Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: kończą renowację parku miejskiego

Utworzony przez akak, 2 października 2012 o 20:04 Powrót do artykułu
Zza bramy wygląda pięknie Bardzo dobra inwestycja w Opolu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak, potwierdzam. Pięknie to wygląda. Nie jestem mieszkańcem Opola, ale nie mogę się już doczekać aż będzie można wejść. Jeszcze tylko to kino....
0
I znów pieski będą miały gdzie zrobić kupę i to w lepszych warunkach, młodzież również bedzie miała nowe- stare miejsce na wagary- też w lepszych warunkach także bardzo udana inwestycja.
0
juz sie nie może doczekać, hahaha, co za atrakcje tam będą że już nie możesz sie doczekać? bedziesz miał gdzie obalic jabola?
0
Nie, będę mógł sobie pospacerować z dziewczyną po parku, posiedzieć na ławce, popatrzeć na drzewa... Jak już dorośniesz, to zrozumiesz jakie to miłe i uspokajające, nawet jeśli niedaleko ktoś obala tego jabola faktycznie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: