Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Jak nie będzie efektów to rezygnuję

Utworzony przez Przyjezdny, 6 września 2008 r. o 22:56 Powrót do artykułu
Diety tez zwroci skoro okaze sie az tak nieskuteczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diety zwrócić nie może bo mu prawo tego zabrania. Tzn musi przyjąć. Ale z tego co wiem to pieniądze z diet przekazuje na dom dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,a zarazem bardzo duże wątpliwości graniczące z pewnością,że Mafia nie pozwoli na wprowadzenie do naszego koślawego prawa spójnych i jednoznacznych przepisów. Nie pozwoli też na ograniczenie samowoli interpretacji urzędniczej i likwidację absurdów bo z tego żyją setki tysięcy skorumpowanych ,urzędniczych miernot. Polskie Prawo od czasu II wojny było budowane przez przestępców i dla ich celów ! Tak jest do dzisiaj. Przecież na dobrą sprawę wystarczyło by unieważnić wszystkie ustawy i wprowadzić w ich miejsce 10 Przykazań,a większej części sędziów i prokuratorów wykupić bilety na sybir w jedną stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak nie będzie efektów to rezygnuję", - a ja się pytam, czy wynagrodzenie/diety też odda ? jak już być logicznym, to "po całości" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.paliglup.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się wzruszyłem jak sobie wyobraziłem, że Palikoto dotrzymał słowa ....trzymam cię za słowo rodaku mój zakichany:] Zejdź ze sceny nie przynoś wstydu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaj się palancie jeden,że cię wyrzucili.I chwała im za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodek napisał:
Mam nadzieję,a zarazem bardzo duże wątpliwości graniczące z pewnością,że Mafia nie pozwoli na wprowadzenie do naszego koślawego prawa spójnych i jednoznacznych przepisów. Nie pozwoli też na ograniczenie samowoli interpretacji urzędniczej i likwidację absurdów bo z tego żyją setki tysięcy skorumpowanych ,urzędniczych miernot. Polskie Prawo od czasu II wojny było budowane przez przestępców i dla ich celów ! Tak jest do dzisiaj. Przecież na dobrą sprawę wystarczyło by unieważnić wszystkie ustawy i wprowadzić w ich miejsce 10 Przykazań,a większej części sędziów i prokuratorów wykupić bilety na sybir w jedną stronę.
BRAWO, NIKT NIECHCE MAFI PALIGŁUPA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Diety zwrócić nie może bo mu prawo tego zabrania. Tzn musi przyjąć. Ale z tego co wiem to pieniądze z diet przekazuje na dom dziecka.
Prawo nakazuje również podawanie diet jako przychodow w oświadczeniach majątkowych parlamentarzystów - jak było w przypadku właśnie jego to każdy wie a jak nie wie to niech się dowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wracaj drogi Pośle sobie do Biłgoraja i może jeszcze zabierzesz ze sobą biłgorajski desant z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZREZYGNUJE DOBRE SOBIE NIECH LEPIEJ MA ODWAGĘ PODAĆ DO INFORMACJI ŻE TO Z NIEGO ZREZYGNOWALI. I TO PIERWSZA RZECZ KTÓRA JEST GODNA POCHWAŁY. NARESZCZIE PO ZOBACZYŁO JAKIEGO PRZYGŁUPA FIRMUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...