Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Trafiła do szpitala po marihuanie

Utworzony przez Anonim, 14 marca 2013 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Ehehe, cokolwiek by nie brała oszołomy i tak uwierzą że to przez marihuanę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a znając opolską policję która zajmuje się tylko sprawami zgłaszanymi przez stare wariatki to może jeszcze wyjdą jakieś ciekawsze "kwiatki" niż marycha he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że przeżyła , co nie ? Mam nadzieję, że trafi na dobrego lekarza, który wyciagnie ją z tego bagna . http://komdax.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki usuwają komentarze bo będą przy tym że to była marichuana a nie przyznają się do błędu piszą głupoty że aż żal czytać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztywny misza nie sztywny misiek. Uszatki spać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie słyszałem jeszcze, zeby marihuana komus zaszkodziła. ja stawiam na dopalacze których po mimo zakazów handlu jest pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był Sztywny Misza , pewnie dziewczyna paliła trawkę kilka dni wcześniej i test jej to wykazał. Dopalacze jest ciężko wykryś. . . Tylko szkoda ze jak zwykle wina spada na mariee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy jaki podniecony ze misio ;d pucujcie sie dalej zebyscie sie nie posrali ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...