Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacyfikacja WSK Świdnik. \"Strzelali nad naszymi głowami\"

Utworzony przez Gość, 18 grudnia 2011 r. o 21:28 Powrót do artykułu
I co macie z tego strajku? Brak pracy! Taki chihot Breżniewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem była Fabryka Samochodów Ciężarowych i Lubelskie Zakłady Naprawy Samochodów w Lublinie. Tam też nie było ofiar bezpośrednich ale ile tragedii z powodu aresztowań, internowań, wcieleń do "niby" wojska. Pamiętamy nie zapomnimy nigdy a sprawcom po chrześcijańsku wybaczamy. Jeden z wielu pokrzywdzonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staliście się sławni i istniejecie u tych co nie byli dawno ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak jest napisane bylo kilka tysiecy ludzi a teraz ile osob tam pracuje dzieki wam?????????? i komu te bajki ze wszyscy stali pokojowo???? akurat moj szwagier tam byl z wami i opowoadal jacy byliscie pokojowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
i jak jest napisane bylo kilka tysiecy ludzi a teraz ile osob tam pracuje dzieki wam?????????? i komu te bajki ze wszyscy stali pokojowo???? akurat moj szwagier tam byl z wami i opowoadal jacy byliscie pokojowi
Twój szwagier powinien za to dychę dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój teść mieszkaniec Lublina, przybył do pracy w WSK ,mimo że był chory przyłaczył się do kolegów>Po rozbiciu starjku przez kilka dni błąkał sie po ulicach Świdnika, korzystał z gościny mieszkańców którzy nie abli się otworzyć swoich drzwi i zaprosić na gorącą herbatę. TO ,ze zomo było pod wpływem jakiś narkotyków lub innych środsków, to fakt.Jeden z nich mieszkanie lublina wyciągnął do mnie pistolet jak stanąłem w obronie załogi, a on wówczas wrócił ze świadnika jakis dziwnie "naćpany" .Jego zona dała mu po prostu w pysk.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...