Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że niedługo "dobra zmiana" wpadnie na pomysł nacjonalizacji wszystkich gruntów ornych, łąk i pastwisk. Wtedy cała wieś co na nich głosowała stanie się na nowo parobkami w dodatku oddającymi część swoich marnych dochodów plebanowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idee Marksa i Lenina jak widać wiecznie żywe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłam dziś do Ministerstwa Rolnictwa z pytaniem co w przypadku działek, które są w części rolne, a w części leśne - kto będzie miał prawo pierwokupu ANR czy Lasy Państwowe. Nie wiedzieli jak odpowiedzieć. Pani, z którą rozmawiałam sugerowała, że w takiej sytuacji trzeba będzie działkę podzielić, ale to nie zawsze jest możliwe, i drogo kosztuje. Z jakiej racji prywatni właściciele mają dokonywać kosztownego procesu podziału działek, który im do niczego nie jest potrzebny tylko po to, żeby się państwowe agencje mogły wypowiedzieć w sprawie pierwokupu? Absurdy związane z tymi ustawami robią się coraz większe. :( I znikąd pomocy. Pół Polski będzie się z tym musiała bujać, bo sobie tak wymyślili i olewali wszelkie uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisizm = bolszewizm, jednakowo antypolskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej wszystko znacjonalizować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wara od mojego lasu i pola pisowskie sk......ny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem za nacjonalizacją ziemi, nie może tak być, że sprywatyzowali sobie ziemie a reszta narodu nie ma żadnych praw. Ok, chcesz pracować na roli to sobie zapłać czynsz czy dzierżawę, ale ziemia niech należy do państwa. Niech żyje nam nowa przewodnia siła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że niedługo "dobra zmiana" wpadnie na pomysł nacjonalizacji wszystkich gruntów ornych, łąk i pastwisk. Wtedy cała wieś co na nich głosowała stanie się na nowo parobkami w dodatku oddającymi część swoich marnych dochodów plebanowi.
TEKST USTAWY O LASACH W LINKU PONIŻEJ   http://www.forum.janowlubelski.net/showthread.php?tid=70
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leśniczy ma prawo pierwokupu przed plebanem...? Niemożliwe...! A już wiem "pierwokupu" a "pierwoprzejęcia" ma pleban... jak pleban nie zechce wziąć to wtedy może se gajowy kupić oczywiście musi odprowadzić "co łaske" na konto plebana... Tak będzie brzmiała już niedługo poprawka do tej ustawy... Do nie dawna ziemia obracała się woków słońca teraz ziemią będzie obracał kościół... Tak drodzy obywatele szykujcie się na odrobek pańszczyźniany bo to dopiero początek... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można taką krzywdę zrobić nowobogackim? Gdzie będą lokować swoje pieniądze? Na czym będą zarabiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo pierwowzięcia przez silniejszego zasiłku dla bezrobotnych i samotnych matek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem za nacjonalizacją ziemi, nie może tak być, że sprywatyzowali sobie ziemie a reszta narodu nie ma żadnych praw. Ok, chcesz pracować na roli to sobie zapłać czynsz czy dzierżawę, ale ziemia niech należy do państwa. Niech żyje nam nowa przewodnia siła!!!
Ty żałosny pasożycie; mój dziadek za pieniądze zarobione przez kilkanaście lat ciężkiej pracy kupił przed II wojną światową 5 ha ziemi i 0,56 ha lasu. podczas wojny łupili go niemieccy okupanci (kontyngenty), po wojnie władza ludowa ustaliła "obowiązkowe dostawy", czyli dostarczanie zboża i żywca za byle jakie pieniądze. Moi rodzice też "załapali się" na takie "sprywatyzowanie". Dopiero od 1970 roku rolnicy mieli prawo do "bezpłatnej" opieki zdrowotnej i mikroskopijnych emerytur. A ty i  twoja rodzina tylko żyje na koszt "państwa" (a tak naprawdę  tych skubanych z każdej strony podatników).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu jak zwykle stoi po stronie ośmiorniczkowych lewaków i folksdojczów. Gdyby nie szybko wprowadzona ta ustawa, to po uwolnieniu handlu ziemią, każdego dnia coraz większe połacia naszego kraju - lasy czy grunty rolne - były wykupowane przez obcokrajowców z zachodu lub północy, którzy często są parokrotnie zamożniejsi od nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu jak zwykle stoi po stronie ośmiorniczkowych lewaków i folksdojczów. Gdyby nie szybko wprowadzona ta ustawa, to po uwolnieniu handlu ziemią, każdego dnia coraz większe połacia naszego kraju - lasy czy grunty rolne - były wykupowane przez obcokrajowców z zachodu lub północy, którzy często są parokrotnie zamożniejsi od nas.
Ty trolu się obudź, łyknij stosowne tabletki i weź się do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami pieski pisowskie zbierały podpisy, aby uniemożliwić upaństwowienie lasów prywatnych! Niech teraz przeczytają co zrobił ich rząd!! Niech wieś dalej głosuje za dobrą zmianą - już obudzili się z ręką w nocniku, jeszcze parę takich ustaw a obudzą się w szambie. Jest nadzieja, że normalni ludzie przy następnych wyborach wezmą sprawę w swoje ręce!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie te sprzedawczyki i zdrajcy narodu Polskiego z PO i PSL dostały pstryczka w nos od społeczeństwa. Poprzez swoje pokrętne układy nakupywali ziemi i myśleli że sprzedadzą Szwabom i Holendrów. A teraz wylewają swoje żale na forach różnych sprzedajnych pism i portali. Brawo Rząd Wolnej Polski który dba o interesy swoich obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadaniem organów Państwa w Państwie Prawa jest ochrona obywateli, w obecnej naszej rzeczywistości  celem  jest najwyraźniej naruszanie konstytucyjnych praw, jakim jest prawo własności - znowu wkroczyliśmy na mroczną ścieżkę totalitaryzmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie te sprzedawczyki i zdrajcy narodu Polskiego z PO i PSL dostały pstryczka w nos od społeczeństwa. Poprzez swoje pokrętne układy nakupywali ziemi i myśleli że sprzedadzą Szwabom i Holendrów. A teraz wylewają swoje żale na forach różnych sprzedajnych pism i portali. Brawo Rząd Wolnej Polski który dba o interesy swoich obywateli.
  A spróbuj sobie teraz kupić od kogoś działkę pod dom lub gospodarstwo ,w cichej okolicy pod lasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem "za". Jestem za nacjonalizacją. Wszystkiego. Tak, jak w 1944 wszyscy byli szczęśliwi gdy dekretem Bieruta wszyscy podostawali po kawałeczku kradzionej ziemi, ludzie, którzy mieli mieszkania podostawali lokatorów, tak teraz też można zrobić dokładnie to samo. Odebrać ziemię towarzyszom, w ich willach zakwaterować bezdomnych i młodych na dorobku. Ludzie będą szczęśliwi, KOD będzie szczęśliwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wyborami pieski pisowskie zbierały podpisy, aby uniemożliwić upaństwowienie lasów prywatnych! Niech teraz przeczytają co zrobił ich rząd!! Niech wieś dalej głosuje za dobrą zmianą - już obudzili się z ręką w nocniku, jeszcze parę takich ustaw a obudzą się w szambie. ====Jest nadzieja, że normalni ludzie przy następnych wyborach wezmą sprawę w swoje ręce=====!!!!!!
W lubelskim nie szukaj takich co się obudzą dalej pis dostanie 80%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...