Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot nie przejmuje się krytyką i atakuje IPN

Utworzony przez obrzydzona Palikotem, 22 września 2008 o 21:40 Powrót do artykułu
PTFU , NA PSA UROK
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cyt:,,Kilka dni temu kontrowersyjny poseł został wybrany przez tygodnik Polityka jednym z najlepszych posłów tej kadencji. " Chyba najlepszy w robieniu z siebie pośmiewiska , bo nic innego nie zauważyłam.
0
POPIERAM PANA W CALEJ ROZCIAGLOSCI, PANIE POSLE!!! TAK TRZYMAC!!! Jedyny myslacy i niecyniczny, nieobludny posel w tym kraju! BRAWO!!!
0
Palikot to posel, ktory ma kase i przez to jest niezalezny, a wiec moze sobie pozwolic na szczerosc. Reszta to obludniki czekajace czy aby sie uda przejsc w nastepnych wyborach, przez co gadają tylko pod publiczke! Masz pan moje poparcie panie Palikot!
0
Widzę że się chłopcy od palikota rozpisali.To wszystko razem z tym człowiekiem na czele to jedna wielka bzdura. Jest obleśny i płytki a nie kontrowersyjny.Proszę uwolnijcie nas od niego.Kupcie mu bilet do piekła w jedna stronę.
0
Popieram Pana Panie Posle reszta Panu nie dorownuje. Dziwi mnie ze tak wiele ludzi nawet nie wie co Pan chce powiedziec lub co Pan ma na mysli.To o czyms swiadczy.
0
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
0
Ciekawe co takiego jest w papierach SB na Palikota, że tak bardzo zależy mu na ich spaleniu???
0
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle, bardzo mi sie podoba Pana zachowanie .Tak jest na zachodzie.
Na zachodzie też jest masę deb***i. Ale nie sądzę żeby aż takich.
0
~gosc~ napisał:
Popieram Pana Panie Posle reszta Panu nie dorownuje. Dziwi mnie ze tak wiele ludzi nawet nie wie co Pan chce powiedziec lub co Pan ma na mysli.To o czyms swiadczy.
A Pan/Pani wie? To znaczy że się kwalifikujecie do tego samego lekarza.
0
~gosc~ napisał:
Zachód to nie Polska,a ci spin doktorzy to na bezrobocie.
0
~gosc~ napisał:
Zachód to nie Polska,a ci spin doktorzy to na bezrobocie.
0
Jedyny poseł który mówi to co myśli a jego spostrzeżenia są trafne.Panie Pośle tak trzymać to będzie szybciej normalnie w tym kraju.Nie Pan nie zwraca uwagi na V kolumnę ojca dyrektora i tych posłów bez honoru którzy dla 300 pln sa gotowi kłamać .Przy okazji pytanie.Czy wyłudzenie pieniędzy z kasy państwowej kwalifikuje się z urzędu do ścigania przez prokuratora tak jak za graffiti ze swastyką czy gwiazdą Dawida?
0
To jest jedyny poseł, który mówi to co chce ,ale nie oznacza to ,że Polacy sie z tym zgadzają.Jego kontrowersja wynika z kompleksów leczonych tak głupio,że ani pis ani platoma nie będzie tego tolerowała. Ten człowiek to wielki problem nas wszystkich.
0
Trzeba spalic nie tylko te SB-ckie szambo ale koniecznie również przebieg prywatyzacji sektora o strategicznym znaczeniu dla kraju czyli wszelkich firm tzw "monopolu panstwowego" i rozliczenia oraz dokumentacje komitetow wyborczych.Jak to zrobimy to w chwil kilka staniemy sie krajem mlekiem i miodem plynacym. Jak posilimy sie i nabierzemy sil to spalimy muzea narodowe i martyrologiczne, zabytkowe cmentarze i wszystkie podreczniki do historii i koniecznie listy konfidentow gestapo i KGB.
0
~gosc~ napisał:
Strony swiata ci sie gosciu pomylily.
0
ver napisał:
Palikot to posel, ktory ma kase i przez to jest niezalezny, a wiec moze sobie pozwolic na szczerosc. Reszta to obludniki czekajace czy aby sie uda przejsc w nastepnych wyborach, przez co gadają tylko pod publiczke! Masz pan moje poparcie panie Palikot!
Z nadamiaru tej kasy albo w trosce o twoje dobre samopoczucie zapomnial biedak wykazac w oswiadczeniu majatkowym diet otrzymywanych z kancelarii Sejmu. POpieraj, POpieraj tylko pozniej nie mow, ze od samogo poczatku wiedziales jak to wszystko wyglada.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: