Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani doktor przyciąga kłopoty (wideo)

Utworzony przez godi, 25 września 2008 r. o 08:39 Powrót do artykułu
Ale sukces organów tego kulawego państwa. Z domu swojego człowieka chcieli zabrać do izby wytrzeźwień. To kpina! W wolnym kraju policja powinna być ukarana za zakłócenie miru domowego. Też mi z lekarza robią przestępcę za wypisywanie recept. Przecież jest lekarzem. Niedługo doprowadzą do tego,że władze wystawią listę posłusznych ale cieniasów lekarzy do których mam chodzić. To jest kpina. J4erzeli lekarz skończył medycynę to jest lekarzem i ma prawo leczyć i pisać recepty i to jest moja sprawa czy jestem ubezpieczony czy nie. Jeżeli jestem ubezpieczony to ja decyduję do kogo chcę pójść a rola państwa zapłacić za leczenie bez dyskusji. Nie popełniła Pani Doktor błędu lekarskiego, więc wara od niej. Niech powiedzą lepiej gdzie kasa nasza i naszych rodziców,dziadków. Gdzie kasa płacona latami. Niech tam szukają przestępców, tram dopiero są przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godi napisał:
Ale sukces organów tego kulawego państwa.
godi jak ci takie państwo nie odpowiada to wyper***ju na białoruś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godi napisał:
Ale sukces organów tego kulawego państwa. Z domu swojego człowieka chcieli zabrać do izby wytrzeźwień. To kpina! W wolnym kraju policja powinna być ukarana za zakłócenie miru domowego. Też mi z lekarza robią przestępcę za wypisywanie recept. Przecież jest lekarzem. Niedługo doprowadzą do tego,że władze wystawią listę posłusznych ale cieniasów lekarzy do których mam chodzić. To jest kpina. J4erzeli lekarz skończył medycynę to jest lekarzem i ma prawo leczyć i pisać recepty i to jest moja sprawa czy jestem ubezpieczony czy nie. Jeżeli jestem ubezpieczony to ja decyduję do kogo chcę pójść a rola państwa zapłacić za leczenie bez dyskusji. Nie popełniła Pani Doktor błędu lekarskiego, więc wara od niej. Niech powiedzą lepiej gdzie kasa nasza i naszych rodziców,dziadków. Gdzie kasa płacona latami. Niech tam szukają przestępców, tram dopiero są przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe podejście. Dlaczego nie było jej na liście? Renty też tak lekarze powinni załatwiać? Dostaną ci co mają kasę, a nie naprawdę ci, którym się należy. Ciekawe doktorku (bo nikt inny by takich bredni nie pisał) cz byłbyś zadowlony jak musiałbyś dawać urzędnikom (wszystkim, tym najniżeż też, bo i ta lekarka była zwykłą lek. med.), sędziom, itp. Przecież są po odpowiednich studiach, nikomu przecież nie mogą zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godi napisał:
Ale sukces organów tego kulawego państwa. Z domu swojego człowieka chcieli zabrać do izby wytrzeźwień. To kpina! W wolnym kraju policja powinna być ukarana za zakłócenie miru domowego. Też mi z lekarza robią przestępcę za wypisywanie recept. Przecież jest lekarzem. Niedługo doprowadzą do tego,że władze wystawią listę posłusznych ale cieniasów lekarzy do których mam chodzić. To jest kpina. J4erzeli lekarz skończył medycynę to jest lekarzem i ma prawo leczyć i pisać recepty i to jest moja sprawa czy jestem ubezpieczony czy nie. Jeżeli jestem ubezpieczony to ja decyduję do kogo chcę pójść a rola państwa zapłacić za leczenie bez dyskusji. Nie popełniła Pani Doktor błędu lekarskiego, więc wara od niej. Niech powiedzą lepiej gdzie kasa nasza i naszych rodziców,dziadków. Gdzie kasa płacona latami. Niech tam szukają przestępców, tram dopiero są przestępcy.
Piszesz bzdury.Aby móc wykonywać zawód lekarza należy mieć prawo wykonywania zawodu,nie tylko dyplom .Sam jesteś cienias .Nie jest rolą państwa płacić za leczenie bez dyskusji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...