Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: uważaj na wysypkę

Utworzony przez Stefan, 13 sierpnia 2008 r. o 07:52 Powrót do artykułu
kumpel wicka napisał:
A właśnie że jesteś jak reszta tej miejsko-gminnej kliki.Znamy się przecież od dziecka. A zkim gruchę trzepałeś na meusie-przypomnij sobie.
No nie wiem, ja miałem powodzenie u lasek, więc napewno nie jestem toważyszem twoich igraszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem sobie wczoraj na browarku, jak wiadomo po kilku piwkach, ludziom rozwiązuje się język i podobno można całkiem dobrze zarobić za pisanie postów obrażających osoby publiczne. Podobno najwięcej płacą za zdjęcia, tylko że jeszcze tu nic ciekawego nie widziałem, więc pewnie to następna plota, ale skoro ludzie gadają...... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No nie wiem, ja miałem powodzenie u lasek, więc napewno nie jestem toważyszem twoich igraszek.
Aha to jednak ty wicek. Tylko ja pamiętam że żadnej nie udało ci się wyrwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Byłem sobie wczoraj na browarku, jak wiadomo po kilku piwkach, ludziom rozwiązuje się język i podobno można całkiem dobrze zarobić za pisanie postów obrażających osoby publiczne. Podobno najwięcej płacą za zdjęcia, tylko że jeszcze tu nic ciekawego nie widziałem, więc pewnie to następna plota, ale skoro ludzie gadają...... .
Kto płaci komu za "obrażanie" konkrety burmistrzu. Tobie ma kto płacić w myśl zasady każdy sądzi według siebie. No to ile dostałeś?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie vicku, ułomny , mierny prawniczyno pamiętaj, ze to my mieszkańcy gminy, podatnicy utrzymujemy ciebie, nieudacznika burmistrza, waszego pracodawcę Goldiego i całą tą bandycką gminną ferajnę. Do tego z tych pieniędzy z małym Ptaszkiem opłacacie swoich agentów różnych Woźnych, którzy biegają po gminie i dezinformują itp., w rezultacie działających przeciwko mieszkańcom naszej małej ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam tak te różne fora o opolu i zastanaiwam sie co jest grane: dlaczego ludzie tak nienawidza burmistrzów???? wydawać by sie mogło, że z odmłodzoną władzą łatwiej sie dogadać, coś zrobić niż ze skostniałym sytemem... a tu nienawiść zionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
czytam tak te różne fora o opolu i zastanaiwam sie co jest grane: dlaczego ludzie tak nienawidza burmistrzów???? wydawać by sie mogło, że z odmłodzoną władzą łatwiej sie dogadać, coś zrobić niż ze skostniałym sytemem... a tu nienawiść zionie.
Szanowna koleżanko mylisz się w ocenie krytyki władz opolskich. Dobry ojciec to taki który wychowuje, daje dobry przykład rodzinie,ma zasady,których przestrzega,jest wrażliwy,szczery zawsze na niego można liczyć. Robi wszystko,by zapewnić jak najlepsze warunki dla swojej rodziny. Nawet jeżeli są jakieś nieporozumienia w rodzinie używa swojego autorytetu by temu zapobiec,względnie zażegnać go. Autorytet i poważanie ma wtedy,kiedy na to wypracuje swoją postawą, zasadami i cierpliwością. Nie będzie go miał używając tylko siły nie będąc sprawiedliwym i uczciwym. Powinien bywać tam gdzie się dobrze dzieje i tam gdzie się źle dzieje. Popatrzmy jak to się ma u naszych panów?. Tam gdzie pochwały i medale jest ich pełno,tam gdzie źle się dzieje i powinni pomóc ich nie ma,ba zawsze trzymają z tymi gdzie interes. Jak rządzą komu w potrzebie pomogli a komu zaszkodzili? Ja widzę tylko jak szkodzą lokalnie mieszkańcom. Nie ma u nas ludzi przez nich pokrzywdzonych?. Już nie mówię komu pomogli w potrzebie. To jest wartość wielkich ludzi, której brak naszym nadętym panom. Ich miejsce powinno być przy ludziach krzywdzonych,ciepiących. Znam przypadki celowego szkodzenia tym ludziom przez naszych panujących. Jest jeszcze gorzej, nie robią tego oficjalnie lecz w ukryciu poza oczy. Sana oceń jak można takich bez zasad,bez honoru,z przerostem ambicji fałszywie pojętej -szanować. Czy na to zasługują??? Ja lubię bronić krzywdzonych bez względu na pozycję, czy przynależność. Ale pokaż koleżanko chociaż jedną cechę, za którą miałbym ich szanować u naszych panujących. Ani sprawiedliwi,ani uczciwi,ani wrażliwi,ani odważni. Za plotki, zakłamanie, fałszywość,brak zasad nikt ich nie będzie szanował. Co z tego,że może prywatnie zewnętrznie wydają się być sympatycznie, ale nie dla każdego,są dla nich lepsi i gorsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kogo mamy wymagać?. Przecież nie od stałych bywalców monopolowych sklepów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brat napisał:
Szanowna koleżanko mylisz się w ocenie krytyki władz opolskich. Dobry ojciec to taki który wychowuje, daje dobry przykład rodzinie,ma zasady,których przestrzega,jest wrażliwy,szczery zawsze na niego można liczyć. Robi wszystko,by zapewnić jak najlepsze warunki dla swojej rodziny. Nawet jeżeli są jakieś nieporozumienia w rodzinie używa swojego autorytetu by temu zapobiec,względnie zażegnać go. Autorytet i poważanie ma wtedy,kiedy na to wypracuje swoją postawą, zasadami i cierpliwością. Nie będzie go miał używając tylko siły nie będąc sprawiedliwym i uczciwym. Powinien bywać tam gdzie się dobrze dzieje i tam gdzie się źle dzieje. Popatrzmy jak to się ma u naszych panów?. Tam gdzie pochwały i medale jest ich pełno,tam gdzie źle się dzieje i powinni pomóc ich nie ma,ba zawsze trzymają z tymi gdzie interes. Jak rządzą komu w potrzebie pomogli a komu zaszkodzili? Ja widzę tylko jak szkodzą lokalnie mieszkańcom. Nie ma u nas ludzi przez nich pokrzywdzonych?. Już nie mówię komu pomogli w potrzebie. To jest wartość wielkich ludzi, której brak naszym nadętym panom. Ich miejsce powinno być przy ludziach krzywdzonych,ciepiących. Znam przypadki celowego szkodzenia tym ludziom przez naszych panujących. Jest jeszcze gorzej, nie robią tego oficjalnie lecz w ukryciu poza oczy. Sana oceń jak można takich bez zasad,bez honoru,z przerostem ambicji fałszywie pojętej -szanować. Czy na to zasługują??? Ja lubię bronić krzywdzonych bez względu na pozycję, czy przynależność. Ale pokaż koleżanko chociaż jedną cechę, za którą miałbym ich szanować u naszych panujących. Ani sprawiedliwi,ani uczciwi,ani wrażliwi,ani odważni. Za plotki, zakłamanie, fałszywość,brak zasad nikt ich nie będzie szanował. Co z tego,że może prywatnie zewnętrznie wydają się być sympatycznie, ale nie dla każdego,są dla nich lepsi i gorsi.
Ja nie jestem za Wróblem. VChodzi mi tylko o ten fenomen, co sie z nimi dzieje, ze jako młodzi postepowi ludzie nie potrafią żyć normalnie, postępować zwyczajnie, tylko nadufany, nadęty i za nic mający innych co myślą inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też to dziwi przecież mieli szanse i wydawało się że będzie inaczej burmistrz młody prężny za nim v-ce burmistrz jeszcze młodszy wykształcony a co zrobili ze swoim potencjałem. odnoszę wrażenie że dali się wyszkolić i dlatego zasiedli na stołkach są pewniakami , z tyłu ktoś pociąga za sznurki a oni jak marionetki w kiepskim teatrze. Za to dobrze się prezentują i wychodzą na zdjęciach. Tak naprawdę niczym się nie potrafią zająć i widzę że bardzo boją krytyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
czytam tak te różne fora o opolu i zastanaiwam sie co jest grane: dlaczego ludzie tak nienawidza burmistrzów???? wydawać by sie mogło, że z odmłodzoną władzą łatwiej sie dogadać, coś zrobić niż ze skostniałym sytemem... a tu nienawiść zionie.
Szanowna koleżanko zapytaj się któregokolwiek sołtysa z naszych gminnych wsi ażeby powiedział na Wróbla inaczej jak cytuję:"pajac" większość sołtysów to prości ludzie z ludzkim podejściem i z inicjatywą społeczną . logicznym jest fakt że każdy z nich walczy oto ażeby wyciągnąć jak najwięcej funduszy na swoją wieś a ten gluś ich zbywa bezczelnie ,mówiąc perfidnie że ta konkretna wieś za małe podatki odprowadza i nie opłaca się na niej inwestować, i jeszcze każe się przy następnej wizycie anonsować telefonicznie telefonicznie , a nie daj Boże żeby ktoś powiedział "panie burmistrzu pan nie ma racji lub nie zgadzam się z czymś tam"-zbywa każdego w sekundzie,mówiąc,że niby ma tyle roboty.On sobie przypomni o ludziach przed wyborami , tylko proszę się spytać kogokolwiek w środowisku wiejskim gminy kto na niego zagłosuje. osobiście żałuję że głosowałem na tego pseudo inteligenta, to jest moje cztery lata wyjęte z życiorysu jako przedsiębiorcy.taką mamy władzę rozsądną jako i my jesteśmy rozsądni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos zastanawial sie co ten wrobel moze czuc, jak tak zajrzy na to forum i poczyta sobie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
a czy ktos zastanawial sie co ten wrobel moze czuc, jak tak zajrzy na to forum i poczyta sobie????
To bardzo dobrze że czyta, może treść wypowiedzi wpłynie na jego ambicję i zacznie normalnie funkcjonować na powierzonym stanowisku ,bo jak na razie to ma gębę spuchniętą od pychy. Z tego co widzę i słyszę wokół siebie to jest jego pierwsza i ostatnia kadencja na tym stanowisku i w ogóle w urzędzie opolskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję o zakończenie tego cyrku na forum i opluwania ludzi. Za dwa lata wybory każdy może sie sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Apeluję o zakończenie tego cyrku na forum i opluwania ludzi. Za dwa lata wybory każdy może sie sprawdzić.
Spadaj szpiclu, to forum nie jest dla Tajnych Wycieruchów, sługusów gminnego układu. Jest miejscem dla wymiany poglądów ludzi swobodnie myślących, którzy widzą do jakiego syfu doprowadziły gminę Opole ostatnie lata nierządu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Apeluję o zakończenie tego cyrku na forum i opluwania ludzi. Za dwa lata wybory każdy może sie sprawdzić.
JA GłOSUJę NA śLIMAKA ZOBACZCIE JAKIE MA WALORY--http://forum.dziennikwschodni.pl/Opole-Lubelskie-komitety-wyborcze-na-start-t7552-s40.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brat napisał:
Szanowna koleżanko mylisz się w ocenie krytyki władz opolskich. Dobry ojciec to taki który wychowuje, daje dobry przykład rodzinie,ma zasady,których przestrzega,jest wrażliwy,szczery zawsze na niego można liczyć. Robi wszystko,by zapewnić jak najlepsze warunki dla swojej rodziny. Nawet jeżeli są jakieś nieporozumienia w rodzinie używa swojego autorytetu by temu zapobiec,względnie zażegnać go. Autorytet i poważanie ma wtedy,kiedy na to wypracuje swoją postawą, zasadami i cierpliwością. Nie będzie go miał używając tylko siły nie będąc sprawiedliwym i uczciwym. Powinien bywać tam gdzie się dobrze dzieje i tam gdzie się źle dzieje. Popatrzmy jak to się ma u naszych panów?. Tam gdzie pochwały i medale jest ich pełno,tam gdzie źle się dzieje i powinni pomóc ich nie ma,ba zawsze trzymają z tymi gdzie interes. Jak rządzą komu w potrzebie pomogli a komu zaszkodzili? Ja widzę tylko jak szkodzą lokalnie mieszkańcom. Nie ma u nas ludzi przez nich pokrzywdzonych?. Już nie mówię komu pomogli w potrzebie. To jest wartość wielkich ludzi, której brak naszym nadętym panom. Ich miejsce powinno być przy ludziach krzywdzonych,ciepiących. Znam przypadki celowego szkodzenia tym ludziom przez naszych panujących. Jest jeszcze gorzej, nie robią tego oficjalnie lecz w ukryciu poza oczy. Sana oceń jak można takich bez zasad,bez honoru,z przerostem ambicji fałszywie pojętej -szanować. Czy na to zasługują??? Ja lubię bronić krzywdzonych bez względu na pozycję, czy przynależność. Ale pokaż koleżanko chociaż jedną cechę, za którą miałbym ich szanować u naszych panujących. Ani sprawiedliwi,ani uczciwi,ani wrażliwi,ani odważni. Za plotki, zakłamanie, fałszywość,brak zasad nikt ich nie będzie szanował. Co z tego,że może prywatnie zewnętrznie wydają się być sympatycznie, ale nie dla każdego,są dla nich lepsi i gorsi.
Co za podniosły ton! Natchniony tekst."Burmistrz jak dobry ojciec". Proszę Cię nie zapomninaj,że jesteś tylko smutnym człowieczkiem korzystającym z anonimowości do plucia na innych-takim jak ja. Jeśli masz w sobie tyle zacięcia- podaj choć jeden kontrargument w postaci osoby -bądź osób, które powinny zająć miejsce obecnie rządzących. Jestem przekonany,że tego nie zrobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzu Wróbel, a jednak sprowdziło Cie na to forum. rozpoznac cie idzie z daleka po słownictwie:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Burmistrzu Wróbel, a jednak sprowdziło Cie na to forum. rozpoznac cie idzie z daleka po słownictwie:):)
No kiepski z Ciebie detektyw. Taki ze mnie Wróbel, jak z Ciebie porządny obywatel. Wracaj do tematu i podawaj nazwiska. Czyżby zmiękła Ci rurka? Konkret gościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plotka wylatuje wróblem, a wraca wołem. Stare przysłowie sprawdza się w Opolu Lub. i dosłownie i w przenośni i z podtekstami, Opcji plotki albo nie plotki jest kilkadziesiąt. To smutne, od wróbla począwszy, na niektórych piszących powyżej skończywszy. Aż skóra swędzi ....!!! I publika prostacka i władze g ....... . Po prostu zadupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...