Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie zadymione

Utworzony przez Demon, 3 grudnia 2008 r. o 22:25
Zadymione miasto w godzinach wieczornych w centrum Opola Lubelskiego zostało zadymione miast przez państwowe kotłownie które posiadają stare piece. Problem ten istnieje już parę lat zadymione centrum Opola Lubelskiego w godzinach rannych lub wieczornych. To jest zanieczyszczenie środowiska !!!!! Oprócz tego ten dym się rozpowszechnia nisko w powietrzu i przedostaje sie do lokali mieszkalnych. Ludzie trzeba coś z tym, zrobić ? Ja już mam dość wdychania dwutlenku węgla i innych związków . Po wdychaniu co dzień takiej takiej ilości dymu jesteśmy narażeni na poważne choroby i wczesną śmierć Opolanie nie bójmy się milczeć dosyć już zanieczyszczono środowisko i nasz organizm. Trzeba z tym skączyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demon napisał:
Zadymione miasto w godzinach wieczornych w centrum Opola Lubelskiego zostało zadymione miast przez państwowe kotłownie które posiadają stare piece. Problem ten istnieje już parę lat zadymione centrum Opola Lubelskiego w godzinach rannych lub wieczornych. To jest zanieczyszczenie środowiska !!!!! Oprócz tego ten dym się rozpowszechnia nisko w powietrzu i przedostaje sie do lokali mieszkalnych. Ludzie trzeba coś z tym, zrobić ? Ja już mam dość wdychania dwutlenku węgla i innych związków . Po wdychaniu co dzień takiej takiej ilości dymu jesteśmy narażeni na poważne choroby i wczesną śmierć Opolanie nie bójmy się milczeć dosyć już zanieczyszczono środowisko i nasz organizm. Trzeba z tym skączyć
skączyć?? a może skoczyć do PGNiG po trochę ekologicznego gazu? nie wiedziałem że są w Opolu jeszcze państwowe kotłownie, to chyba raczej mieszkańcy indywidualni klepią bidę i palą w swoich domowych kotłowniach czym sie da, ale z nimi bedzie ciężko skończyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo nikt z władzy nie mieszka w centrum miasta.Nie znają problemu,nikt pracusiów nie poinformował.Problem z zadymieniem centróm istnieje odkąd sięgam pamięcią.Ajest tego troche.Nikogo to nie interesowało i nie interesuj nadal.Jedyna nadzieja w tym że może któregoś dnia szlak trafi te kotłownie.SCH woli zgarniać kase za wynajm sklepów niż inwestować w nową kotłownie. Spokojnej nocy i czystego powietrza.DOBRANOC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba raczej mieszkańcy indywidualni klepią bidę i palą w swoich domowych kotłowniach czym sie da, ale z nimi bedzie ciężko skończyć
Zadymienie jest odwiecznym problem generowanym przez domki jednorodzinne. Tani węgiel z lubelskiej kopalni węgla ma najlepsze wzięcie, a on przy spalaniu przeraźliwie dymi i śmierdzi. Nie idzie wytrzymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
345 napisał:
Zadymienie jest odwiecznym problem generowanym przez domki jednorodzinne. Tani węgiel z lubelskiej kopalni węgla ma najlepsze wzięcie, a on przy spalaniu przeraźliwie dymi i śmierdzi. Nie idzie wytrzymać .
Ja tam, z domków jedno rodzinnych w centrum miasta nie zauważyłem żeby dym z komina krążył tak nisko i wpadał do lokali mieszkalnych.Obserwuję ten problem parę lat i najbardziej zanieczyszcza środowisko kotłownia DOMU TOWAROWEGO w godzinach wieczornych gdy jest bardzo zimno na dworze w tedy akcje palenia zaczyna kotłownia DOMU TOWAROWEGO. Zastanawiam sie tylko dlaczego palą wieczorem?Moim zdaniem ludzie nie zauważają tego problemu bo mało ludzi sie przechadza wieczorem i dlatego w kotłowni DOMU TOWAROWEGO nie pali się w dzień gdyż za dużo by było świadków i były duże naciski do odpowiednich władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle zadymia też kotłownia w dawnym POM-owskim bloku, przy ulicy Długiej. Mają niski komin, palą jakimś badziewiem, dym wali w okna sąsiednich bloków, a oni mają wszystko w d...e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem Gościu czy wiesz kto mieszka w dawnym bloku POM-u? Przeważają emeryci i renciści. Więc pytam za co mają zmodernizować kotłownie? A może chciałbyś zasponsorować? Pewnie się nie pogniewają. Jak sięgam pamięcią to ten blok stoi najdłużej, więc po diabła się wprowadzałeś na to osiedle. Ten kto zaprojektował bloki spółdzielcze też powinien pójść siedzieć za tą studnie. Też mi architektura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jest odpowiedź na dziś. Bieda mieszkańców przyczyną zadymienia naszego miasteczka buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Jasne, że emeryci i renciści oraz firmy w kiepskiej kondycji, nie zmodernizują żadnej kotłowni. Problem jednak istnieje i musi być rozwiązany-inaczej udusimy się w naszej "Dolinie Muminków". Może są na to jakieś środki unijne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...