Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszukani pracownicy spółki Bezpieczny List

Utworzony przez bezsilni pracownicy BL, 16 sierpnia 2016 o 18:39
Witam Prosimy o kontakt lub jakąs poradę w kwesti następującej : 10 sierpnia br przypadał dzien wypłaty wynagrodzenia z tytułu umowy o prace spólki Bezpieczny List. Pracownicy tego dnia nie otrzymali wynagrodzenia , ni zostali poinformowani o jakimś opóźnieniu. Pocztą pantoflową nagle dowiadują się że spólkę Bezpieczny List wykupiła 8 sierpnia br jakaś inna spółka tzw krzak TenesOne z Warszawy. Brak jakiegokolowek kontaktu z nowa spółką , telefon, który znależliśmy w internecie odbiera jakaś pani tłumacząć każdemu oszukanemu pracownikowi BL że nie może udostępnić nam numeru telefonu do właściciela owekj spółki w celu wyjaśnienia nam zaistniałej sytuacji , gdyz jest to numer prywatny. W piątek 12 sierpnia wydała owa nowa spółka oświadczenie na skrzynkę mailową służbową do wszystkich oddziałów zamkniętych gdyż BL zrezygnował z doręczania przesyłek listowych po godzinie 21 komunikat z numerem telefonu do pan xxx . W sobotę podejrzewam ze z całej Polski pracownicy spółki BL ( gdyż do tej pory nie dostaliśmy oficialnego powiadomienia o zmianie sółki czy tez aneksów do umów ) ze musimy uzbroicsię w cierpliwość do środy tj 17 sierpnia gdyż w tym dniu zostanie wydany ponwny jakiś inny komunikat do wszystkich pracowników. Nadmieniam równiez iż od dnia 01.sierpnia br dostało prawie 1300 pracowników BL 2 tygodniowe wypowiedzenia , a kilkuset doręczycieli odstąpienie od umowy gdyż byli na umowie zlecenie. Prosimy o pomoc, czy mamy jakiąś możliwość wyegzekwowania naszych wynagrodzeń za lipiec , za okes wypowiedzenia gdzie chodziliśmy do pracy zamykać oddzaiły, ekwiwalentu za urlopy odpraw, . Jak sprawa bedzie wyglądać ze świadectwami pracy zaświadczeniami choćby po to zeby się zarejestrować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracownicy z oddziału  Puławy jutro udają się do prawnika , inne oddziały tez już poczyniły kroki w tym temacie. Czujemy się potrakowani jak niepotrzebna , znudzona  i wyrzucona zabawka. My też mamy rodziny i niekiedy był to nasz jedyny dochód . Prezez Brzoska tak ładnie wypowiadał się o swoich pracownikach a teraz ma ich daleko w d.......................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
witam. temat był poruszony na forumprawnym (podaję linki do kopii tych stron gdyż moderatorzy forumprawne usuneli oba tematy i mają gdzieś wyjaśnienia dlaczego. ***webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:vwizfftb2uij:forumprawne.org/prawo-pracy/697431-problem-pracownika-spolki-bezpieczny-list.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl oraz strona1 ***webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:lzvgqvsccs8j:forumprawne.org/prawo-pracy/697445-spolka-bezpieczny-list-brak-wynagrodzenia.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl strona2 ***webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jnzxcjcdifej:forumprawne.org/prawo-pracy/697445-spolka-bezpieczny-list-brak-wynagrodzenia-2.html+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl strona3 ***webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:dp4dkq_vopqj:forumprawne.org/prawo-pracy/697445-spolka-bezpieczny-list-brak-wynagrodzenia-3.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl jest też strona na fb: ***s://***facebook.com/inpoststop/ nie bądźmy bezsilni!!!!!!! trzeba sprawę nagłośnić - media, sąd pracy będzie miał pełne ręce roboty, nie wolno się bać. takie zachowania nie mogą miec miejsca w praworządnym kraju!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na tą chwilę działają osoby zatrudnione w Bezpiecznym Liście na umowę o Prace które otrzymywały pensje 10 każdego miesiąca za chwilę dojdą następne zatrudnione na umowy zlecenie które pensje dostawały 20 każdego miesiąca. Wiele osób jeszcze nie jest świadomych o tym że będzie miało problemy z kasą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze jedno nie zapominajmy kto jest sprawcą naszych kłopotów. Obawiam się ze może to się rozmyć. Nie powinniśmy zaprzestać działań które rozgłośnią fakt jak się wchodzi na listę stu najbogatszych ludzi w Polsce. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszyscy pokrzywdzeni przez w/w firmę zainteresujcie swoim ogromnym problemem nasz Rząd - Pana Błaszczaka. Ostatnio dużo się mówi o oszustwach gdzie niewinni ludzie zostali bez środków do życia. Jeśli będziecie zwlekać, nigdy nie odzyskacie swoich uczciwie zarobionych pieniędzy. Powodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
brzoska- haryzmatyczny biznesmen haahahaha tylko dlatego odkłada na kanarach kase bo mi zalega z pensją poza tym nie daje umowy czyli socjalu i urlopu a na jego majatek pracowałem ja, moj sampochod, mój telefon i dom bo w nim ukladalem jego listy. wszyscy którzy u niego pracowali jesteśmy debilami ze za takie poswiacenie czekaliśmy na kase do 20 następnego miesiąca. a proponowałem żeby 5 stanac rano i albo kasa albo spadaj na brzozę. a teraz co wrzesień na karku a ten ***ek udaje glupa ze w lipcu nie dla niego pracowaliśmy,- kupa ch... reszta dziada.... paczkomatom stop idzcie na poczte za 3 zl nie ma co takiego czŁonka zarzĄdu dorabiać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: