Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nigdy nie należałem do żadnej partii, ale coraz mocniej się zastanawiam czy nie wstąpić do Palikota. To jedyny rozsądny polityk i mam nadzieję, że pokarze pisiorom i księżulom miejsce w szeregu. Teraz z całą mocą można stwierdzić, że to Kaczyński ma krew na rękach. Ten malutki człowieczek (i nie o wzrost mi chodzi!) w godzinę po śmierci tego człowieka wykorzystał tą okazję żeby pluć na rząd i Tuska. To już nie hiena, ten zakompleksiony karzeł ma coraz mniej cech człowieczych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
Nigdy nie należałem do żadnej partii, ale coraz mocniej się zastanawiam czy nie wstąpić do Palikota. To jedyny rozsądny polityk i mam nadzieję, że pokarze pisiorom i księżulom miejsce w szeregu. Teraz z całą mocą można stwierdzić, że to Kaczyński ma krew na rękach. Ten malutki człowieczek (i nie o wzrost mi chodzi!) w godzinę po śmierci tego człowieka wykorzystał tą okazję żeby pluć na rząd i Tuska. To już nie hiena, ten zakompleksiony karzeł ma coraz mniej cech człowieczych!!
Zanim zajmiesz się polityką, to poćwicz ze słownikiem. 'PokaRZe' inaczej się pisze. Sam się nauczysz i Palikot się ucieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot mówi prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mik napisał:
Palikot mówi prawdę.
Palikot mówi to, co chcą usłyszeć jego potencjalni wyborcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowcip dnia z "Gazety Współczesnej":Siedziba Ruchu Poparcia Palikota. Sam Palikot wychodzi z gabinetu w blasku fleszy i dostrzega skromnego, niepozornego człowieka, który właśnie podpisuje akces do jego partii... – Co pana skłoniło do tego ważnego ruchu – pyta Palikot wyraźnie wzruszony. – Proszę pana, sprawa jest prosta – odpowiada człowiek. – Wróciłem wczoraj do domu wcześniej niż zwykle. Patrzę, a tam żona na wersalce kotłuje się z sąsiadem, syn daje sobie w żyłę, a córka ćwiczy taniec na rurze. Czekajcie – zawołałem – to teraz ja wam wstydu narobię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma pan racje Panie Januszu,prawda jest jedna .Od kiedy można się zapisać do pana stowarzyszenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakim celu Dziennik lansuje tego chama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nada napisał:
Dowcip dnia z "Gazety Współczesnej":Siedziba Ruchu Poparcia Palikota. Sam Palikot wychodzi z gabinetu w blasku fleszy i dostrzega skromnego, niepozornego człowieka, który właśnie podpisuje akces do jego partii... – Co pana skłoniło do tego ważnego ruchu – pyta Palikot wyraźnie wzruszony. – Proszę pana, sprawa jest prosta – odpowiada człowiek. – Wróciłem wczoraj do domu wcześniej niż zwykle. Patrzę, a tam żona na wersalce kotłuje się z sąsiadem, syn daje sobie w żyłę, a córka ćwiczy taniec na rurze. Czekajcie – zawołałem – to teraz ja wam wstydu narobię...
jak taki humor zapodajesz w domu to nie dziwie sie ze twoja stara ćpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego DW drukuje oświadczenia tej POlitycznej hieny rodem z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzę to tak, teraz nastąpi wysyp osiwiałych szaleńców... będzie prawdziwa jatka wśród posłów PiSu i PO. W efekcie padnie blady strach na członków tych partii, że trudno będzie znaleźć kandydatów na listy wyborcze. Obie partie odejdą w niebyt. Przez lata królować będzie SLD i partia Palikota, a sukienkowi z braku środków do życia wezmą się wreszcie do konkretnej roboty i przestaną żerować na otumanionym narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
W jakim celu Dziennik lansuje tego chama?
Pewnie jest w kieszeni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teodorek napisał:
Dzieki Janusz za glos rozsadku! Masz 100 procent racji! Za eskalacje nienawisci odpowiada Kaczynski i cale pisiorstwo!
P Popieram twoje slowa,ale szaleniec Kaczyński nie opamięta się-to jest chory psychicznie czlowiek ! Powinien być na zwolnieniu lekarskim od dnia katastrofy,to czlowiek bezwzględny,ani kszty uczucia i pokory w czasie takiej żaloby -chory,bardzo chory czlowiek !!!Przypomina mi robokopa Breżniewa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek z Janek napisał:
Dlaczego DW drukuje oświadczenia tej POlitycznej hieny rodem z Biłgoraja.
A ty co tu robisz? Sępie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ty przygłupie skończysz w Abramowicach ,trociny masz w głowie zamiast rozumu te po produkcji palet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrażam głęboka nadzieje ze ta sepleniąca melepeta co ma lateksową protezę PRONcia zdechnie na hiva z pierdlu po wielokrotnym gwałcie dokonanym przez niewyżytych setkę gitów pod prysznicem ZK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidze pełowskiego ści napisał:
wyrażam głęboka nadzieje ze ta sepleniąca melepeta co ma lateksową protezę PRONcia zdechnie na hiva z pierdlu po wielokrotnym gwałcie dokonanym przez setkę niewyżytych gitów pod prysznicem ZK
nie ty jedyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest jedynym politykiem, który nie pierdzieli się z nikim i z niczym! Jest jedyny w tym calym syfie, który mówi prawde i nie mydli ludziom oczu!!! Gdyby w sejmie i senacie rządzili tacy ludzie jak on nasz kraj był by o wiele lepszy niż teraz jak każdy na każdego szczuje...Janusz tak trzymaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to Ty podsycasz w ludziach tą agresję do PiS, opamietaj się człowieku!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga co ty bredzisz Palikota lekarz przy porodzie w łeb pierdzielnoł zamiast w tyłek żeby powietrze złapał i już dobrze nie będzie nigdy gadał.jak by ode mnie załeżało to by był tam gdzie te jego lewe pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TWOJEJ du*** PALIGŁUPIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...