Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ożarów: Po protestach mieszkańców, biogazowni nie będzie

Utworzony przez krzywda, 13 czerwca 2011 r. o 15:28 Powrót do artykułu
Temu sołtysowi Wszechmocny odebrał rozum nie wie co mówi agroturystyka i ekologa dotychczas sypał tyle nawozu że skaził ziemię na 50 lat proponuję, zabrać tym nierobom zasiłki z MOPS, niech szczury jedzą ja tam szczurów nie widziałem normalny łapownik rata to co mówi sołtys ludzie od mieszkańców Ożarowa nic nie kupujcie mają wszystko skażone sami się do tego przyznają nawet zboża. Matko jedyna co ten opowiada wg niego Ożarów należy spalić napalmem dla dobra powiatu opolskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko rozstrzygnąć kto ma rację. Mieszkańcy nie chcą, ale czy wszyscy myślą tak samo? Wydaje mi się, że przez to mogą wiele stracić. Widać jednak że w kupie siła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzywda napisał:
Temu sołtysowi Wszechmocny odebrał rozum nie wie co mówi agroturystyka i ekologa dotychczas sypał tyle nawozu że skaził ziemię na 50 lat proponuję, zabrać tym nierobom zasiłki z MOPS, niech szczury jedzą ja tam szczurów nie widziałem normalny łapownik rata to co mówi sołtys ludzie od mieszkańców Ożarowa nic nie kupujcie mają wszystko skażone sami się do tego przyznają nawet zboża. Matko jedyna co ten opowiada wg niego Ożarów należy spalić napalmem dla dobra powiatu opolskiego
Przecież niekoniecznie musi to być w Ożarowie! Jak burmistrz tak bardzo chce dla dobra gminy postawić biogazownię, to ma tyle przestrzeni za cmentarzem i całą ulicą długą, że może postawić nawet kilka biogazowni. Ma blisko sieć energetyczną wysokiego napięcia, nie musi nic budować, żeby podczepić się z wytwarzaną energią do sieci. W Ożarowie mamy już "kontrolowane" śmietnisko, wystarczy nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie i od kiedy jest ta sortownia?Napewno nie na wysypisku w Ożarowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bahahahahahahah ..... sortownia.... czesc zostaje na smietnisku, czesc leci do lasu, a to co cenniejsze wybieraja kumple i na zlom. sortownia jak marzenie a jak zawieje ze wschodu, to zamykamy okna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zarząd województwa powinien rozpocząć akcję edukacyjną, aby pogłębić wiedzę mieszkańców naszego regionu na temat tego typu inwestycji "- tak i wezwać na takie szkolenie każdego mieszkańca powiatu z przymusową obecnością !!!! Najlepiej pod groźbą kary pieniężnej !!! W takiej akcji udział powinny wziąć same władze , w tym też i radni . To dla nich powinno być obowiązkowe szkolenie na temat rozwiązywania konfliktów społecznych i to ze szczególnym podkreśleniem tematu : Kto komu powinien służyć, czyli inaczej władza jest dla ludzi ,czy ludzie dla władzy ? I dobrze byłoby ,żeby to szkolenie kończyło się wymagającym egzaminem , tak , aby później sprawowanie władzy w praktyce nie odbywało się kosztem społeczeństwa. W opisywanym przypadku władze Opola egzaminu praktycznego nie zdały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce burmistrz bogazowni, to koło swojego domu ma dużo miejsca, jaki ma problem, ale szczera prawda "z punktu siedzenia jest punkt myślenia", ale lepiej ludziom z Ożarowa smród pod nos podstawić, nie ładnie W odważnych jest siła, ludzie nie poddajcie się, ale przy następnych wyborach nie zapominajcie o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...