Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Zatrudnią bezrobotnych do sprzątania miasta

Utworzony przez llubellak@op.pl, 28 kwietnia 2010 o 09:13 Powrót do artykułu
tak czytając waszą gazetę od listopada zeszłego roku, utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że wasza robota to jedna wielka prowizorka! dlaczego w artykule o opolu lubelskim zamieszczone jest zdjęcie z krakowskiego przedmieścia spod poczty głównej? czy to naprawdę jest tak trudno znaleść zdjęcie z Opola Lub? ostatnio też mieliście wpadkę wypunktowaną przez innego forumowicza a dotyczyła samochodów dla policji Alfa Romeo- na waszym zdjęciu był jakiś stary tunningowany w tesco grat, naprawdę tak ciężko jest wpisać chociażby w google grafika markę auta i wybrać eleganckie zdjęcie? kiedyś był ten " niezły" artykuł odnośnie jakiegoś modelu samsunga nowego i pierwszego iphona! redaktorzyna porównywał te dwa telefony i wyszydzał braki w iphonie i piał z zachwytu nad samsungiem, nie wziął tylko pod uwagę że iphone to 2008 rok a samsung 2010!!! jeśli takie błędy robicie, czy to ze zdjęciami, czy to pisząc takie "dziwne artykuły" ludzie przestaną kupować waszą gazetę i będziecie musieli zarejestrować się w urzędzie pracy! tylko kto was później przyjmie jeśli przeczyta w cv o pracy w dzienniku wschodnim! naprawdę, przyłóżcie się bardziej do pracy, bo to żenujące to co robicie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zaraz zaraz, jaki w tym sens..zatrudniać ludzi, żeby mogli wziąć zasiłek później ? Z podatków na podatki, nie można ich na normalną umowę o pracę zatrudnić ? Ja nie za bardzo to rozumiem - takie przepychanie ludzi. Nie chcę być niemiły, ani wredny, ale chyba tylko te zasiłki ich trzymają w tej pracy, wiedzą że za 0,5 roku będą siedzieć i nic nie robić i dostawać pieniądze.
0
To zdjęcie jest zrobione w Lublinie przed pocztą główną
0
To żadna nowość...-w Tomaszowskim Rejonowym Urzędzie Pracy już kilkanaście lat temu TO funkcjonowało,w Narolu też to jest-a nie wiem jak w innych miastach... To są chyba po prostu tzw. "prace interwencyjne"; to jest taki"półśrodek"na bezrobocie.
0
To już więźniowie nie sprzątają, czy teraz jedni i drudzy? Jeśli tak to dopiero w Opolu Lub. będzie czysto czyli jak obecnie.
0
no to chyba raczej powinni sprzatac ci, którzy sa na zasilku bo biora kasę - przynajmniej wiadomo byłoby za co
0
do sprzątania ulic to adama grzywe można wynająć i nie płacić-w ramach prac społecznych za jego nikomu nie potrzebne życie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: