Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Ukradł 750 wkładów do zniczy

Utworzony przez sd, 23 maja 2012 r. o 18:35 Powrót do artykułu
"750 wkłady...." cóż za język redaktorski.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
750 wkłady hahahahahahaha Elita Lubelskiego Dziennikarstwa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy umieć pisać ?? Word nie sprawdzić za Wy ? Co to jest ? Gazety ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bylem orlem z polaka ale od razu rzucil mi sie w oczy tytul :/ 750 wklady? a nie wkladow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za komentarze, przez ponad godzinę nie zauważyłem swojego błędu podczas redagowania tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przejmuj się, ja kiedyś napisałem "Wjosna przyszła" i przez tydzień nie zauważyłem Swoją drogą moglibyście dodać do Waszego cmsa możliwość zgłaszania błędów w artach. U mnie się to sprawdza od jakiegoś czasu i ze zdumieniem (a jednocześnie wielkim uznaniem dla zgłaszających) powiem, że nie ma wulgaryzmów w raportach. Co prawda na razie raportów było tylko 29 na 1179 artykułów, ale to i tak coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardziej od błędów redakcyjnych martwi kradzież, ten Paweł C. to degenerat ale jeżeli sytuacja na rynku pracy sie nie poprawi może być więcej ludzi tak zdesperowanych że nie będą na nic sie oglądac i kraść wszystko co sie da.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...