Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ormianie w Lublinie. "My wszyscy słowiański naród"

Utworzony przez Ostrowiec Św, 5 kwietnia 2015 o 18:06 Powrót do artykułu
Byliśmy, zobaczyliśmy, jedliśmy 19.03.2015. Takiej kuchni nikt w Polsce nie ma!. Palce lizać!!!. POLECAMY. Przesympatyczni właściciele. Mimo że nie jesteśmy z Lublina, na pewno tam jeszcze wielokrotnie będziemy gościć i jeść potrawy spod Araratu. Pozdrawiamy Całą Rodzinę Chilingaryan. Przyjaciele z Ostrowca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spotkałem nawet sporo Ormian w Marsylii. Będąc z wnukiem w parku na raz słyszę głos młodej kobiety:" Daruś, Daruś" i mały chłopiec podbiegł do Niej. Pytam się : Polka? Nie Ormianka. Często chodziłem do ormiańskiego sklepu gdzie można kupić "nasze" wynalazki jak kiszone ogórki zabronione do spożywania przez Francuzów.
0
Od kiedy to Ormianie są słowianami?
0
mam Ormianina od 3 lat w klasie w gimnazjum, polskim nauczycielkom - przecież KOBIETOM/TAK CZCZONYM W AZJI/ okazuje pełne lekceważenie, mnie jedyniejako trzeciej już wychowawczyni /chyba????-ale pewności 100%-owej nie mam/
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2015 o 14:31
0
mój niestety jeszcze mąż bił mnie i dzieci od lat,zdradzał i oszukiwał,to bardzo cwaniacki naród z przerośniętym ego,a kobieta jest nikim tylko do garów...kuchnia smaczna jak i inne azjatyckie i tyle.
0
"My wszyscy słowiański naród"??? Ormianie to nie słowanie.
0
Wspaniała kuchnia i wspaniali ludzie! :)
0
Polska dla Polaków !
0
Do Gość: Ziemia dla ziemniaków, takich jak Gość.
0
biaya sedot lemak
0
Hahaha smieszymy mnie to...wymyslaja jakies cuda wianki...Kuchnia Kaukaska a w niej "Danie po Zydowsku" smieszne...gdzie Kaukas a gdzie Izrael...nie polecam ...biora ludzi na laske nic wiecej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: