Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie - zaścianek wyruszył na zakupy

Utworzony przez lopez, 2 grudnia 2009 r. o 14:53
no i powstał kolejny balszak w małej mieścinie mianowicie Stokrotka z galeriami, będą nowe galerianki, zaścianek dostał dziś baloniki z których się cieszyli jak małe dzieci i pazerność dało się poznać bo co niektórzy nawet niesli po pięć mieszkam w tym mieście i ludzie którzy się uważają za ą ę z siebie błaznów robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaścianek to Ty skoro tam byłeś, nawet cię widziałam z balonikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lopez napisał:
no i powstał kolejny balszak w małej mieścinie mianowicie Stokrotka z galeriami, będą nowe galerianki, zaścianek dostał dziś baloniki z których się cieszyli jak małe dzieci i pazerność dało się poznać bo co niektórzy nawet niesli po pięć mieszkam w tym mieście i ludzie którzy się uważają za ą ę z siebie błaznów robią
Bo to jest właśnie dla błaznów i pajaców. Nie darmo burmistrz Wróbel optował za budowa w Opolu supermarketów. On zresztą tak j.w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie cieszy powstanie galerii, zwłaszcza ulokowanie w naszym mieście Rossmanna i Pepco, nie muszę jeździć już do Lublina specjalnie do tych sklepów. A budynek nie jest z blachy tylko murowany (chociaż pięknem architektury nie powala to na pewno całość wygląda bardziej efektownie niż plac cukrowaniany). No i powstało sporo miejsc pracy. Jestem na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, też byłam, wrażenia całkiem pozytywne. Będzie jeszcze ładniej bo juz wiosną ruszą prace przy kolejnych budynkach (m. in. dworca i może w końcu sądu). Fajnie ze w miasteczku coś się dzieje. A Fota galerii jest tu: http://www.stokrotka.pl/?module=Default&am...p;articleId=723 Zauważcie, ze takich obiektów nie ma np w Bełżycach czy Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
O tak, też byłam, wrażenia całkiem pozytywne. Będzie jeszcze ładniej bo juz wiosną ruszą prace przy kolejnych budynkach (m. in. dworca i może w końcu sądu). Fajnie ze w miasteczku coś się dzieje. A Fota galerii jest tu: http://www.stokrotka.pl/?module=Default&am...p;articleId=723 Zauważcie, ze takich obiektów nie ma np w Bełżycach czy Poniatowej.
ale jaki to obiekt? opole jeszcze nie było zgwałcone blaszaną cywilizacją było sobie małym pierdzidołekiem a teraz? zmierza ku temu jak juz lublin wygląda czyli bloki i blaszaki , nosz piękna architektura piękna ps. ja nie mam nic przeciw sklepom dobrze że są ale te blaszaki, kontenery !!! nie podniecajcie się tym pepko bo do chińczyka nie pójdzie nikt bo chińskie a tam co? amerykanckie? to samo tylko metki ładniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale jaki to obiekt? opole jeszcze nie było zgwałcone blaszaną cywilizacją było sobie małym pierdzidołekiem a teraz? zmierza ku temu jak juz lublin wygląda czyli bloki i blaszaki , nosz piękna architektura piękna ps. ja nie mam nic przeciw sklepom dobrze że są ale te blaszaki, kontenery !!! nie podniecajcie się tym pepko bo do chińczyka nie pójdzie nikt bo chińskie a tam co? amerykanckie? to samo tylko metki ładniejsze
Miałem gazetę stokrotki w rękach... Chyba maja czego się bać opolscy handlarze bo nie handlowcy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
Miałem gazetę stokrotki w rękach... Chyba maja czego się bać opolscy handlarze bo nie handlowcy....
Za to my, klienci możemy się cieszyć. Wczoraj byłem się rozejrzeć ale już wiem, gdzie zrobię zakupy na święta. Myślę, ta galera będzie mieć poniekąd charakter regionalny- na zakupach widziałem np. dawnych kolegów i nauczycieli z LO z Poniatowej, w dni targowe trzeba się liczyć z oblężeniem p.s. to żaden blaszak tylko pustaki i styropian czyli polski standard ale fakt: Poniatowa nie ma... (lol)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wiecie nic o budowie TESCO? Ja do tej pory uważałem, że to kompletna ściema (póki nie dowiedziałem się że Parczew ma TESCO, potem z dosyć pewnych źródeł otrzymałem info, że właściciel marki brał pod uwagę inwestycję w Opolu). Ale nadal trudno mi się powstrzymać od wkładania tego między bajki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~adi~ napisał:
p.s. to żaden blaszak tylko pustaki i styropian czyli polski standard
"blaszak" - to jest przenośnia ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A nie wiecie nic o budowie TESCO?
tak będzie tesco na placu targowy i media markt i netto jeszcze na krzywym kole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z TESCO to ściema raczej, na pewno ktoś coś pomylił, za to niedługo ruszy budowa nowych bloków. Będziemy mieć w Opolu nowe osiedle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te bloki mają budować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży wybór towarów, solidna i miła obsługa, która pomoże szybko znaleźć szukany przez klientów produkt. Personel zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru mimo że pracy maja bardzo dużo. Kierownictwu gratuluje w doborze świetnego personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał1000 napisał:
Duży wybór towarów, solidna i miła obsługa, która pomoże szybko znaleźć szukany przez klientów produkt. Personel zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru mimo że pracy maja bardzo dużo. Kierownictwu gratuluje w doborze świetnego personelu.
A co to za ściema. Co to jakiś PR ze Stokrotki się tu władował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mieszkaniec powiem tak: stracą opolscy sklepikarze ze spożywką, wieś pojedzie do stokroty bo to jest lans, podobnie część "miastowych" skuszonych namiastką city w town stracą też sklepikarze z kosmetykami, nie ma ch**a, żeby mieli taniej niż w stokrocie - rossmanie mieszkańcy okolic też będą mieli wesoło, po wieś będzie tłumnie ciągnąć pod stokrotę traktorami, golfami i calibrami po agro-tuningu (owiewka, naklejki itp.) ciekawe kto jest właścicielem reszty placu cukrownianego? ja nie wiem, ale co można by tam jeszcze postawić? może kryty basen? .... ups, co ja gadam, to niepotrzebne całkiem i drogie jestem przeciwniczką takich wielkopowierzchniowych sklepów w miasteczkach poniżej 10. tys. jak Opole Lub., to wykańcza miejscowych nie zrozumiem jeśli w następnych wyborach znowu wygra dotychczasowa ekipa miejmy nadzieję, że sprawiedliwy i niezawisły (sic!) sąd sprawi chociaż, że w starostwie zmienią się rządy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opole to nadwiślańska wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowa napisał:
Opole to nadwiślańska wieś
Nie zapominaj, że Wisła to królowa polskich rzek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowa napisał:
Opole to nadwiślańska wieś
mam nadzieję,że tylko wpisałeś w podpisie "Poniatowa" a jesteś z prawdziwego zadupia o którym prawie nikt nie słyszał.... jeśli jednak jesteś z Poniatowej, to żal mi ciebie bo znam stamtąd sporo normalnych porządnych ludzi a tacy kołduni jak ty zaburzają mi ten obraz a wracając do stokrotki - no piszecie, że wieś robi zakupy - ja się pytam: co się tak wkurzacie, w końcu Opole to raptem 9.600 osób ( i ubywa), odjąć dzieci, osoby tylko zameldowane i dziadków to zostaje parę tysięcy mniej tak naprawdę zakupy w Opolu zawsze robiła wieś i tak zostanie szanujcie wieś...bo wielu z was stamtąd przybyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erhieuvhiervheui napisał:
jako mieszkaniec powiem tak: stracą opolscy sklepikarze ze spożywką, wieś pojedzie do stokroty bo to jest lans, podobnie część "miastowych" skuszonych namiastką city w town stracą też sklepikarze z kosmetykami, nie ma ch**a, żeby mieli taniej niż w stokrocie - rossmanie mieszkańcy okolic też będą mieli wesoło, po wieś będzie tłumnie ciągnąć pod stokrotę traktorami, golfami i calibrami po agro-tuningu (owiewka, naklejki itp.) ciekawe kto jest właścicielem reszty placu cukrownianego? ja nie wiem, ale co można by tam jeszcze postawić? może kryty basen? .... ups, co ja gadam, to niepotrzebne całkiem i drogie jestem przeciwniczką takich wielkopowierzchniowych sklepów w miasteczkach poniżej 10. tys. jak Opole Lub., to wykańcza miejscowych nie zrozumiem jeśli w następnych wyborach znowu wygra dotychczasowa ekipa miejmy nadzieję, że sprawiedliwy i niezawisły (sic!) sąd sprawi chociaż, że w starostwie zmienią się rządy
Ludzie pójdą tam, gdzie taniej i takie ich prawo. I to, podobnie jak politykę zostawiam bez komentarza. Właścicielem całego placu była firma Elpro, właściciel marki Stokrotka. Plac został rozparcelowany, mają tu jeszcze powstać: nowy budynek sądu i prokuratury (o ile kryzys nie rozwali do końca budżetu państwa), dworzec dla busów i PKSu (do budowy tego obiektu zobowiązany jest nabywca, bo takie jest przenzaczenie częćci placu zapisane w planie zagospodarowania przestrzennego), po sąsiedzku czyli przy ul. fabrycznej ma powstać stacja paliw (wczesną jesienią geodeci robili pomiary i zagadałem z nimi słowo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...