Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszust bierze zaliczkę i znika. 11 oszukanych, ani jednego wyroku

Utworzony przez from toleranted, 9 listopada 2011 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Prawie taki sam oszust to szklarz z PUŁAW która ma firmę "SZKŁO" przy ul. Dęblińskiej 6. Bierze zaliczkę na szybę i tyle go widzieli, Później nie odbiera tel. Uważajcie na niego to zwykły oszust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie jest u nas prawo i sądy. Sprawa była w sądzie i jest wyrok i co z tego 3 lata w zawieszeniu. Długu nie spłacił chodzi dalej na wolności i naciąga innych i dalej będzie tak robił bo on sobie kpi z prawa uważa że i tak mu nic nie zrobią a rodzice to tacy sami oszuści bo go kryją a matka to nawet uczestniczy w jego oszustwach. Prawo powinno karać taich ludzi a nie pokazywać jak w Polsce można kogoś naciągnąć na kasę bez żadnej konsekwencji albo oddajesz pieniądze albo wyrok odwieszony.Może taki drań mniej ludzi by skrzywdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jednym z poszkodowanych o ile chodzi tu o Sławomira Gę... Schemat w moim przypadku był identyczny. Wyłudził 1400 zł. Mam umowę sporządzoną na okoliczność pożyczki(zaliczki na zakup auta).Miałem zamiar to odpuścić ale widzę, że nie jestem jedynym więc może warto coś z tym zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrobisz sąd na papierku wyda wyrok i tyle a ty poniesiesz jeszcze dodatkowe koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxx napisał:
Nic nie zrobisz sąd na papierku wyda wyrok i tyle a ty poniesiesz jeszcze dodatkowe koszty.
A właśnie że nie. Jeżeli gośc ma zasądzony wyrok, a w takich przypadkach jest to najczęściej wyrok w "zawiasach" i spłata kwoty na jaką oszukał, spłata jest najczęściej warunkiem zawieszenia kary odsiadki i jeśli nie spłaci jej w określonym terminie wyrok powinien zostac odwieszony i koleś powinien wylądowac za kratkami, ale o to powinna zadbac osoba oszukana i poinformowac o tym prokuraturę prowadzącą sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...