Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Zabytkowy park zostanie odnowiony

Utworzony przez apollo, 31 maja 2010 o 20:34 Powrót do artykułu
...szkoda, że na remont kina nie udało sie uzyskać unijnych pieniędzy...siłownia na świeżym powietrzu? - hm...myślę, że tego właśnie w Opolu brakowało....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo się cieszę, dodać należy, że historyczna część parku zostanie zrewitalizowana i przypominać będzie stan z 1905 roku, wszystko zgodne z projektem Kronenberga, który projektował park dla Kleniewskich. I wszystko wskazuje na to, że po remoncie pałacu zniknie ogrodzenie wokół prywatnej części parku (podejrzewam ze będzie ona dodatkowo monitorowana ale nic nie zmieni faktu, że będziemy mogli cieszyć oczy pięknymi krajobrazami na całym obszarze parku:) ) A dzięki temu młodzież wie coraz więcej o historii i zabytkach naszego miasta. A wie ktoś co za prace trwają na dawnym wzgórzu zamkowym nieopodal stawu i pałacu?
0
W KOŃCU COŚ SIĘ ZMIENI W NASZYM PARKU
0
ciekawe jak sobie wyobrażają tą siłownię pod gołym okiem, dla mnie to co najmniej dziwne.
0
MrImmortalBeast napisał:
ciekawe jak sobie wyobrażają tą siłownię pod gołym okiem, dla mnie to co najmniej dziwne.
normalnie, postawią parkowe ławeczki i osiłki będą lać spacerowiczów nabierając przy tym jakże ważnej tężyzny fizycznej ahoj
0
Jest 31 października 2011, zgodnie z opowieściami prace miały ruszyć od połowy roku 2011, owszem ruszyły :-) wycięli parę drzew w parku, wymienili żarówki na nowe (dzięki temu w nocy jest w miarę jasno ...) i TYLE, nic więcej. Pytam się gdzie jest ta kasiora na dotacje do parku, poszła na kampanię przedwyborczą ? a może w kieszenie urzędasów ?
0
W Swidniku obok placu zabaw jest właśnie taka siłownia pod chmurką. Byłam pod wrażeniem, że coś takiego może być, ale chyba nie u nas w Opolu. Sprzęty zniszczą, zdewastują nie wierzę zeby to miało rację bytu w Opolu. A pomysł naprawdę super.
0
ślepy napisał:
normalnie, postawią parkowe ławeczki i osiłki będą lać spacerowiczów nabierając przy tym jakże ważnej tężyzny fizycznej ahoj
Zgadzam się z w/w wypowiedzią. Co prawda to prawda. Może te pieniążki lepiej przeznaczyć na poprawę estetyki naszego miasteczka.A może na bardziej dopracowane plany jego rozwoju i wyglądu??.Bo jak na razie to co jest dopiero zrobione to zaraz jest robierane bo ktoś zapomniał lub nawet nie zapytał, że przed tym remontem ktoś inny powinien zrobić inny remont.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: