Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostry dyżur w Łęcznej, brakuje tylko Clooneya

Utworzony przez Łęczyniak, 25 kwietnia 2009 r. o 20:51 Powrót do artykułu
"władze powiatu łęczniańskiego" ..a ja cały czas myślałem że to "władze powiatu łęczyńskiego".... hej Panowie i Panie Korektorzy...nie spać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogliście mieć zawistni mieszkańcy Milejowa wójta swoich marzeń, czyli obecnego dyrektora szpitala w Łęcznej, który jak sami widzicie tak sprawnie zarządza tą instytucją. Niestety straciliście znowu swoją szansę na lepszą przyszłośc. Ale cóż głupota nie boli. Życzę powodzenia, cipłej wody i pracy. barakuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Łęcznej.....myślę, że ta inwestycja "przerośnie" niedługo jej twórców...???? Ma przyjmować pacjentów z całej Polski....???? Tylko najpierw stwórzcie infrastrukturę do tego aby każdy wiedział gdzie to jest.....drogi, połączenia, "kolej"???? Bez tego "szpital na polach" nie ma szns na byt i zyski !!!!!! a "sztuczne nakręcanie pacjentów" nic nie pomoże. Nawet isniejący jeden kurs autobusu do Katowic lub Warszawy nie zapewni pacjentów!!! Ale trzeba było myślec o tym przed inwestycją, teraz trzeba czekać......na "helikopter"!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "grodnicy szpitalnych dkugow" juz zacieraja swoje pulchne lapki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super szpital pracowałem przy jego wyposażeniu.Bardzo miły personel szczególnie Pani Iza z ortopedii.Stołówka super zupa kosztuje tylko 2zł nigdzie w województwie nie zje się za taką kasę.Zapomniałem o aptece szpitalnej przesympatyczne Panie poczęstowały nas cisteczkami z amaretto pyszne.Pozdrowienia dla Pana Tomka odpowiedzialnego za sprawy techniczne i oczywiście Mariusza"5 po trzeciej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barakuda napisał:
A mogliście mieć zawistni mieszkańcy Milejowa wójta swoich marzeń, czyli obecnego dyrektora szpitala w Łęcznej, który jak sami widzicie tak sprawnie zarządza tą instytucją. Niestety straciliście znowu swoją szansę na lepszą przyszłośc. Ale cóż głupota nie boli. Życzę powodzenia, cipłej wody i pracy. barakuda
No tak, tylko aby głosować na takiego człowieka jakim jest obecny dyrektor szpitala, trzeba mieć trochę oleju w głowie, a wtedy wielu mieszkańcom owej gminy go zabrakło. Ja również przyłączam się do tych życzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Pan Rybak pewnie jest zadowolony A gmina niech żałuje i ma co wybrała... Co do szpitala, to sale nie są 5 a 3 osobowe. Co do sali operacyjnej z kosmicznym wyposażeniem to mam kilka fotek jak to się prezentuje Tutaj jedno z nich. http://photos.nasza-klasa.pl/6282727/38/main/5d1bec3996.jpeg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radi_zajonc napisał:
Ale Pan Rybak pewnie jest zadowolony A gmina niech żałuje i ma co wybrała... Co do szpitala, to sale nie są 5 a 3 osobowe. Co do sali operacyjnej z kosmicznym wyposażeniem to mam kilka fotek jak to się prezentuje Tutaj jedno z nich. http://photos.nasza-klasa.pl/6282727/38/main/5d1bec3996.jpeg
OJ,OJ,OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ.............................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~FanS.~ napisał:
No tak, tylko aby głosować na takiego człowieka jakim jest obecny dyrektor szpitala, trzeba mieć trochę oleju w głowie, a wtedy wielu mieszkańcom owej gminy go zabrakło. Ja również przyłączam się do tych życzeń
Ja jestem na tak i dla Rybaka oraz szpitala na który tak szybko doczekałem sie . Zyczę zdrowi i wytrwałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cacko ten szpital ,i obsada robi wrażenie, TAK trzymać , lądowisko pewnie będzie jak trzeba , a płace takie długie( 5-cyfr) żeby na długo wystarczyło kasy ,aż trudno wiary dać taki sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro uroczyste otwarcie szpitala który już leczy pacjentów w godnych warunkach. gratulacje !!! Sw. Faustyna otoczy opieką pacjentów i pracowników szpitala ,a Dobry Bóg pomógł wybudować i wyposażyć szpital posyłając dobrych ludzi do tworzenia tego dzieła. Dzięki Ci Panie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gos napisał:
Jutro uroczyste otwarcie szpitala który już leczy pacjentów w godnych warunkach. gratulacje !!! Sw. Faustyna otoczy opieką pacjentów i pracowników szpitala ,a Dobry Bóg pomógł wybudować i wyposażyć szpital posyłając dobrych ludzi do tworzenia tego dzieła. Dzięki Ci Panie !!!
UPS,UPS,UPS AJAJAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...