydaje. Poważne Cię interesuje - to zobacz bliźniacze forum, tam jakiś gość zgłosił konkretną propozyzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam sobie, bo lubię sobie poczytać i nasuwają mnie się takie myśli, tym razem z filozofii chińskiej "kropla skałę kruszy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osioł napisał:
Wybierzcie mnie, wybierzcie mnie. Będę głosował dwoma kopytkami.
Ty koleś zapewne jesteś z Rozalina mroczek. Przedstawiłeś się ładnie ułatwiłeś mi zadanie. Tam też taki sam scenariusz jak u możdenika. Z tym że możdenik dolewa jeszcze obszczymurką-rozpija zdegenerowanych. Jak widać władza może być dumna z takich głosów. Zostali wybrani przez kwiat inteligencji. Nie zapominajcie o pogotowiu pod urzędem samochodów czekających na sygnał do przywożenia tych którzy jeszcze nie byli a głos oddadzą za odpłatnością. Brawo władza z wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mroczny napisał:
Ty koleś zapewne jesteś z Rozalina mroczek. Przedstawiłeś się ładnie ułatwiłeś mi zadanie. Tam też taki sam scenariusz jak u możdenika. Z tym że możdenik dolewa jeszcze obszczymurką-rozpija zdegenerowanych. Jak widać władza może być dumna z takich głosów. Zostali wybrani przez kwiat inteligencji. Nie zapominajcie o pogotowiu pod urzędem samochodów czekających na sygnał do przywożenia tych którzy jeszcze nie byli a głos oddadzą za odpłatnością. Brawo władza z wyboru.
Słuchaj, jesteś strasznie nerwowy. Chciałbym zfinansować Twoją lewatywę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIndziuk napisał:
Słuchaj, jesteś strasznie nerwowy. Chciałbym zfinansować Twoją lewatywę.
Tak kulturalne w opolu są tylko władze. Wystawiacie sobie wizytówkę. Nie spodziewamy się po was niczego więcej. Wiemy że was drażni prawda i to co robiliście latami. Bardzo boli was prawda,którą skrywaliście przed wyborcami. Na waszym(bo to jest nie dla nas) opolaninie niby miesięczniku pokazujecie w krzywym zwierciadle tylko same niby zasługi władz. Uprawiacie propagandę niczym Całcesku w Rumunii. Myślę,że jesteście na dobrej drodze,by skończyć jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesięcznik to jest tylko z nazwy. Wyszło tylko 3 numery od początku roku. Pieniędzy wydali pewnie za 9 numerów Opolanina, a może już zbierają na specjalne numery wyborcze dla wróbelka. Będzie mógł się promować tak jak w ostatnich wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem jak zdobywa się w opolu Lubelskim głosy jednak wiem, że jak czegoś nie ma w internecie to to coś nie istnieje. Komitety wyborcze nie mają swoich stron internetowych więc ich nie ma! Tu nic się nie pisze o ich działalności więc za co oddawać im głosy, ponadto zastanawiam się czy wogóle Opole Lubelskie istniej bo nie ma go w wyszukiwarce na stronie doś popularnej : http://mapy.google.pl/ jak również w programie Google Earth, wpisując w oknie wyszukiwarki wyświetla się jakaś wiocha gdzieś na wschodzie lubelskiego! Co ciekawe wystarczy wpisać Góry Opolskie i już jest znajdowane prawidłowo. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, co się czepiasz, jest opole http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&a...013797&z=16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooo cieniasy wysłałem 2 zgłoszenia błędu i już Opole Lubelskie powróciło na mapy google! Dodam, że nie jestem powiązany z komitetami wyborczymi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wyborca właśnie odpadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na rodnych i ich niemoc w stawianiu celów i zadań władzy wykonawczej myślę, że należałoby złożyć wniosek do sądu najwyższego o zwrot "pensji" od obecnych radnych i należy wystąpić o zakaz ponownego ich kandydowania na okres 25 lat. Te ślamazary biorą kasę za nic nierobienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...