Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Laikowi by przyszło do głowy, że pewnie człowiek ma tętniaka na aorcie, ale lekarz w każdym widzi przykry przypadek, który symuluje i zadręcza biedną służbę zdrowia. Nie wiedziałam, że z urazem kręgosłupa kieruje się pacjenta do lekarza od płuc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tylko powrót 'samosądów' moze cos zmienic w tym kraju..
0
Na popielca też nie ma skarg
0
Nie masz kasy na prywatne leczenie to masz duży problem. Tak jest we wszystkich dziedzinach : nie masz kasy masz problem!!!
0
Nie masz kasy na prywatne leczenie to masz duży problem. Tak jest we wszystkich dziedzinach : nie masz kasy masz problem!!!
rysiu ty nie masz kasy ? nie kłam bo wiem że masz
0
hahahaha nie było skarg.... dobre sobie. Pan Krzysztof C. nadaje się tylko do wypisywania L4.
0
hahahaha nie było skarg.... dobre sobie. Pan Krzysztof C. nadaje się tylko do wypisywania L4.
I do "polityki" jeszcze w janowie widać jego ryj . Zresztą, w Janowie wszyscy lekarze to POLITYKIERY. Ilu teraz startowalo w wyborach, chyba z 10 a ludźmi zajmowac się nie ma kto. Poprostu nie ma MIOTŁY tylko układy i układziki.
0
Lekarz tak jak saper też ma prawo do pomyłki, tylko skutki skupiają się niestety na kimś innym
0
I do "polityki" jeszcze w janowie widać jego ryj . Zresztą, w Janowie wszyscy lekarze to POLITYKIERY. Ilu teraz startowalo w wyborach, chyba z 10 a ludźmi zajmowac się nie ma kto. Poprostu nie ma MIOTŁY tylko układy i układziki.
Jak to nie ma miotły a od czego Ty i inni ?!!!
0
Jak to nie ma miotły a od czego Ty i inni ?!!!
0
Koniowały leczą tylko rumiankiem i pawulonem,dyplomy za kichę i kiełbasę wiejską.
0
przyczyna zgonu jest taka,że nawet w Klinice nie uratowaliby go,chociaż  diagnoza byłaby wcześniejsza.Ale tu nie o to chodzi.Lekarz sam strzelił sobie w stopę.
0
Cudowny szpital, cudowni lekarze. O 4 w nocy przywożą pacjenta dp szpitala karetką,a już 3 godz. póżniej wyleczony pacjent na piechotę (prawdopodobnie-bo nie karetką) wraca do domu.Przy pierwszej wizycie wywiad z pacjentem na pewno wskazywał na uraz. nie trzeba mieć moim zdaniem wielkiej wiedzy lekarskiej,aby w tym przypadku zostawić pacjenta w szpitalu na obserwacji.Nawet gdy nie chciał-należało go przekonać. W tym artykule "kłuje w oczy nowomowa"-ostatnio taka modna....,"wynaczynienie",rescytucja-czy jakoś tam. Nie ,to ja chyba jestem zacofany.Od dzisiaj będę używał słów np. zamiast wylej wodę z wanny- wywannij. No tak to jest przecież ...oczywista oczywistość.
0
Na popielca też nie ma skarg i Zyje  jak,sami widzicie
0
ten temat nie może tak sobie zniknąć na forum do góry
0
ten temat nie może tak sobie zniknąć na forum do góry
Zniknie, zniknie w Janowie na to czekają
0
Zniknie, zniknie w Janowie na to czekają
nawet forum lja.pl nie działa od czasu tego zdarzenia
0
nawet forum lja.pl nie działa od czasu tego zdarzenia
a no właśnie.Księże proboszczu jak to jest?
0
Jak dla mnie to w janowskim szpitalu byl BURDEL jest BURDEL i bedzie BURDEL tylko dlaczego cena ludzkiego zycia Mieszkam w uk , gdy bylem na urlopie syn zachorowal zapalenie ucha. Na izbie przyjec pielegniarka dzwoni po doktora (konsultacja)doktor zajety , po 5 min doktor idzie korytarzem pielegniarka pyta -moze pan doktor obejrzec to dziecko -jestem zajety i poszedl 3 min zajeloby mu to , ale nie .... Myslalem ze wyjde z siebie Jebana Znieczulica
0
Jak dla mnie to w janowskim szpitalu byl BURDEL jest BURDEL i bedzie BURDEL tylko dlaczego cena ludzkiego zycia Mieszkam w uk , gdy bylem na urlopie syn zachorowal zapalenie ucha. Na izbie przyjec pielegniarka dzwoni po doktora (konsultacja)doktor zajety , po 5 min doktor idzie korytarzem pielegniarka pyta -moze pan doktor obejrzec to dziecko -jestem zajety i poszedl 3 min zajeloby mu to , ale nie .... Myslalem ze wyjde z siebie je***a Znieczulica
No ale do kogo pretensje ? sitwa,system,nieudolny rząd , nieudolny prezydent,to wszystko wpływa na to jak wybieracie.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: