Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Plaża w każdej gminie, a władza wójta nie przeminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plaża plażą ale nowy ośrodek by się przydał. Dobrze, że dużo się u nas buduje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zatrudnić jakiegoś dobrego lekarza rodzinnego i pediatrę oraz przeorganizować ten" zespół pielęgniarski ", który można spotkać w czasie pracy w sklepie na zakupach. Nie będę wspominać o dentyście bo to już całkowita porażka jak ten cały Ośrodek Zdrowia. Płacę tu podatki i mieszkam a do lekarza jechać trzeba do Lublina bo tu nie ma do kogo się udać na wizytę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn wójta przyjdzie to będzie i dobry lekarz w ośrodku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto poczytać i pośmiać się z tego, co myślą mieszkańcy gminy Garbów o plażowych pomysłach wójta Firleja. W gminie wciąż nie ma wszystkich dróg a wiele z istniejących zaczyna się sypać, brakuje we wsiach oświetlenia i chodników, które bezpośrednio służą bezpieczeństwu, o braku wiejskich domów spotkań we wsiach nie wspominając. Z pewnością plaża nie jest najbardziej palącą potrzebą, chyba że komuś rzeczywiście słońce zaszkodziło, bo ostatnie lato było bardzo gorące.  http://naszgarbow.pl/wojt-planuje-wyprowadzic-osrodek-zdrowia-z-palacu-w-garbowie-aby-stworzyc-miejsce-rekreacyjne-ma-zostac-zbudowana-plaza-i-pomost-dla-lodek-na-stawie-czy-rada-gminy-wie-juz-cos-o-tych-planach/
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2016 r. o 15:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn wójta przyjdzie to będzie i dobry lekarz w ośrodku
Widzę, że pewnemu panu nerwy puściły i nie może znieść, że w gminie Garbów coś się planuje zrobić dobrego dla ludzi. I postanowił także tutaj wylać swoją złość, nienawiść i przy okazji popisać się swoim chamstwem i prostactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto poczytać i pośmiać się z tego, co myślą mieszkańcy gminy Garbów o plażowych pomysłach wójta Firleja. W gminie wciąż nie ma wszystkich dróg a wiele z istniejących zaczyna się sypać, brakuje we wsiach oświetlenia i chodników, które bezpośrednio służą bezpieczeństwu, o braku wiejskich domów spotkań we wsiach nie wspominając. Z pewnością plaża nie jest najbardziej palącą potrzebą, chyba że komuś rzeczywiście słońce zaszkodziło, bo ostatnie lato było bardzo gorące.  http://naszgarbow.pl/wojt-planuje-wyprowadzic-osrodek-zdrowia-z-palacu-w-garbowie-aby-stworzyc-miejsce-rekreacyjne-ma-zostac-zbudowana-plaza-i-pomost-dla-lodek-na-stawie-czy-rada-gminy-wie-juz-cos-o-tych-planach/
Idź fi***ku uprawiać swoją propagandę do swojego rezerwatu i pisz komentarze sam do siebie jak to masz w zwyczaju. Tu nie będziesz wprowadzał swoich chorych zasad dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź fi***ku uprawiać swoją propagandę do swojego rezerwatu i pisz komentarze sam do siebie jak to masz w zwyczaju. Tu nie będziesz wprowadzał swoich chorych zasad dyskusji.
 
Warto poczytać i pośmiać się z tego, co myślą mieszkańcy gminy Garbów o plażowych pomysłach wójta Firleja. W gminie wciąż nie ma wszystkich dróg a wiele z istniejących zaczyna się sypać, brakuje we wsiach oświetlenia i chodników, które bezpośrednio służą bezpieczeństwu, o braku wiejskich domów spotkań we wsiach nie wspominając. Z pewnością plaża nie jest najbardziej palącą potrzebą, chyba że komuś rzeczywiście słońce zaszkodziło, bo ostatnie lato było bardzo gorące.  http://naszgarbow.pl/wojt-planuje-wyprowadzic-osrodek-zdrowia-z-palacu-w-garbowie-aby-stworzyc-miejsce-rekreacyjne-ma-zostac-zbudowana-plaza-i-pomost-dla-lodek-na-stawie-czy-rada-gminy-wie-juz-cos-o-tych-planach/
Jacy mieszkańcy??? Chyba, taki jeden co to założył sobie prymitywny portalik, na którym coś wrednego lub podłego czasem napisze i sam sobie skomentuje w przerwach pomiędzy modlitwami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modlitwami do swojego mistrza Belzebuba, bo działanie tego typa jest najbliższe tym metodom. Ciekawe kiedy komuś w końcu nerwy puszczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto poczytać i pośmiać się z tego, co myślą mieszkańcy gminy Garbów o plażowych pomysłach wójta Firleja. W gminie wciąż nie ma wszystkich dróg a wiele z istniejących zaczyna się sypać, brakuje we wsiach oświetlenia i chodników, które bezpośrednio służą bezpieczeństwu, o braku wiejskich domów spotkań we wsiach nie wspominając. Z pewnością plaża nie jest najbardziej palącą potrzebą, chyba że komuś rzeczywiście słońce zaszkodziło, bo ostatnie lato było bardzo gorące.http://naszgarbow.pl/wojt-planuje-wyprowadzic-osrodek-zdrowia-z-palacu-w-garbowie-aby-stworzyc-miejsce-rekreacyjne-ma-zostac-zbudowana-plaza-i-pomost-dla-lodek-na-stawie-czy-rada-gminy-wie-juz-cos-o-tych-planach/
kończ pan panie FIUTEK i wstydu gminie i jej mieszkańcom oszczędź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko napiszę odnośnie komentarza który ktoś tam umieścił jako "gutanów" - to prawdopodobnie też ten cały Fiutek napisał. My nie mamy nic przeciwko nowemu ośrodkowi i remontowi pałacu bo to przecież dla ludzi, popieramy w tym wszystkim pana wójta. Pieniądze w naszej gminie są dzielone sprawiedliwie i wystarczy zobaczyć jak się wszystko pozmieniało za kadencji pana Firleja. Dziękujemy za nową drogę i życzymy sukcesów w nowym roku. A ten redaktorek niech się lepiej zastanowi nad swoim życiem bo pożyteczny jest jak mucha w kiblu, nikt go tu nie zapraszał, a wielu by go z chęcią na taczkach wyniosło żeby już nie przykrzył tyle ludzi naobrażał. A słów o gospodyniach wiejskich to ci buraku nie zapomnę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać nienawiść sitwy do wydawcy NASZEGO GARBOWA. To nienawiść do niezależnego dziennikarstwa, które opisuje co robi garbowska sitewka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać nienawiść sitwy do wydawcy NASZEGO GARBOWA. To nienawiść do niezależnego dziennikarstwa, które opisuje co robi garbowska sitewka
To z ciebie bije nienawiść. Zachowujesz sie jak burak, ostatni prostak i chamidło. Obrażasz ludzi czy ty to rozumiesz? Zdajesz sobie sprawę że twoja zabawa w dziennikarstwo robi wielką przykrość wielu osobom? Piszesz agresywne komentarze i obrażasz ludzi. Przeczytałem teraz to całe szambo z tego twojego NASZEGO GARBOWA i to mi się w palę nie mieści jak można ziać taką nienawiścią do wszystkich. Obsmarowujesz całą rodzinę pana Firleja, wrzucasz do internetu brudy, wmawiasz układy, machlojki i próbujesz już na wstępie łamać karierę młodemu zdolnemu człowiekowi. Ja tych ludzi znam i wiem że kłamiesz jak najgorszy łajdak! Czy ty nie masz wstydu, odrobiny empatii? Czy dla ciebie istnieją jakiekolwiek granice podłości? Twoje draństwo jest nieskończone i najchętniej bym cię widział sto kilometrów stąd.WON Z MOJEGO GARBOWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Lublina ja akurat jestem z Lublina i słyszałam już nie raz o tym wójcie z Garbowa, co wyzywa ludzi jako osoba przecież publiczna i ośmieszył się już nie raz czy to w telewizji czy to w sądzie. Podobno tępi jakiekolwiek organizacje niezależne, wiem, bo mi koleżanka z pracy mówiła, to chyba nienajlepsza opinia dla gospodarza. Bronią go ludzie także o niewybrednym tonie i słownictwie, to też chyba o czymś świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Lublina ja akurat jestem z Lublina i słyszałam już nie raz o tym wójcie z Garbowa, co wyzywa ludzi jako osoba przecież publiczna i ośmieszył się już nie raz czy to w telewizji czy to w sądzie. Podobno tępi jakiekolwiek organizacje niezależne, wiem, bo mi koleżanka z pracy mówiła, to chyba nienajlepsza opinia dla gospodarza. Bronią go ludzie także o niewybrednym tonie i słownictwie, to też chyba o czymś świadczy.
Brzmisz jak fi***ek. Identycznie. Jesteś fiutkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryminał grozi temu waszemu szlachetnemu wójtowi za dzisiejszą ofiarę śmiertelną w Gutanowie, kolejny pożar nie do ugaszenia, tak dba o infrastrukturę, którą są hydranty, nie ma nawet dokumentacji na to, wszystkiego dobrego w nowym roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie taki jesteś, wszystkich byś do kryminału wsadzał. Ciekawe metody zastraszania, jakaś praktyka w ubecji czy wyssałeś z mlekiem za pętaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kryminał grozi temu waszemu szlachetnemu wójtowi za dzisiejszą ofiarę śmiertelną w Gutanowie, kolejny pożar nie do ugaszenia, tak dba o infrastrukturę, którą są hydranty, nie ma nawet dokumentacji na to, wszystkiego dobrego w nowym roku!
Jak złym i podłym trzeba być żeby takie rzeczy wypisywać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam popieram wójta w100% Podoba mi się pomysł na zmiany w naszym pałacu i mam nadzieję ze uda mu sie to zrealizować.stawy również powinny pozostać w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi w Garbowie? Otóż od 3 lat działa tan niezależny serwis informacyjny NaszGarbow.pl , który opisuje gminno - PSLowską rzeczywistość. Serwis walczy głównie o jawność finansów publicznych czy o równe traktowanie wszystkich środowisk w gminie z czym lokalny układ ma problemy a sam wójt Kazimierz Firlej publicznie wypowiadał się przeciwko stworzeniu elektronicznego rejestru wydatków. Odmówił też podania stanu licznika samochodu służbowego, który od lat użytkuje. W przeszłości dopuszczał się łamania prawa, co stwierdziło Samorządowe Kolegium Odwoławcze czy liczne kontrole zewnętrzne - Regionalna Izba Obrachunkowa czy Najwyższa Izba Kontroli. Wójt i całe towarzystwo (co widać też tutaj) zwalcza niezależne media, których celem jest jedynie wprowadzenie normalności i przywrócenie standardów poprzez wyeliminowanie patologicznych dla demokracji zachowań władzy. Problem lokalnych układów i prześladowania niezależnych dziennikarzy przez gminne sitwy znany jest w całej Polsce. Ci, którzy piszą tutaj "won z naszego Garbowa" myślą, że Garbów jest ich własnością i zapominają, że Garbów leży w Polsce i w Europie a nie w Suazi czy Korei Płn. Ci którzy zwalczają tutaj niezależne dziennikarstwo to zapewne  klakierzy garbowskiej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...