Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OSM Ryki

Utworzony przez ciekawska, 24 października 2008 r. o 10:38
Mam pytanie Czy to prawda , że Ryki są w tak złej kondycji finansowej , że szukają innej mleczarni , którą mogli by przyłączyć , a później spredać . Zamykają Lubartów ale tam grunty są stanowią tylko dzierżawę wieczystą zakładu więc nici z wpływo, podobno mają chrapkę na Michów a jeszcze większą na Opole Lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Mam pytanie Czy to prawda , że Ryki są w tak złej kondycji finansowej , że szukają innej mleczarni , którą mogli by przyłączyć , a później spredać . Zamykają Lubartów ale tam grunty są stanowią tylko dzierżawę wieczystą zakładu więc nici z wpływo, podobno mają chrapkę na Michów a jeszcze większą na Opole Lubelskie.
Jeśli już wracamy do mleczarni to pytanko do mleczarzy z Radzynia , czy teraz jest wam lepiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawska napisał:
Mam pytanie Czy to prawda , że Ryki są w tak złej kondycji finansowej , że szukają innej mleczarni , którą mogli by przyłączyć , a później spredać . Zamykają Lubartów ale tam grunty są stanowią tylko dzierżawę wieczystą zakładu więc nici z wpływo, podobno mają chrapkę na Michów a jeszcze większą na Opole Lubelskie.
To co wypisujesz to bzdura.Trzeba wiedzieć co wiąże się z przejęciem zakładu .Więc oczywiste jest że takie przejęcia innego zakładu dla posiadania gruntów a później ich sprzedaż była by dokładaniem do interesu.Zakład raczej ma się dobrze i oby takich zakładów więcej.To zakład który ma poukładany scenariusz i nie musi szukać takich rozwiązań o których piszesz.Proponuję wycieczkę do Ryk spotkanie z przedstawicielami firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...