Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziś straciłem działkę leśną przez ww przepisy. chciałem kupić las graniczący z moim i lipa po 28 dniach nadleśnictwo przejmuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Sztandar Ludu jak zwykle stoi po stronie ośmiorniczkowych lewaków i folksdojczów. Gdyby nie szybko wprowadzona ta ustawa, to po uwolnieniu handlu ziemią, każdego dnia coraz większe połacia naszego kraju - lasy czy grunty rolne - były wykupowane przez obcokrajowców z zachodu lub północy, którzy często są parokrotnie zamożniejsi od nas.
Ciemniaku! Czy taki obcokrajowiec zabrałby ziemie w kieszeń i wywiózł za granicę? Może wreszcie hektary ugorów zostałyby zagospodarowane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst tej ustawy  jest tutaj link . ******forum.janowlubelski.net/showthread.php?tid=70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się tak martwisz? Wczoraj czytałem projekt ustawy dotyczącej opłaty za korzystanie z wody z  własnej studni. Mało tego nawet będzie opłata za korzystanie z wody ze zbioników otwartych np.staw. Ludzie gdzie my żyjemy w jakim kraju,kto tak rządzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko teoria, bardzo trudno sprzedać las, lasy też nie sa niestety zainteresowane ich zakupem. Jeżeli las prywatny nie przylega do Lasów Państwowych to zawsze rezygnują z zakupu na to sie powołując. W innych przypadkach tez nie korzystają z prawa pierwokupu, to dla nich tylko kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...